REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Niewypały

# Cygan

10.05.2006 17:48

Witam!
Nawiązując do artykulu w bierzacym Echu chcialbym stwierdzić, iz lasy w okolicach Bialoleki i Choszczowki sa pełne zardzewialej broni i niewybuchow. Wielokrotnie natykałem sie na lezace luzem pociski, granaty i inne swinstwa. Apeluje do Wladzy o zorganizowanie jakiejs akcji majacej na celu uprzatniecie tego syfu! Tu chodzi o nasze zdrowie i zycie! W koncu pomimo uplywu tylu lat od wojny niektore bombki sa wciaz niebezpieczne!

# szewczyk

10.05.2006 22:42

Wielokrotnie??!! A ile razy zgłosiłeś takie znalezisko odpowiednim służbom? Więc nie pisz bredni, a jako obywatel sam możesz zareagować nie ogladając się na władze, zwłaszcza gdy chodzi o nasze zdrowie i zycie! W koncu pomimo uplywu tylu lat od wojny niektore bombki sa wciaz niebezpieczne!

# saper

11.05.2006 08:38

Szewczyku a pomyślałeś ile czasu trzeba poświęcić na zgłoszenie i wskazanie miejsca znalezienia w bliżej nie określonym miejscu w lesie niewybuchu? Ja wiem bo raz i napewno ostatni zgłosiłem. Poświęciłem na to 7 godzin, i do tego dowiedziałem się że takimi duperelami niepowinno śię zawracać się głowy innym służbom niż saperzy z modlina. Na nich czekałbym pewnie dobę.
I DLATEGO AKCJĘ "SPRZĄTNIĘCIA TEGO SYFU" POWINNY ZORGANIZOWAĆ WŁADZE DZIELNICY, GMINY, LUB MIASTA

REKLAMA

# saper

11.05.2006 13:29

A może z Kazunia ?!

# Papilo

11.05.2006 16:26

Te tereny byly rejonem koncentracji wojsk niemieckich latem i jesienia 1944 roku. Stacjonował tu Totenkopf i Wiking. W sierpniu 44 miały tu miejsce zaciete bitwy niemcow z sowietami. Okoliczne lasy sa przez to doslownie naszpikowane "zardzewiala smiercia". Szczegolnie okolice od Orneckiej w strone Nieporetu i Choszczowki sa pelne "pamiatek". Do dzis widoczne sa transzeje i okopy.
co do zgłaszania sprawy policji-tez kiedys wzywalem patrol do takich lesnych precjozow. Nie dosc ze czekalem na nich ok. 2 godziny, to jeszcze mieli mnie za piromana. Tydzien pozniej dostalem wezwanie na komende w celu wyjasnienia w jaki sposob natknalem sie na pociski! Wiecej nic nie zgłoszę! Dlatego moim zdaniem najlepszym wyjsciem bylaby jakas zorganizowana akcja przeprowadzona przez saperow.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy