REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Kiedy robić badania z medycyny pracy

# Tomek-rak

16.08.2023 10:45

Kiedy powinienem załatwić badania medycyny pracy? Zastanawiam się czy można iść wcześniej niż wypada termin bo niedługo wrzesień i wszyscy pewnie tłumem ruszą.

# antylop

17.08.2023 07:39

Jeśli Twoje aktualne badania kończą się przed wrześniem to możesz umówić się na nowe badania już teraz. Pamiętaj, że terminy mogą być zarezerwowane z wyprzedzeniem, więc warto zająć się tym wcześniej. Co do przychodni to od siebie mogę ci polecić Medivitę na Rejtana. Wszystko sprawnie tam załatwisz w jeden dzień.

# jazzy

21.08.2023 10:52

To prawda, lepiej załatwić to wcześniej. W mojej firmie zawsze przypominają nam o tym na kilka miesięcy przed wygaśnięciem badań.

REKLAMA

# tomo

22.08.2023 09:40

Dobra rada. W zeszłym roku zostawiłem to na ostatnią chwilę i miałem problem ze znalezieniem wolnego terminu.

# Tomek-rak

27.08.2023 12:01

Dziękuję bardzo za opdowiedź, faktycznie poprosze o skierowanie od szefa już teraz i załatwię przed wrześniem :)

# reno

13.09.2023 10:47

Medivita jest ok. Teraz coraz więcej kolejek bo zaczął się sezon chorobowy ale co zrobić.

REKLAMA

# Mero

24.10.2023 08:20

Nie korzystałam nigdy ale chyba się wybiorę bo niedługo czekają mnie badania medycyny pracy :)

# Majki

13.11.2023 17:36

Zdrowie to podstawa, więc jeśli zbliża się czas na badania medycyny pracy, warto mieć na uwadze, że lepiej załatwić to wcześniej niż później. Na forum TuStolica użytkownik antylop wspomina o przychodni Medivita na Rejtana, gdzie proces przebiega sprawnie i można wszystko załatwić w jeden dzień. To może być szczególnie ważne, gdy mamy na głowie mnóstwo innych obowiązków. Jazzy z kolei przypomina, że w wielu firmach przypominają o badaniach z wyprzedzeniem, co jest dość praktycznym podejściem.

 Magda171983

20.11.2023 15:48

zgadzam się z przedmówcą

REKLAMA

# Tinka

10.01.2024 11:29

Ile mam czasu od otrzymania skierowania od pracodawcy, żeby udać się na badania? Jak to jest czy pracodawca mnie umawia czy sama mam się umówić? Niedługo mnie to czeka, a nie pamiętam jak ta procedura przebiega i czy coś się zmieniło w tej materii.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy