REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaka dzielnica najlepsza do mieszkania?

# Pawik

27.12.2014 17:43

Chcę kupić mieszkanie w Warszawie, jaką dzielnicę polecacie? Na razie przeglądam oferty głównie z Wilanowa http://www.eurovilla.pl/lista-ofert/, chciałbym kupić mieszkanie w miarę w cichej i zielonej dzielnicy. Jakie części miasta polecacie?

 kate_ti

15.01.2015 10:28

Teraz to chyba białołęka. Gdzieś czytałem, że jest to najbardziej rozwijająca się dzielnica w Warszawie - w sumie trudno się z tym nie zgodzić. Co chwila powstają nowe osiedla, zbudowali ten most i centra handlowe.

# afisz

15.01.2015 14:04

Najlepszą lokalizacją w Warszawie jest Tarchomin. Spokojna dzielnica z przystępnymi cenami za nieruchomości. Jeśli nie wiecie jaką wybrać to polecam zapytać biuro http://Afisz - ono dokładnie jest zorientowane w warszawskich nieruchomościach.

REKLAMA

# Krokodyl

21.01.2015 11:05

pawik, a gdzie będziesz pracował? Chyba najlepiej wybrać inwestycję, z której będziesz miał w miarę blisko do pracy, a infrastruktura wokół osiedla będzie zadowalająca. Dla mnie są takie dwie dzielnice: Mokotów i Wola.

# Soja

17.02.2015 13:24

Polecam zajrzeć na Dni Otwarte: https://www.facebook.com/events/772892986135412/?ref_newsfeed_story_type=regular
Fakt, faktem dopiero co były targi... ale wiadomo jak to jest na targach - za dużo wszystkiego...

# Z Warszawy

17.02.2015 17:07

Targowek? Bialoleka?
Warszawa jest po drugiej stronie Wisły. Warto dołożyć pare złotych i zamieszkać w mieście...

REKLAMA

 Kluska

28.02.2015 14:10

Na Żoliborzu można znaleźć mieszkania już od 7000 zł/m2, Bemowo, Wilanów ok 6100 zł/m2, Wola od 6600 zł/m2. Jest w czym wybierać :)

# hrtt

11.06.2015 09:04

Deweloper Nexity uruchamia 12 czerwca sprzedaż nowych mieszkań i proponuje pełny catering wraz z profesjonalnymi konsultacjami (architekt, doradca finansowy). Lokali do dyspozycji jest 160, a prawie 50% z nich spełnia warunki programu MdM. Wybieram się stać w kolejce przy ul. Jana Kazimierza 33. Wiem, że ten deweloper jest mocno nagradzany na arenie ogólnokrajowej.

 czarekwinnicki

12.06.2015 14:06

A Sadyba?

REKLAMA

# Ksawer

25.06.2015 23:38

Ja jestem zainteresowany Białołęką. Zamierzam teraz kupić mieszkanie na Osiedlu Ostródzka. Bardzo pasuje mi lokalizacja. Jest też na pewno korzyść cenowa, chociażby w porównaniu właśnie z Sadybą.

# adamenko

02.07.2015 09:29

Mieszkam w Radzyminie, na osiedlu Akacjowa Aleja - nie mam zamiaru czegokolwiek z tym zakresie zmieniać. Generalnie im dalej od miasta tym lepiej - piękne otoczenie osiedla, genialna okolica, standard - wszystko jak należy. I osobiście do stolicy nie wrócę - to nie ten klimat!

# gansta

18.09.2015 14:23

Szukajcie na nowych osiedlach mieszkań - jest dużo promocji, sami na taką trafiliśmy. Neosky na Bielanach. Wyobraź sobie, że w cenie mieszkania mieliśmy całe jego wyposażenie. Osiedle bardzo ładne, w bardzo dobrym standardzie - możliwe, że ta promocja nadal jest dostępna więc pytajcie.

REKLAMA

# mroszczak

21.09.2015 14:13

gansta - to już konkret. Można wiedzieć coś więcej na temat standardu tego wyposażenia? To jakościowe rzeczy? Na jakiej zasadzie to się odbywało? Mieliście możliwość jakiegokolwiek wyboru? Jak rozumiem sami decydowaliście o kolorystyce i całej aranżacji tak? A oni jedynie pokrywali koszty? Były jakieś ograniczenia?

# gansta

22.09.2015 14:22

Wszystko ustalasz z developerem, ale są konkretne granice. Tak czy siak, mam od nich naprawdę bardzo ładnie wyposażone mieszkanie, wszystko przeprowadzono szybko, nie musieliśmy czekać z zamieszkaniem na innych dostawców. Może znajdę jakieś zdjęcie to wrzucę, ale samo Neosky to moim zdaniem najciekawsza inwestycja w tej okolicy.

# derla2

24.09.2015 14:17

Nie polecam dalekich dzielnic Warszawy. Dojazd może być uciążliwy. Może i mieszkania na przedmieściach są tańsze ale co z tego skoro pół życia musimy zmarnować na dojazdy. Może być to bardzo uciążliwe. Polecałabym poszukać jakiegoś przyjemnego lokum na Mokotowie albo na Wilanowie. Rozglądam sie obecnie za mieszkankiem tak więc jestem trochę w temacie. Fajna inwestycja jest w tym momencie realizowana na Teodorowicza. Zora Wilanów. Dowiadywałam się,ze jest planowana do oddania do użytku w 2016 roku. Są to nowe, piękne apartamenty. Dzielnica również przyjazna.

# Avar

24.09.2015 15:43

Moja znajoma teraz kupiła http://www.dbd.com.pl/ dwa lokale i szykuje. Biorąc pod uwagę ceny i jakość wykonania to zdecydowanie lepiej się opłaci kupić pod miastem, zwłaszcza, jak praca niedaleko jest.

# kingas

27.12.2015 14:04

Teraz powiedziałabym że najlepszą dzielnicą do zamieszkania jest Wola z pięknym osiedlem Bliska Wola gdzie postawiono na oszczędność i ekologię a także zadbano o ciekawą infrastrukturę dla mieszkańców.

# WańkaWańka

28.12.2015 12:32

Ja właśnie chcę kupić mieszkanie na Woli, mam upatrzone kilka osiedli. Teraz jestem już na etapie załatwiania kredytu. Umówiłem się w następnym tygodniu na spotkanie w Multi Sferze: http://www.multisfera.pl/ jest dogodna oferta kredytowa i dużo mniejsze formalności niż przy kontaktach w banku.

 marekgrzybak

28.12.2015 13:07

#Z Warszawy napisał(a) 17.02.2015 17:07
Targowek? Bialoleka?
Warszawa jest po drugiej stronie Wisły. Warto dołożyć pare złotych i zamieszkać w mieście...
Jestem w stanie jakoś zrozumieć snobowanie się na Warszawkę, ale żeby snobować się na stronę Wisły? Chyba nie masz zbyt wiele zajęć w życiu...

# IwoKei

04.01.2016 15:09

Białołęka jest naprawdę ok, niby tak trochę na uboczu, ale jednak bardzo sprawnie można wszędzie dojechać. Tu fajnym miejscem jest Osiedle Ostródzka. 3 pokojowe mieszkanie jest za 297 tysięcy, w wysokim standardzie. Również czynsz jest niski, co gwarantuje mniejsze koszty utrzymania mieszkania.

# koliberka

11.01.2016 18:13

Najlepsze są spokojniejsze okolice i te bardziej zielone dzielnice albo przedmieścia, tam też są świetne mieszkania. Arkadia Łomianki jest kameralną inwestycją w centrum Łomianek oddalona zaledwie 14km od centrum Warszawy.

# Romtei

05.02.2016 12:43

Na Osiedlu Ostródzka teraz można kupić mieszkania z wykończeniem, dzięki czemu zostają pieniądze na wkład własny. Fajna promocja, sam skorzystałem i jestem zadowolony.

# olkusza

10.02.2016 17:10

Jeśli mowa o Białołęce to mogę polecić osiedle Zielona Dolina, gdzie są także najniższe czynsze w mieście, warto o tym pamiętać przy zakupie mieszkania i także tym się kierować.

# jusas

07.04.2016 16:08

a na mokotowie coś?

# botox

08.04.2016 14:05

Mokotów odpada, drogi, wynajmowałam tam ale Bemowo spoko, można przyjrzeć się Lazurowej 168, ceny mają niskie.

 julia_m

19.04.2016 09:10

Nie ma miejsc idealnych, ale zdecydowanie sugeruję lewobrzeżną część miasta (głównie Mokotów, Wilanów, Ursynów). My kupiliśmy mieszkanie na Ursynowie, a dokładniej na Oś. Makolągwy. Do tej decyzji zachęciło nas nie tylko duże, przestronne i piękne mieszkanie, ale przede wszystkim stan budynku - jest ciekawy architektonicznie, ale także czysty, zadbany, widać, że jest sensownie zarządzany. Zarządcą naszego bloku jest Lemmon House. Na naszym osiedlu mam z nimi do czynienia po raz pierwszy, ale nie można narzekać. Mieszka mi się tutaj naprawdę dobrze :)

# magdalenka67

19.04.2016 09:16

Ja się przymierzam do zakupu apartamentu na Włochach. Powstaje tutaj taka inwestycja jak Dom pod Orzechem (www.dom-pod-orzechem.pl). Apartament jest dwupoziomowy, z kominkiem, ogromną loggią, przestronnym salonem. Tanio nie jest, ale powiem tak

 Lucjana

19.04.2016 10:19, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 19.04.2016 10:20

A ja uważam ze wszędzie można dobrze mieszkać pod warunkiem że dobrze się urządzimy. Czasem nawet niewielkie zmiany, takie jak zakup nowego stołu czy np. przemalowanie ściany potrafi dużo zmienic. Sama zamówiłam ostatnio kilka testerów farb ze strony duluxa: https://sklep.duluxpolska.pl/
za symboliczną złotówkę i postanowiliśmy wraz z narzeczonym że przetestujemy w przedpokoju kilka możliwych odcieni i na ich podstawie wybierzemy nowy kolor naszych ścian. Prawda, ze to praktyczne rozwiązanie? Już nie mogą się doczekać az dotrze do nas paczka z próbkami. :)

 radowid1

28.04.2016 10:05

Takie pytania mogą zadawać tylko przyjezdni, bo mieszkający od urodzenia w wawie nie mają problemu z wyborem dzielnicy bo zawsze jakaś ich bardziej fascynuje. Ale i tak większość wpada tam, gdzie akurat deweloper postawi lepsze bloki i korzystniejsze cenowo. Jeśli już ktoś faktycznie szuka teraz odpowiedzi to moim zdaniem Wola będzie spoko, blisko centrum, sporo nowych inwestycji np http://apm-development.com.pl/ i jeśli ktoś poluje na okazje to apm ma właśnie jakieś promocje więc warto.

# kortels

12.05.2016 09:26

Dzielnica... hmmm... pod miastem. U nas to był Radzymin - Akacjowa Aleja. Wybraliśmy mieszkanie w pięknym otoczeniu, w bardzo dobrym standardzie, a przede wszystkim zapłaciliśmy 3 tysiące mniej na metrze. To ogromna różnica, tym bardziej że jednak te osiedla pod miastem mają znacznie wyższy standard.

# listeria

15.05.2016 17:29

Najlepiej mieszka się najbliżej centrum, można się łatwo przemieszczać do każdej dzielnicy, Bliska Wola jest najlepszym osiedlem do zamieszkania, Wola się ostatnio bardzo zmieniła na plus.

# kristinna

06.07.2016 16:21

No ale więcej zieleni jest na Grochowie, my w sumie planujemy kupić mieszkanie inwestplanu na czapelskiej 25, myślę, ze nie będziemy żałować wyboru.

# kristinnn

06.07.2016 16:21

No ale więcej zieleni jest na Grochowie, my w sumie planujemy kupić mieszkanie inwestplanu na czapelskiej 25, myślę, ze nie będziemy żałować wyboru.

# kristinn

06.07.2016 16:21

No ale więcej zieleni jest na Grochowie, my w sumie planujemy kupić mieszkanie inwestplanu na czapelskiej 25, myślę, ze nie będziemy żałować wyboru.

# jeżyczka

31.07.2016 00:28

ja tam wcale nie musze mieszkać bliziutko centrum, tam wiadomi i ceny wyższe, na WŁochach oglądamy fajne mieszkanie, sieć komunikacyjna jest super, dojazd do Śródmieścia też, a sam budynek to wkomponowana kamienica. Super wygląda.

 Smith

21.08.2016 12:41

Najlepiej to są http://www.wikana.pl/rzeszow_id_54.html i to zdecydowanie. Cisza spokój , dobry dojazd. Jak dla mnie ekstra. Bo i cena jest dosyć niska jak taki standard mieszkań budowanych przez dewelopera

# Żonkil

22.08.2016 14:36

A co powiecie na mieszkanie pod Warszawą np. w Markach, to tylko 15 km od Warszawy, ale okolica jest naprawdę cudowna, zobaczcie sobie aktualną inwestycje w tym rejonie http://przypuszczy.pl/ - fajne, nowoczesne mieszkanka zarówno dla singli jak i dla rodzin z dziećmi :)

# gigonn

24.08.2016 12:46

Ja mam jedno mieszkanie na ochocie, a drugie w http://[url=http://www.dbd.com.pl/]mieszkania żyrardów sprzedaż[/url] i powiem szczerze, że to drugie jest przytulniejsze.

# gizmo

31.08.2016 10:57

Polecam Mokotów. Nie jest daleko do centrum miasta a zielona i spokojna okolica. Dookoła mnóstwo parków, szkół, obiektów sportowych, przystanków, restauracji. Powstaje tam teraz nowa inwestycja mieszkaniowa którą możesz się zainteresować - Przy Woronicza. Mają duży wybór mieszkań więc dla każdego coś się znajdzie

 Lucjana

31.08.2016 12:25

Myśle że na tego typu pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo każda osoba ma inne potrzeby i wybierajac lokalizacje mieszkania będzie zwracała uwage na inne aspekty takie jak lokalizacja, dostęp do terenów zielonych czy bezpieczenstwo. Jednak my z narzeczonym porównują wiele ofert w naprawde róznych dzielnicach zdecydowalismy się na Mokotów, spójrzcie tylko na ta inwestycje: https://vantage-sa.pl/ jest piekna i nowoczesna a wiec w sam raz dla nas. :)

# korter

14.09.2016 09:17

Radzymin - Akacjowa Aleja. Mamy już zrobioną rezerwację. Tam właśnie chcemy mieszkać - stolica jest dla mnie zbyt kosztowna, pod miastem można żyć na znacznie lepszych warunkach, kwestia taka, jakie macie oczekiwania i co dokładnie chcecie uzyskać. Nas mieszkanie w stolicy nie jara. Nie mam zamiaru 3/4 życia pracować na spłacanie kredytu...

# gość123

26.09.2016 12:51

Ja wybrałam Ochotę. Lokalizacja była dla mnie najważniejsza. Kupiłam mieszkanie na Grójeckiej 216. Mają dobrą ofertę i podoba mi się rozkład mieszkania.

# BoskaJulita

03.10.2016 19:40

Marki :) Poważnie :) Jak ktoś oczywiście pracuje np. w tej części Polski, ma blisko jak ja pracę i rodzinę to nie ma co się pchać do stolicy. Tu mam wszędzie blisko, sa sklepy, dojazdówka do stolicy. Mieszkam na Osiedlu Pałacowa, to jest inwestycja Bud-Domu.

# metkas

04.10.2016 09:22

Kto w Radzyminie ma rezerwację na kolejny etap Akacjowej Alei? Czy prawdą jest, że obwodnica Marek ma powstać w najbliższym czasie? Chcemy się wprowadzić najwcześniej na koniec przyszłego roku, ale do takiego mieszkania, którego nie zmienimy przez lata. Macie jakieś sensowne propozycje, sugestie?

# Mariuszz

24.10.2016 14:46

Wszystko zależy jaki budżet posiadasz na zakup mieszkania. Ja szukałem tanio i z dopłatą MDM. Trochę czasu mi to zajęło, ale się opłacało. Kupiłem mieszkanie na Bliskim Tarchominie na Kowalczyka 1. Jestem zadowolony. Deweloper miał dobre opinie i mieszkanie jest bardzo fajne.

# selennea

26.10.2016 09:53

My mamy na Osiedlu Ostródzka na Białołęce: http://www.osiedleostrodzka.pl/ powiem tak, że chcieliśmy z uwagi na 20% wkład własny od stycznia kupić w tym roku i bardzo dobrze, że nam się to udało zrealizować!

# Ania8

26.10.2016 10:39

Może lepiej wyprowadzić się za miasto? Moim zdaniem dobrze sprawdziłyby się dla Ciebie działki nad jeziorem. Dużo spokoju, relaks, odpoczynek. Czego chcieć więcej? Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie na stronie http://www.cesardzialki.pl/

# Yarmik

08.11.2016 10:48

#selennea napisał(a) 26.10.2016 09:53
My mamy na Osiedlu Ostródzka na Białołęce: http://www.osiedleostrodzka.pl/ powiem tak, że chcieliśmy z uwagi na 20% wkład własny od stycznia kupić w tym roku i bardzo dobrze, że nam się to udało zrealizować!

Dobrze napisane. Trzeba szukać fajnych inwestycji w normalnej cenie, wtedy nie zbankrutujemy

# Yarmik

08.11.2016 10:49

Dobrze napisane. Trzeba szukać fajnych inwestycji w normalnej cenie, wtedy nie zbankrutujemy :) A tak poważnie spoko jest Osiedle Ostródzka, podoba mi się lokalizacja i wykończenie. Ps. Z tym wkładem własnym większym to przesadzają normalnie.

# korter

11.11.2016 13:58

Akacjowa Aleja jest faktycznie piękna, ale ogólnie Radzymin przez tych kilka ostatnich lat się mocno rozwinął, pojawiło się wiele nowych inwestycji, ładnych osiedli. Kiedy pojawiły się już konkretne plany budowy obwodnicy Marek to tym bardziej zainteresowanie tymi okolicami zdecydowanie wzrosło. Oczywiście kwestia miejsca pracy, oczekiwań, ale ta miejscowość jest w porządku.

# karolina886

21.11.2016 22:13

Widziałam ostatnio reklamę nowej inwestycji w Markach, mieszkania w ramach MDM. Tereny zielone, przyjazne. Blisko Warszawy.

# Jadzia

24.11.2016 15:34

Ja też bym stawiała na Marki, aktualnie wynajmuję na Targówku i nie narzekam, ale zawsze lepiej być na swoim, a jak się rozglądałam to różnice w cenach są kolosalne, a z dojazdem do centrum autobusem np. różnica niewielka. Bardzo mi się podoba, że w Markach jest blisko las i jezioro, okolica wydaje się bardzo spokojna. Też ostatnio widziałam reklam, to chyba było osiedle Metropolitan i oni własnie mieli MDM na 2018, ceny bodaj od 3900 i mieszkania z wielkim ogródkiem (na co w Wawie nie mogłabym sobie pozwolić).

# gregorka

28.11.2016 13:43

Własnie nad tym osiedlem się zastanawiamy z mężem. Jadzia, Karolina, kupujecie tam mieszkania? Jakie macie opinie na temat tego miejsca? Muszę się tam w wolnej chwili wybrać osobiście :)

# metkas

29.11.2016 09:21

Cóż... wypada mi się jedynie zgodzić z tym co piszecie. Akacjowa Aleja jest dobrym przykładem, a ogólnie pod miastem wszystko wygląda inaczej. Niższe ceny, atrakcyjniejsze otoczenie, lepsze warunki i chyba dokładnie tego można się było spodziewać, prawda? Stolica była atrakcją, ale to było zdecydowanie kiedyś.

 krisstti229

29.11.2016 15:14, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 07.12.2016 14:59

Marki do dobry wybór, zwłaszcza że teraz są już w I strefie komunikacyjnej.
---------------------------
http://rozkosze.pl/

# Jadzia

01.12.2016 12:26

gregorka, póki co tam się budowa dopiero zaczyna ale wizualizacje wyglądają bardzo fajnie. No a okolica tak jak pisałam super, zielono tuż pod lasem, jak ostatnio tam byłam to nawet widziałam lisa i zająca :D Jeszcze się z mężem zastanawiam, ale pewnie się zdecydujemy :) Mam nadzieję że załapię się w razie czego na promocję, bo mają tak że dla pierwszych 20 osób będzie zabudowa kuchenna za 1 zł !

# gregorka

03.12.2016 17:57

No nie spodziewałam się, że już osiedle zobaczę, bardziej właśnie o okolicę mi chodziło. Zależy nam na bliskości zieleni i żeby nie było tego całego miejskiego zgiełku, a tam podobno jest las bliziutko. Co z tą promocją na kuchnię? Gdzie słyszałaś o niej?

# guster

08.12.2016 09:30

Potwierdzam Radzymin i Akacjową Aleję - tam macie świetne warunki i rzeczywiście możecie dojść do tego, czego oczekujecie. Mam na myśli mieszkanie w bardzo dobrych warunkach, a jednak przy niewielkich kosztach i to powinno mieć kluczowe znaczenie, mylę się?

# Jadzia

08.12.2016 15:29

gregorka, na ich FB była informacja i z tego co widziałam na ich stronie nie ma jeszcze tych 20 mieszkań kupionych, czyli oferta nadal aktualna :D
https://www.facebook.com/metropolitanparkmarki/photos/a.634784213349003.1073741828.630514627109295/666925753468182/?type=3&theater

# wera3

24.12.2016 21:38

A widzieliście już http://www.dbd.com.pl ? Myślę, że właśnie tam warto zakupić mieszkanie. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Jeśli jest to inwestycja pod wynajem, to warto zdecydować się na spory metraż.

# Miasteczko Wawer

26.12.2016 13:21

Znacie już najciekawszą inwestycję mieszkaniową w Warszawie? Poznajcie Miasteczko Wawer. Cicha okolica, świetne połączenie z centrum, dookoła przyroda, mieszkania z widokiem na las, czego nie ma w centrum miasta. A same mieszkania w atrakcyjnych cenach oraz w ofercie MDM tutaj sa zdjecia i szczegoly http://www.miasteczkowawer.pl/

# metkas

30.12.2016 09:22

Radzymin i Akacjowa Aleja. Kwestia taka, ile macie kasy do wydania - tutaj te mieszkania są naprawdę tanie, sztuką jest tylko znalezienie odpowiedniego. To osiedle znajduje się w centrum miasta, w znakomitym otoczeniu i doskonałych warunkach. Zatem czego tak naprawdę chcieć więcej?

# Arnold

31.12.2016 16:52

+ dla Marek. Uczę się i pracuję w Warszawie, ale w Markach mieszka mi się super. Jest gdzie z psem wyjść na długi spacer, blisko do puszczy słupeckiej słowem błogi spokój.

# mosters

02.01.2017 09:21

+ dla Radzymina. Dojazd nie zajmuje długo, a jednak różnice w stawkach są potężne. Może i stolica fajna, ale co z tego, skoro wymaga kwot z kosmosu? To zdecydowanie nie dla mnie. Pod miastem warunki do życia są ogólnie mocno lepsze. Te miejscowości mocno się rozwinęły.

# chrzanowa

08.01.2017 15:58

Marki, szczególnie jak ktoś nie przepada za zgiełkiem miasta. My mamy małe dzieci, więc chcieliśmy od tego uciec. Marki są w takiej sytuacji idealne, bo raz, że blisko, jeśli ktoś w stolicy pracuje, a dwa jest dużo spokojniej niż jakiejkolwiek dzielnicy Warszawy.

 Jaska

09.01.2017 12:18

Też mi się wydaje,że Marki bo wszędzie można dojechać i to wcale nie dłużej niż z innych dzielnic a jest duzo spokojniej

# domater

11.01.2017 09:21

Zamieszkaliśmy w Radzyminie z wielu względów. Nie mamy żadnych problemów z dojazdem, a zresztą przy obwodnicy będzie jeszcze łatwiej, to w sumie tylko kilkanaście km do miasta. Inna sprawa - bez porównania niższe koszty zakupu mieszkania, niższe ceny usług, totalnie inne otoczenie. To już nie to samo co kiedyś...

# metkas

19.01.2017 09:25

Też jestem zdania, że Radzymin jest naprawdę super. Pod miastem ogólnie warunki do życia są zdecydowanie lepsze, ale ogólnie temat wymaga dojrzałem podejścia. W sumie tam macie za małą kasę mieszkanie na pięknym osiedlu w centrum miasta, zatem chyba można żyć w świetnych warunkach, co nie?

# jankolczyk

25.01.2017 09:26

Nam akurat wyprowadzka z Wawy wyszła zdecydowanie pozytywnie - bez porównania niższe koszty życia, lepsze warunki, ładniejsze otoczenie, a dojazd do pracy zajmuje mi w zasadzie tyle samo, co w wawie - po prostu wybierając miasto też patrzeliśmy na położenie firm i przynajmniej w tym momencie mamy naprawdę wygodnie.

# Jacek

26.01.2017 10:25

My z dziewczyną na początku stawialiśmy na Śródmieście albo na Ochotę, jednak nie mogliśmy znaleźć nic sensownego w rozsądnych cenach i strasznie się zraziliśmy. Po jakimś czasie wróciliśmy do poszukiwania mieszkania, ale już w innych lokalizacjach - w Wawrze, na Pradze Południe, czy w Wilanowie. Nasze wymarzone gniazdko znaleźliśmy dopiero na Pradze Południe, a konkretniej na Sulejkowskiej 21.

 DSconstruction

26.01.2017 12:06

Ja mogę polecić także dewelopera DSconstruction gdzie znajdziesz wiele szczegółów dotyczących aktualnych realizacji projektów w Warszawie oraz okolicach, cenowo wychodzi to bardzo korzystnie.

# kapitel

01.02.2017 09:28

Zdecydowanie polecam pójście w kierunku Akacjowej Alei i Radzymina, ale ogólnie chodzi o to, aby omijać stolicę. Może i fajnie byłoby tam mieszkać, ale czy ma to sens przy tak kosmicznych kosztach życia? Moim zdaniem stolica się już przejadła. Aby był sens tam mieszkać, trzeba naprawdę bardzo dużo zarabiać. Gdzie sens, gdzie logika?

 bofajno

04.02.2017 21:36

Również polecam Wawer do zamieszkania, bo to piękna dzielnica, ale niekoniecznie kupno mieszkania, lecz domu. Braliście to w ogóle pod uwagę? Zainteresowały mnie domy w zabudowie segmentowej od tego dewelopera http://krymax.com.pl/ i teraz zastanawiam się, co zrobić. Zostać pod Warszawą, czy kupić dom w stolicy i zaoszczędzić czas, który marnuję na dojazdy... Może doradzicie coś?

# Maritta88

25.02.2017 10:38

W Warszawie naprawdę znajdziemy całe mnóstwo miejsc, w których warto zamieszkać, chociażby ze względu na lokalizację. Bardzo ciekawą propozycją moim zdaniem jest inwestycja Grupo Lar Nowe Bielany 2 http://www.nowebielany2.com/ . Można stamtąd bez problemów dostać się do poszczególnych zakątków stolicy. Poza tym mieszkania znajdują się w nowoczesnym budynku i posiadają fajny układ. Na pewno mieszkanie w tej okolicy będzie idealne dla rodzin z dziećmi, a co więcej z tego co się orientuję, przy zakupie można otrzymać dodatkowo 10 procent rabatu na zakupy w Leroy Merlin, co na pewno bardzo się przyda:)

# metkas

28.02.2017 09:31

Radzymin i Akacjowa Aleja. Starajcie się tak to wszystko dopasować żeby miało sens. Miejscowości pod miastem mają swój urok, stwarzają dużo lepsze warunki, ale też wiadomo, że wszystko zależy od tego, jakie zwyczajnie macie oczekiwania. Pod miastem powinno się żyć zdecydowanie łatwiej.

# paula

28.02.2017 11:07

Jeśli ktoś mieszka na Mokotowie lub w okolicy to niech wybierze się zdecydowanie do Trattoria il Successo mają najlepszą pizzę w mieście. Ja uwielbiam włoską kuchnię więc jak dla mnie jedna z lepszych restauracji w Warszawie.

# poperski

24.03.2017 09:23

Oczywiście, że mniejsze miejscowości mają swój urok i są lepszym wyborem. To przecież jednocześnie atrakcyjniejsze otoczenie, fajniejsze warunki. Trzeba po prostu zwracać uwagę na szczegóły. Mniejsze miejscowości to niższe koszty życia, do wszystkiego ma się wtedy bliżej, ale oczywiście to przede wszystkim kwestia taka, jakie macie oczekiwania.

# tata

24.03.2017 14:49

mieszkalem na tarchominie/bialolece. nie polecam ego miejsca. nic ciekawego tam nie ma. bloki w polu. problemy ze szkolami/przedszkolami i sluzba zdrowia. wbrew pozorom dlugo sie tam jedzie. tramwaj 15 min + metro tez min 15+ dojscie na przystanek+ oczekiwanie. jak pracujesz na mordorze to licz 1,5h w jedna manke. jak pojawi sie dziecko to bedzie problem bo z pracy trzeba bedzie sie zrywac albo jezdzic z partnerem/mezem na zakladke. gdziekolwiek jechac cos zalawic - rzeba dmuchac z bialoleki do miasta, z dzieckiem na rehabilitacje? do miasta. do urzedu? na targówek. gdziekolwiek? do miasta. do znajomego po pierdółke? do miasta. ja sie wyprowadzilem pod wawe. do pracy jezdze szybciej niz z bialoleki. bardzo duzo ludzi wynajmujacych mieszkania - w zwiazku z czym nikt o nic nie dba - masakra. generlanie jesli twoim glownym parametrem jest koszt to kup gziekolwiek. tak samo bedziesz bluznic na bialoleke, wawer, otwock czy wilanow. ale jesli myslisz choc roche realnie to bierz nawet wielka plyte (co w sumie jest baaardzo dobrym rozwiazaniem) ale blisko dobrego szlaku komunikacyjnego. jesli mialbym kupowac miejkszanie to zdecydowanie wola. 3 arterie komunikacyjne. dobry dojazd tramwajem i busem, metro, blisko. odchodzi olbrzymi porblem jakim jst przemieszczeni sie w tak duzeym miejscie jak wawa.

# kiskon

04.04.2017 09:21

Mniejsze miejscowości zawsze będą miały swój urok, a jeśli na dokładkę uwzględnimy zdecydowanie niższe koszty mieszkań i życia, to logiczne, że coraz więcej osób interesuje się tymi okolicami. Gdybyśmy teraz kupowali mieszkanie, to zrobilibyśmy podobnie. W Wawie i tak mój dojazd do pracy zajmuje blisko dwie godziny dziennie, a ratę mamy tak wysoką, że nie możemy sobie pozwolić nawet na wakacje.

 red_lollipop

05.04.2017 15:33

Ja lubię Ursynów. Każda z dzielnic ma swoje wady i zalety.

# natanelona

06.04.2017 09:36

Przyjechałam do Warszawy na studia, ale szczerze powiem, że bym tu nie została na stałe. Może i możliwości większe, ale ciasno mi tu. Szukam mieszkania gdzie indziej, narazie zdalnie poprzez biuro http://www.certus.net.pl/ Podsyłają mi ciekawe oferty i jak juz będę mieć kilka upatrzonych, to wybiorę się je obejrzeć za jednym razem.

# renia8

18.04.2017 14:47

Moim zdaniem warto zakupić mieszkanie na Bemowie i to bez względu na to czy chcemy w nim zamieszkać czy też ma być to inwestycja. Tutaj http://www.bliskiebemowo.com/pl radzę sobie zerknąć i poczytać o osiedlu Bliskie Bemowo. Inwestorem jest Grupo Lar. Dla mnie jest to naprawdę wyjątkowe miejsce do zamieszkania w Warszawie.

# kiskon

19.04.2017 09:25

Radzymin stwarza mega warunki, a ogólnie mniejsze miejscowości są zdecydowanie ciekawsze do życia. Wszystko kosztuje zdecydowanie mniej, mieszkanie może wejść taniej nawet i 100-200 tysięcy w stosunku do stolicy. Ludzie też nie chcą skupiać swojego życia na spłacaniu kredytu - chcą raczej zdecydowanie normalnych warunków.

# Rudolfik

20.04.2017 16:49

Najlepiej moim zdaniem nie mieszkać na Pradze.
________________________________
https://kalkuluj.pl/euslugi/elektronika_i_informatyka/foto_video

# Andrzejek

20.04.2017 16:56

Kolego, Twój chamsko wstawiony http://kalkuluj.pl/euslugi/elektronika_i_informatyka/foto_video nie działa...

# dronka

03.05.2017 14:23

Oglądałam niedawno ofertę Inwesplanu, niedługo rusza przedsprzedaż mieszkań w kameralnym budynku na warszawskiej Woli. Mieszkania będą z panoramicznymi oknami

# libra1

27.05.2017 21:54

Moim zdaniem warto kupować mieszkania blisko morza. Ciekawe nieruchomości są na tej inwestycji https://www.eurostyl.com.pl/idea.html . Osiedle IDEA znajdują się niedaleko dworca PKP i SKM Gdańsk Oliwa. W okolicy są też liczne przystanki autobusowe. Warto podkreślić, że deweloper dużą wagę przywiązujemy do rozwiązań pozwalających na racjonalne wykorzystanie energii cieplnej i elektrycznej.

# wikkt

30.05.2017 18:07

Moim zdaniem najlepsza dzielnica do zamieszkania to Wilanów, bo łatwy dojazd do centrum, okolica zielona, prestiżowa a osiedle Oaza Wilanów jest położone blisko Pałacu w Wilanowie i blisko wielu linii komunikacyjnych

# Malwina Biszop

26.06.2017 13:17

Na dobrą sprawę to każda dzielnica będzie dobra, wszędzie są plusy jak i minusy danej dzielnicy. Ostatnio tutaj oglądałam ciekawe oferty http://www.willanovia.pl/ moja znajoma tak znalazła swój dom, z którego jest zadowolona.

# Joannaa

26.07.2017 15:04

To może nie dzielnica, ale polecam Piaseczno! Mieszkania w Piasecznie wychodzą naprawdę bardzo korzystnie. Po co pchać się do Warszawy, jeżeli można zamieszkać pod stolicą, a z większości podwarszawskich miejscowości dojazd jest naprawdę dobry! Ja sama wybrałam dewelopera Dom Marzeń, który buduje się w samym centrum Piaseczna. Pracuję na Mokotowie, więc z dojazdem nie będzie problemów.

# stefanno

04.08.2017 13:56

To moim zdaniem kwestia indywidualnego podejścia. Jednym lepiej się mieszka w centrum, innym na Mokotowie a jeszcze innym na Targówku. Po prostu dla każdego inne kwestie są ważniejsze. Dla mnie np. odległość od miejsca pracy nie jest tak istotna jak cena mieszkania. Dlatego kupiłem mieszkanie w Markach na osiedlu Promienna bo oferowali niewygórowane ceny za dobry standard. A z dojazdami też nie ma tragedii.

 dominikgala

08.08.2017 14:03

Szukam wszędzie ludzi, którzy mieli okazję do osobistych doświadczeń z takim osiedlem jak Akacjowa Aleja w Radzyminie. Oferta ze strony mi się podoba, ale każde zdanie na ten temat jest równie dla mnie ważne, więc w sumie jeśli ktoś posiada jakąś wiedzę bliższą to byłoby miło, gdyby się zechciał jakoś podzielić tutaj.

# metropolitanpark

17.08.2017 15:30

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.
Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.
Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.
Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.
Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.
kupswoje.pl

# szmata szeptana

17.08.2017 15:47

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# jarekk

22.08.2017 18:01

Od zawsze mieszkam na Woli i za nic bym się stad nie wyprowadził, siostra kupiła teraz mieszkanie na Mokotowie, tam jak nie korki to awarie, masakra. A mogła też na Woli kupić, Nowe Odolany się teraz budują, co krok nowe ładne osiedle. Nie ma lepszego miejsca do mieszkania

 Franka29

23.08.2017 08:13

Wydaje mi sie ze trzeba patrzec sie po osiedlach i wybierac raczej to nowoczesne. Np. osiedla od zarządcy nieruchomości firmy http://status.pl na pewno będą bardzo dobrym wyborem dla was. Mega bezpieczne, nowoczesne i uporzadkowane

 pruszynka

23.08.2017 21:51

Jeśli to ma być spokojna, zielona dzielnica z sensownym dojazdem do centrum to jak najbardziej Wilanów będzie ok. Może nie będzie najtaniej, ale ja osobiście wolałam troszkę dołożyć niż potem godzinami stać w korkach. Nie mówię też, że wszystkie mieszkania są kosmicznie drogie, niektórzy rzeczywiście bardzo windują ceny ale większość jest przystępnych. Pamiętam jak sama szukałam to nic ciekawego nie mogłam znaleźć, korzystałam z pomocy agencji ale oni też w mojej zdolności kredytowej nic sensownego nie mogli mi zaproponować. W końcu mąż dostał telefon do tej agencji https://www.jaworski24.pl/pl/ i dopiero Pan Eugeniusz zajął się nami profesjonalnie. Dał nam kilka propozycji, dzwonił, dopytywał. Te mieszkania które nam pokazywał były dokładnie takie jakich szukaliśmy, oczywiście sami ich nie widzieliśmy nigdzie w internecie. Dzięki niemu mamy gdzie mieszkać :D i nie poszliśmy z torbami :D

# Lucynka64

05.09.2017 13:49

Warto porozglądać się na rynku deweloperskim, bo często zdarzają się konkretne i korzystne oferty :-) Szukam aktualnie mieszkania z synem, bo on planuje jakieś kupić i widzę, że dośc duża konkurencja jest na http://http://zlotachmielna.pl/inwestycja/ chyba po prostu rodzi z dnia na dzień. Jest w czym przebierać :-)

# szmata szeptana

05.09.2017 14:34

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,

# klarson555

31.10.2017 14:09

Od czasu kiedy firma Nexity weszła na polski rynek jest w czym przebierać, na Woli, Ursynowie, Bemowie powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli mieszkaniowych w atrakcyjnych cenach, warto się rozejrzeć - http://nexity.pl/ :) Na gotowych realizacjach widzę, że mieszkanie od wewnątrz są naprawdę bardzo ładne :)

# nikitacg

31.10.2017 15:08

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# mewa

12.12.2017 10:16

Ja mieszkam w okolicy Lasku Kabackiego, a dokładnie na tym osiedlu https://www.lesnykwiat.pl/. mam dobry dojazd do pracy w centrum wawy, w okolicy mam zieleń, piekny lasek, kilka podstawowywch sklepow. na naszym osiedlu mieszkaja glownie mlodzi ludzie i pewnie tacy tez sie beda wprowadzać jeszcze z VI etapu budowy i sprzedaży osiedla. Jest dosłownie jedno małżeństwo takie koło 50, a tak to młodzi z dziecmi. Bardzo dobrze nam sie tu mieszka

# przykre to

12.12.2017 11:14

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

# Ankawejka2

07.05.2018 17:17

Na WOli jest ten klimat! można pospacerować, ale można też pojeździć na rowerze, jest cisza, spokój, oczywiście jak ktoś lubi zakupy, do do centrum i największych galerii handlowych też daleko nie jest. Jak ktoś tak jak ja ceni sobie przestrzeń, oddech, drzewa i miłych sąsiadów to na bank Wola :D

# Ankawejka2

07.05.2018 17:18

Na Woli jest ten klimat! można pospacerować, ale można też pojeździć na rowerze, jest cisza, spokój, oczywiście jak ktoś lubi zakupy, do do centrum i największych galerii handlowych też daleko nie jest. Jak ktoś tak jak ja ceni sobie przestrzeń, oddech, drzewa i miłych sąsiadów to na bank Wola :D dla mnie to był najlepszy wybór, choć jestem tak zwanym słoikiem i w wawie dopiero od 15 lat, ale zawsze się liczy, nie?

# Syf reklama

07.05.2018 18:44

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# kate

31.05.2018 08:58

a a a naczytam się takich komentarzy, ze poziej strach wychodzic na miasto, hahah, a tak serio to jak sobie tak mysle o mieszkaniu swoim wlasnym i wymarzonym to wiecie co? Nie wazne gdzie, wazne by było wlasne :) Tak mnie przeraza ogarnianie tego wszytskiego od developerki po kredyty, ze boje sie ze to strasznie trudna sprawa ;/ ale w sumie mam dosc ogladania planow mieszkan, wiec ja nie mam takiego problemu z lokalizacja, ja bym chciala chyba po prostu juz cos miec hahah :)

# lolka90

31.05.2018 16:33

ja nie czytam głupich komentarzy o stereotypach dzielnic, kiedyś samą mnie ostraszała Praga jak przyjechałam do Warszawy na studia, ale tylko przez głupie gadanie ludzi, którzy nawet tam nie bywali, a teraz to dla mnie wymarzone miejsce do życia. Cudowna zieleń, ciszej niż w centrum, budują się fajne bloki, domy... w ogóle jest super klimat i mam wrażenie, że ludzie są tu bardzo bardzo przyjazni.

# lolka90

31.05.2018 16:34

ja nie czytam głupich komentarzy o stereotypach dzielnic, kiedyś samą mnie ostraszała Praga jak przyjechałam do Warszawy na studia, ale tylko przez głupie gadanie ludzi, którzy nawet tam nie bywali, a teraz to dla mnie wymarzone miejsce do życia. Cudowna zieleń, ciszej niż w centrum, budują się fajne bloki, domy... w ogóle jest super klimat i mam wrażenie, że ludzie są tu bardzo bardzo przyjazni. normalnie, ffajnie i przede wszystkim blisko sklepy, szkoły, cała infrastruktura i zagospodarowanie dobre

 DominikK

07.06.2018 12:55

Ja cenię sobie spokój i ciszę dlatego kupiłem mieszkanie na Wilanowie od developera Willanovia: http://willanovia.pl/ :) Wilanów najlepszy!!! :)

# anty spoamer

07.06.2018 13:39

co za spamer, to gownianaaa dzielnica

# kamil11

15.06.2018 14:23

Zawsze chciałam mieszkać w dużym mieszkaniu, najlepiej na uboczu, nie w centrum miasta, ogladalismy ostatnio mieszkanie do kupienia w Wawrze, Miasteczko Wawer, piekne miejsce, mieszkania z widokiem na las, duże tarasy, idealne mieszkanie dla mnie

# wera

17.06.2018 18:16

To ja polecam na pewno tez Marki http://metropolitan.kupswoje.pl/
Wiadomo ze to nie jest ścisłe centrum ale na pewno warto jest przyjrzeć się tej inwestycji.

# asica

18.06.2018 16:52

Ja się okropnie uparłam na Żoliborz, nie mogli mi go bardzo długo wybić z głowy, ale akurat w trkacie załatwiania spraw kredytowych itd okazało sie, ze jestem w ciaży i jakoś tak stwierdziliśmy, że wolimy mieć przestrzeń do wychowania dziecka szczęśliwego, nie zamkniętego na placu zabaw, bez ruchliwej ulicy przy oknie gdzie maluch mógłby jeździć na rowerze, czy na rolkach, co prawda mamy do cenrum 40 km ale w zasadzie miasto jest tak zakorkowane rano i popołudniu, że to nie ma większego znaczenia, czy mieszkasz jeszcze w warszawie, czy już poza.. i uważam, że zrobiliśmy bardzo dobrze, domek ma 120m2, z gotowego projektu z Pracownia Projekty, wybudował się szybciej niz blok :) jesteśmy bardzo zadowoleni :)

# libera

23.06.2018 12:21

jeśli stać was na domek super, hiper. u nas niestety aż tak dużo kasy nie ma, ale też właśnie ze względu na dzieci wybraliśmy dokładnie taką dzielnicę żeby czuć się tu swobodnie. oczywiście na woli. żeby szkoła była blisko, bo za kilka lat nasz synek sam będzie mógł z niej wracać, jest boisko, osiedle przyjazne, w sumie sporo podobnych rodzin. Sąsiedzi są tacy normalni, nikt się nie zamyka. osiedle nie jest jakoś mentalnie odgrodzone od reszty, nikt tu nie sprawia wrażenia wywyższania się bo kupił gniazdko na kreydt i sobie je sam urządza,

# libera

23.06.2018 12:22

jeśli stać was na domek super, hiper. u nas niestety aż tak dużo kasy nie ma, ale też właśnie ze względu na dzieci wybraliśmy dokładnie taką dzielnicę żeby czuć się tu swobodnie. oczywiście na woli. żeby szkoła była blisko, bo za kilka lat nasz synek sam będzie mógł z niej wracać, jest boisko, osiedle przyjazne, w sumie sporo podobnych rodzin. Sąsiedzi są tacy normalni, nikt się nie zamyka. osiedle nie jest jakoś mentalnie odgrodzone od reszty, nikt tu nie sprawia wrażenia wywyższania się bo kupił gniazdko na kreydt i sobie je sam urządza,
mamy sporo znajomych nowych. po zmroku jest bezpiecznie. pięknie teraz latem że można sobie posiedzieć przy zieleni

# Kornel

24.06.2018 20:36

Ja mam sentyment do Kabat, jak się urządziłam ze wszystkimi bambetlami - korzystałam z http://ladnydom.pl/inspiracje/7,153170,23398265,jak-powiesic-zdjecia-na-scianie-aby-stworzyc-unikatowa-domowa.html?v=1&pId=49051218&send-a=1#opinion49051218 w necie) i polecam zarówno okolicę, jak i dodawanie własnych akcentów do mieszkań.

 DorciaMar

26.06.2018 15:44

Polecam Pragę. Mieszkałam tam przez kilka lat. ta dzielnica ma swój urok

# borowy112

26.06.2018 15:45

gownooo prawda to syf jest okropny

# Lilitka

08.08.2018 22:22

Według mnie świetnie zapowiada się Bemowo. Widać rozwój tej dzielnicy i chociaż teraz sporo osób może narzekać na to, że ciągle coś robią, kopią i budują, to za kilka lat to pewnie będzie jedna z najbardziej pożądanych warszawskich dzielnic. Jeżeli ktoś zdecyduje się teraz kupić nieruchomość w tej dzielnicy (np. fajne i przestronne mieszkanie na bliskiebemowo.com), to może się okazać, że jej wartość znacznie wzrośnie, dzięki obecnemu programowi rozwoju infrastruktury dzielnicy. Trzeba też pamiętać o budowanej stacji metra, która już za jakieś 4 lata będzie gotowa.

# robert

21.08.2018 10:25

Mi się marzy większe mieszkanie i najlepiej jakby jeszcze był jakiś teren zielony zaraz za balkonem żeby można było sobie wyjść na świeże powietrze i odpocząć. Coś takiego sprzedają w Willi Międzylesie, są duże mieszkania na parterze z przylegającym ogródkiem dużym tarasem (20m2 samego tarasu).

# awe

02.10.2018 10:41

Chodzi nam po głowie od paru tygodni duże 80 metrowe mieszkanie w Willi Międzylesie. Inwestora znam z dobrej strony bo brat w innej części Warszawy kupował swego czasu też od nich lokal i sobie chwali. W Willi najfaniejsze wg mnie są te mieszkania parterowe z ogródkiem i dużym tarasem. Jeśli nic lepszego nie znajdziemy to może weźmiemy tutaj.

# simo7

24.10.2018 21:01

Nie ma chyba "najlepszej" dzielnicy. To zależy od tego co kto potrzebuje. Łatwo i szybko zweryfikować mogą też ceny mieszkań w centrum Warszawy. Ja na początku planowałem Wilanów, a później wróciłem na ziemię, bo te ceny to jakieś nieporozumienie. Obecnie mieszkam w Piasecznie na osiedlu Dom Marzeń i nie mam na co narzekać. Jak ktoś zainteresowany to sprawdzajcie, bo rusza sprzedaż drugiego etapu.

 Nijekeie82

29.10.2018 09:29

Moim zdaniem Bielany są jak najbardziej OK! a biuro jakie mogę polecić które specjalizuję się miedzy innymi w tej dzielnicy jak i w całej warszawie https://tur-nieruchomosci.pl/ - skontaktujcie się, może znajdą coś fajnego dla was.

# lilka1313

29.10.2018 20:13

Ja się przymierzam do zakupu domu w okolicy Lasu Kabackiego, na Ursynowie. Jest to inwestycja APM Development - Ludwinów. Moim zdaniem okolica jest super, blisko linia metra, lotnisko - a ja akurat często latam służbowo. Fajna infrastruktura - liczne sklepy, galerie handlowe. Szczegóły można sprawdzić na http://www.apm-development.com.pl/

# daga30

18.03.2019 14:54

póki co najlepiej mi na Białołęce :D sporo się przeprowadzałam na przestrzeni ostatnich lat, zawsze z firmą Wiki transport prywatny, a narazie osiadłam i nie myślę o zmianie mieszkania więc zobaczymy jak mi się życie dalej potoczy :D

# z piontnicy

18.03.2019 15:10

mi najlepiej puki co mieszka siem na woli........zwłaszcza że w lokalnej biedronce sa mydełka fa po 99 groni
a do przeprowadzki polecam tani wózek z biedry :D

 pieknyolek

21.03.2019 10:34, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 30.08.2019 14:31

Serdecznie polecam https://cordiapolska.pl

# Tanita

12.06.2019 11:00

Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
Moja strona internetowa:
https://wspanialaarchitektura.pl/main
https://wspanialaarchitektura.pl
Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

# kaszmirow

12.06.2019 11:03

a spiepszaj ty w pizd.......u

# adrianna

21.10.2019 00:12

Fakt jest taki że coraz bardziej uciekamy z centrum na obrzeża, obecnie budują się fajne mieszkanka np. w Piasecznie w Dom Marzeń i świetne widoki do tego maja z mieszkań

# tinella

28.10.2019 12:31

Sprawdzcie tutaj vgcapital.pl/nova-dolna/ Super apartamenty. Mysle ze warto jest się przyjrzec. Jak ktoś chce mieszkac na mokotowie to już w ogole.

 Teesa

29.10.2019 14:39

Wszystko zależy od osoby i jej priorytetów. Jeżeli chcesz fajne mieszkanie za normalne pieniądze to warto pomyśleć o Osiedlu Classic zlokalizowanym na Białołęce. Zajmuje się nim Victoria Dom, o której w ostatnim czasie słyszałem dużo pozytywnych rzeczy.

# Kazimierz

06.11.2019 15:05

Każdy pewnie poleca swoją więc i ja tak zrobię ;) Mi się świetnie mieszka na Wawrze. Kupiłem tu na własność dom z ogródkiem od wwwconstruction za dobrą cenę. Kawałek od centrum jest ale mi to nie przeszkadza, bo i tak zdalnie pracuje. Dobrze się mi tu mieszka

# mirror78

15.11.2019 20:13

No właśnie moim zdaniem Wawer ma swoje atuty, właśnie rozważamy zakup mieszkania w Apartamentach Nowy Marysin, to jest inwestycja, którą buduje (część już zrealizowana, teraz kolejny etap jest w trakcie) firma APM Development, https://www.apm-development.com.pl. Przede wszystkim zależy mi na pewnym zakupie i inwestycji, która spełnia nasze oczekiwania, poza tym mieszkania w ścisłym centrum są horrendalnie drogie, a cena też ma dla mnie znaczenia.

# rycynka

25.02.2020 09:41

Mieszałam w kilku miejscach w Warszawie z uwagi na to, ze w stolicy żyję już 10 lat. Na początku studiowałam i nie wiązałam planów z miastem, miałam wracać do mojego rodzinnego. Potem jednak tak wciągnęłam się w warszawskie życie, ze postanowiłam właśnie z Warszawą wiązac swoja przyszłość.Szczególnie, ze znalazłam tutaj dla siebie dobrą pracę. W rodzinnej miejscowości na pewno bym tyle nie zarabiała.
Zdecydowałam się na kupienie sobie mieszkania na Żoliborzu, mianowicie w dom pod 6
http://www.dompod6.pl
I jestem bardzo zadowolona, okolica świetna, wczesniej wynajmowałam tutaj mieszkanie i nie chcialam się za bardzo z niej ruszać.

# pukla

26.02.2020 21:16

Polecam nowe mieszkania od dewelopera Ronson https://ronson.pl/ Dużo zieleni na osiedlu, przestrzeń miedzy blokami. Ceny konkurencyjne, istnieje mozliwosc wykonczenia pod klucz. Warto sie pospieszyc, bo rozchodzą się jak świeze bułeczki

# Agata

10.03.2020 09:25

Jak mieszkasz w centrum to masz wszędzie blisko. Ale ja wolałam kupić mieszkanie z poddaszem na Wawrze. Do centrum kawałek mam ale jednak metraż i to że dostałam od wwwconstruction dobrą cenę przeważyły szalę. I tu jest jednak dużo spokojniej.

# selenaaa

21.03.2020 16:02

Również wybraliśmy mieszkanie na Wawrze, w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin od APM Development, obecnie buduje się tu IV etap. Nie narzekam na odległość od centrum, bo jest super dojazd i można z łatwością czerpać pełną garścią z dobrodziejstw wielkiej metropolii, ale jak trzeba, to mam też w okolicy swoje spokojne miejsca :) Pełna infrastruktura jest na osiedlu lub w bezpośrednim sąsiedztwie. A z mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni :)

# kaldemain33

02.06.2020 09:21

Mieszkałam na Bielanach teraz przeprowadziłam się na Białołękę i jest cudownie, sprzedażą i zakupem mieszkania zajęła się Agencja Nieruchomości Tur https://tur-nieruchomosci.pl/ bardzo miło wspominam współpracę z nimi pomagają na każdym etapie zakupy czy też sprzedaży :D Polecam

# Julitka

02.06.2020 12:04

Kupiłam mieszkanie od fabryki domów na Białołęce. Lubię spokój, a ta dzielnica należy do spokojnych, więc nawet się nie zastanawiałam. Plusem jest też to że ceny mieszkać na Białołęce są niższe.

# kinga77

27.07.2020 19:27

Mieszkania nalezy szukac w fajnej lokalizacji oczywiście na miarę naszej kieszeni.
Ale macie chociaz fajny apartament vangard-apartamenty.pl/ Powiem Wam ze naprawdę jest to zachęcająca oferta.

# Rafcioch

02.01.2022 21:04

Mnie się bardzo podoba Wawer i okolice. Dobry dojazd do centrum, zielone okolice, wszystko jest pod ręką. Jak bym miał teraz kupować, to w Apartamenty Nowy Marysin - teraz widziałem, że w III etapie są już ostatnie wolne mieszkania. Nic dziwnego, fajna inwestycja bardzo.

# Migal

31.05.2022 21:11

Wydaje mi się, że Białołęka/Tarchomin jak najbardziej. Dobry dojazd co centrum, a do tego dużo zielonych terenów dookoła. To łączy życie w mieście i dostępność lasu czy parku. Dlatego ja bym polecała Apartamenty Nowy Tarchomin od APM Development.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024