REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kiedy ruszy budowa Sprawnej do Aluzyjnej

# bolek

10.05.2006 13:30

Przerwano budowę i tak trwa wiele miesięcy

# Yogi

10.05.2006 21:39

Chyba juz nigdy. Brawo dla PiS'u. I oni chcą całe państwo zmienić a 500 m ulicy ich "zabiło". A tak naprawdę to wina PO oczywiście.

# szewczyk

10.05.2006 22:36

Yogi nie znasz realiów białołęckich to nie wina PiS ale Smoka i Tadzia, to oni nadzorują inwestycje w dzielnicy i marnują kasę, którą pisowska Rada Warszawy dała dzielnicy.
Proszę o mniej oszołomstwa na forum a więcej zdrowego rozsądku i samodzielnego myślenia z czym ostatnio w szeregach PO kiepsko.
Przy okazji zastanawiam się jak mają się nasi lokalni piskorczycy po wywaleniu guru z partii. Straciliście promotora ha, ha. Ten Tusk całkiem głupi nie jest, albo bardzo boi sie utraty władzy. Po dwukrotnej przegranej osobiście pogoniłbym prezydenta Tuska razem z premierem z Krakowa.

REKLAMA

# BOLO

11.05.2006 09:36

Na temat Panowie !!! NA TEMAT

# Yogi

11.05.2006 19:11

Szewczyku, ciśnienie ci skoczyło jak przeczytałeś coś fe o PiS'ie. Mnie g...obchodzą smoki i inne tadzie. Dyrekcja tego zamieszania w mieście nazywa się PiS, burmistrzów sprowadzili do parteru i od nich poza dymisją niczego nie oczekuję. A w kwestii oszołomstwa to w TV w wykonaniu twoich ulubieńców jest aż do obrzydzenia. Dla mnie właśnie ten maleńki odcinek Sprawnej jest testem na skuteczność władzy w mieście i dlatego mój głos ta konkretnie władza straciła. Tylko brednie o świetlanej przyszłości , nic poza. Tym ani się najeść ani przejechać - zero sensu. Za duży jestem na takie ględzenie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy