REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Gosc

03.07.2017 19:49

"Ktoś " dostał kasę , sytuację typu odralnianie działek w Babicach które są własnością "władz " gminy to też żadna nowość . Bawią się tam dobrze .

# mieszkanka56

03.07.2017 19:51

Ten teren miał być zalesiony. Jest pomiędzy dwoma rezerwatami. Szpital to jedno, a budowa dróg dojazdowych? A Łosiowe Błota obok? To teren podmokły przecież. Nie róbcie z ludzi idiotów wmawiajac że plac budowy w środku lasu pomiedzy dwoma rezerwatami przyrody to coś normalnego

# Zbielan

03.07.2017 20:04

Wójt Babic to szkodnik jakich mało. Najpierw latami przedłużał dzierżawę MPO na wysypisko, teraz zabudowuje las. Ciekawe czy inwestor wie że w sąsiedztwie prywatnego szpitala jest śmierdząca kompostownia

REKLAMA

# Mika

03.07.2017 20:27

A policcja o tym wie?

# Chory

03.07.2017 20:37

Niezły numer nam wywinąłeś Panie Turek.Radni warszawscy PO zdecydowali by zamknąć oddział chirurgi dziecięcej w szpitalu bielańskim.A tu wójt Babic i jego świta forsuję uchwałą zmianę studium by wybudować na terenie ,który w studium były przeznaczony na zieleń-PRYWATNY SZPITAL.Czy ja śnię?Przecież ten teren należał kiedyś do Skarbu Państwa.Czyli tak robicie ,żeby leczyć się można było w przyszłości za kasę.

# Pac Jęt

03.07.2017 20:51

Tak sobie myślę... W Warszawie przybywa szpitali, różnej wielkości o o różnych specjalizacjach. Naturalną konsekwencją wzrostu liczby takich placówek powinna być silniejsza konkurencja pomiędzy nimi. W warunkach dużej konkurencji, gdzie pacjent ma wybór placówki leczniczej, trudniej jest wymusić od niego łapówkę. Więc jest to korzystne dla pacjenta, mniej korzystne dla części personelu. Więc może dlatego, zdaniem niektórych, powinno być tak jak było?

REKLAMA

# lovebemowo

03.07.2017 21:15

o budowie lotniska dla helikopterów jest napisane w oficjalnym dokumencie wysłanym przez biuro gminy do mieszkańców, skan dokumentu można zobaczyć na profilu 'Las Bemowski' na facebooku.

# lovebemowo

03.07.2017 21:17

#Pac Jęt napisał(a) 03.07.2017 20:51
Tak sobie myślę... W Warszawie przybywa szpitali, różnej wielkości o o różnych specjalizacjach. Naturalną konsekwencją wzrostu liczby takich placówek powinna być silniejsza konkurencja pomiędzy nimi. W warunkach dużej konkurencji, gdzie pacjent ma wybór placówki leczniczej, trudniej jest wymusić od niego łapówkę. Więc jest to korzystne dla pacjenta, mniej korzystne dla części personelu. Więc może dlatego, zdaniem niektórych, powinno być tak jak było?

może ale mogą te szpitale budować gdzie indziej a nie w środku rezerwatu przyrody

# Dar

04.07.2017 05:16

Czy w naszej gminie brakuje niezabudowanych pól? Trzeba w lesie / rezerwacje budować??!

REKLAMA

# pikieta

04.07.2017 10:46

łajzy wyp......lać z tym pomysłem, budujcie klinikę na polach kapusty a nie w rezerwacie przyrody.
Nikt z mieszkańców Babic, Bemowa się na to nie godzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# %%%%lol

04.07.2017 11:11

Turek niech spada do siebie do Turcji. Może zabrać ze sobą "uchodźców".

# Radiowa

04.07.2017 12:16

Stawiam że inwestycje realizował będzie mafia deweloperska Profbud wszędzie swoje łapy wcisnął.

REKLAMA

# stop budowie

04.07.2017 12:30

nie dajmy zniszczyć tego kawałka lasu, jeśli zaczną budować to za kilka lat zabudują cały teren "apartamentami" Świńbudu..... Las bemowski odejdzie w zapomnienie.

# ostry

04.07.2017 14:45

stop budowie na terenie parku krajobrazowego,

# jakieś jaja

04.07.2017 16:50

Dwa kroki dalej Boernerowo - osiedle pod nadzorem konserwatora, ludzie którzy tam mieszkają , niekiedy w pożal się boże ruinach i nie mogą "pierdnąć" za przeproszeniem bez wcześniejszej zgody konserwatora zabytków a tu proszę....wot surpiza klinika ortopedyczna z lądowiskiem dla helikoptera.
Można??
Można!!

REKLAMA

# jaki

04.07.2017 16:50

Dwa kroki dalej Boernerowo - osiedle pod nadzorem konserwatora, ludzie którzy tam mieszkają , niekiedy w pożal się boże ruinach i nie mogą "pierdnąć" za przeproszeniem bez wcześniejszej zgody konserwatora zabytków a tu proszę....wot surpiza klinika ortopedyczna z lądowiskiem dla helikoptera.
Można??
Można!!

# jaki

04.07.2017 16:51

Dwa kroki dalej Boernerowo - osiedle pod nadzorem konserwatora, ludzie którzy tam mieszkają , niekiedy w pożal się boże ruinach i nie mogą "pie.rdnąć" za przeproszeniem bez wcześniejszej zgody konserwatora zabytków a tu proszę....wot surpiza klinika ortopedyczna z lądowiskiem dla helikoptera.
Można??
Można!!

# Precz z komuną

04.07.2017 22:18

Śmieszne są te pokwikiwania zdemoralizowanych przez komunę, anonimowo wypowiadających się ludzi, chcących bezwzględnie decydować o przeznaczeniu czyjejś prywatnej nieruchomości. Jak chcesz lasu na powojskowym terenie w Lesie Bemowskim, sprzedanym przez państwo prywatnemu inwestorowi, to masz dwie możliwości: 1) doprowadź do sporządzenia i uchwalenia przez Radę Warszawy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przewidującego na tym obszarze las, albo 2) odkup od prywatnego właściciela omawiany teren, rozbierz schrony i budynki i posadź tam las - możesz go następnie zachować na własność albo podarować miastu lub skarbowi państwa.
Jestem pewien, że większość wypowiadających się powyżej osób to dziady sakramenckie, nieposiadające na własność ani jednego ara ziemi. Świadczy o tym również chamski język niektórych wypowiedzi.

REKLAMA

# Bemowiacy

04.07.2017 22:49

Sprawa planów budowy szpitala w otoczeniu Lasu Bemowskiego jest bardzo wielowątkowa, dlatego też pokusiliśmy się o jej dokładne zbadanie i tak oto powstał ten tekst. Polecamy uwadze wszystkich, którzy chcieliby poznać sprawę od podszewki:
http://tiny.pl/g143g

# ehhh

05.07.2017 09:13

#Precz z komuną - poczytaj pajacu pierd.....y o sprawie przejęcia mienia wojskowego - potem komentuj....stfu

# Precz z komuną

05.07.2017 17:28

#ehhh, co ma piernik do wiatraka? Przecież artykuł jest o zamiarze budowy szpitala, a nie o przekrętach w prywatyzowaniu mienia powojskowego. Mój wpis dotyczył właśnie omawianej w artykule budowy szpitala, zatem Twój chamski wpis jest nie na miejscu.

REKLAMA

 grace

08.07.2017 22:46

Budowa kliniki ,ale 2 ha zabudowy to olbrzymia budowla.Przecież budowa w takim miejscu to również konieczność osuszenia terenu.Co się stanie z Losiowymi Błotami po osuszeniu?Katastrofa. Nawet nie chcę myśleć o konsekwencjach zmiany zagospodarowania przestrzennego. I kto nam funduje to "śmierrdzące jajo" ?Ludzie którzy powinni być jednomyślni z mieszkańcami.Pan wójt Turek podkreślał wielokrotnie,że nieruchomość została nabyta nie do końca w legolny sposób.Sam powiadomił Prokuraturę . Może trzeba jednak zmienić front bo sprzeciw społeczny ,nie tylko mieszkańców Gminy jest ogromny.Mam nadzieję ,że ten teren zostanie odkupiony przez Skarb Państwa,i nowy właściciel nie otrzyma od Gminy Stare Babice wspaniałego prezentu.

# FRONT

10.07.2017 09:50

a ja napiszę krótko................ wypieeerdal.....ć z tą budową albo my was wypieerdo......my
DOLECIAŁO. ???

# LGBT

13.07.2017 15:49

Cmoknij nas w pompkę ....
i nie zapomnij wazelinki, bo też będzie grane ....

REKLAMA

# specnazzzzzzz

14.07.2017 08:41

raczej uważał bym na siebie na ich miejscu.......................czasy teraz takie niespokojne, a i ludzie narwani

# nigdy nie byłem w PZPR

14.07.2017 09:36

#Precz z komuną napisał(a) 04.07.2017 22:18
Śmieszne są te pokwikiwania zdemoralizowanych przez komunę, anonimowo wypowiadających się ludzi, chcących bezwzględnie decydować o przeznaczeniu czyjejś prywatnej nieruchomości.
Ślepa wiara w święte prawo własności jest typowa kast czerwonych czy różowych pająków którzy są beneficjentami obecnego polskiego burdelu w który im wszystko wolno

# nigdy nie byłem w PZPR

14.07.2017 09:38

#Precz z komuną napisał(a) 04.07.2017 22:18
Śmieszne są te pokwikiwania zdemoralizowanych przez komunę, anonimowo wypowiadających się ludzi, chcących bezwzględnie decydować o przeznaczeniu czyjejś prywatnej nieruchomości.
Ślepa wiara w święte prawo własności jest typowa kast czerwonych czy różowych pająków którzy są beneficjentami obecnego polskiego burdelu w który im wszystko wolno
#Precz z komuną napisał(a) 05.07.2017 17:28
#ehhh, co ma piernik do wiatraka? Przecież artykuł jest o zamiarze budowy szpitala, a nie o przekrętach w prywatyzowaniu mienia powojskowego. Mój wpis dotyczył właśnie omawianej w artykule budowy szpitala, zatem Twój chamski wpis jest nie na miejscu.
NIe udawej że nie wiesz że problem budowy czegokolwiek w tym miejscu nie wynika ze złodziejskiej sprzedazy mienia wojskowego.

REKLAMA

# karolll

17.09.2017 09:50

ja chodzę do Szpitala Św. Elżbiety w warszawie i powiem wam że takie placówki są potrzebne z roku na rok jest coraz więcej chorych ludzi a w kolejce do szpitala na NFZ trzeba czekać po kilka miesięcy lepiej kilka złoty wydać i masz spokój na zdrowiu nie można oszczędzać
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024