REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Kiedy robić badania z medycyny pracy

# Tomek-rak

16.08.2023 10:45

Kiedy powinienem załatwić badania medycyny pracy? Zastanawiam się czy można iść wcześniej niż wypada termin bo niedługo wrzesień i wszyscy pewnie tłumem ruszą.

# antylop

17.08.2023 07:39

Jeśli Twoje aktualne badania kończą się przed wrześniem to możesz umówić się na nowe badania już teraz. Pamiętaj, że terminy mogą być zarezerwowane z wyprzedzeniem, więc warto zająć się tym wcześniej. Co do przychodni to od siebie mogę ci polecić Medivitę na Rejtana. Wszystko sprawnie tam załatwisz w jeden dzień.

# jazzy

21.08.2023 10:52

To prawda, lepiej załatwić to wcześniej. W mojej firmie zawsze przypominają nam o tym na kilka miesięcy przed wygaśnięciem badań.

REKLAMA

# tomo

22.08.2023 09:40

Dobra rada. W zeszłym roku zostawiłem to na ostatnią chwilę i miałem problem ze znalezieniem wolnego terminu.

# Tomek-rak

27.08.2023 12:01

Dziękuję bardzo za opdowiedź, faktycznie poprosze o skierowanie od szefa już teraz i załatwię przed wrześniem :)

# reno

13.09.2023 10:47

Medivita jest ok. Teraz coraz więcej kolejek bo zaczął się sezon chorobowy ale co zrobić.

REKLAMA

# Mero

24.10.2023 08:20

Nie korzystałam nigdy ale chyba się wybiorę bo niedługo czekają mnie badania medycyny pracy :)

# Majki

13.11.2023 17:36

Zdrowie to podstawa, więc jeśli zbliża się czas na badania medycyny pracy, warto mieć na uwadze, że lepiej załatwić to wcześniej niż później. Na forum TuStolica użytkownik antylop wspomina o przychodni Medivita na Rejtana, gdzie proces przebiega sprawnie i można wszystko załatwić w jeden dzień. To może być szczególnie ważne, gdy mamy na głowie mnóstwo innych obowiązków. Jazzy z kolei przypomina, że w wielu firmach przypominają o badaniach z wyprzedzeniem, co jest dość praktycznym podejściem.

 Magda171983

20.11.2023 15:48

zgadzam się z przedmówcą

REKLAMA

# Tinka

10.01.2024 11:29

Ile mam czasu od otrzymania skierowania od pracodawcy, żeby udać się na badania? Jak to jest czy pracodawca mnie umawia czy sama mam się umówić? Niedługo mnie to czeka, a nie pamiętam jak ta procedura przebiega i czy coś się zmieniło w tej materii.

# ferrari

29.04.2024 10:09

Sprawdź, czy przychodnia jest dobrze wyposażona i czy używa nowoczesnych technologii medycznych. Nowoczesne obiekty z dobrze utrzymanymi, czystymi i przestronnymi pomieszczeniami zwiększają komfort podczas wizyt.

# tinto

24.06.2024 12:56

Z tego co słyszałem, Medivita ma naprawdę dobrą ofertę badań diagnostycznych. Jeśli ktoś z Was tam był, dajcie znać, jakie są Wasze wrażenia.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy