REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# prawak

14.06.2022 17:45

I co prawaczki z husarią na plecach. Niemiec otwiera kolejny sklep by zarabiać na polskiej biedocie. Minimalna pensja w Niemczech to 1600EUR czyli 7600zł netto. A Wy dalej odprawiajcie miesięcznie i krzyczcie JA RO SŁAW !!! Głupi naród.

# Wwa

14.06.2022 18:20

Nie kolejny sklepy , ten sam który się spalił .
Trzeba pierw przeczytać a potem pisać a nie pisać dyrdymaly bo widzisz nowy budynek .
Czytam a potem piszemy .
A co do płacy , jak masz minimalna to znajdź lepiej płatną ja nie mam tego problemu i wychodzi mi nawet więcej niż niemiecka minimalna a pracuje w Polsce .

# prawak

14.06.2022 20:01

#Wwa napisał(a) 14.06.2022 18:20
Nie kolejny sklepy , ten sam który się spalił .
Trzeba pierw przeczytać a potem pisać a nie pisać dyrdymaly bo widzisz nowy budynek .
Czytam a potem piszemy .
A co do płacy , jak masz minimalna to znajdź lepiej płatną ja nie mam tego problemu i wychodzi mi nawet więcej niż niemiecka minimalna a pracuje w Polsce .
Nie rozumiesz wpisu. Nic o sobie nie pisałem.

REKLAMA

# jan

19.06.2022 09:45

#prawak napisał(a) 14.06.2022 17:45
I co prawaczki z husarią na plecach. Niemiec otwiera kolejny sklep by zarabiać na polskiej biedocie. Minimalna pensja w Niemczech to 1600EUR czyli 7600zł netto. A Wy dalej odprawiajcie miesięcznie i krzyczcie JA RO SŁAW !!! Głupi naród.
Ja jako Prawdziwy Europejczyk, posiadacz Certyfikatu Prawdziwego Europejczyka, nadawanego przez lokalny komitet Koalicji Obywatelskiej, oświadczam ze krzyczę tylko Do-nald, Do-nald! Robię to bez okazji, codziennie, a nawet kilka razy dziennie, szczególnie przy wchodzeniu do sklepów, pojazdów komunikacji miejskiej czy innych obiektów użyteczności pulblicznej. Kupuje tylko w Lidlu,Aldi lub Kauflandzie, bo wspieram kapitał europejski.A wybieram towary pochodzenia niemieckiego,żeby nie wspomagać pisowskiego państwa faszystowsko-katolickiego.
I żądam natychmiast zlikwidowania płacy minimalnej, podniesienia wielku emerytalnego do 90 lat, ośmiodniowego tygodnia pracy i likwidacji wszelkich zasiłków dla nierobów.
Aha, wzorem bojownika o wolność Piotra Kraśki, jeżdżę samochodem( oczywiście niemieckim) bez prawa jazdy i nie płace podatków. Bo wolność kocham i rozumiem!

# Janekxx

19.06.2022 14:51

@Jasiu, nie pitol.
Przesiądź się do Poloneza i rób zakupy w Społem.
Tak nas dymają że mamy najdroższe kredyty hipoteczne w Europie. I to jeszcze nie koniec podwyżek.
Najważniejsze to stawianie pomników i włażenie w dupe Prezesowi

# Jtkkvi

20.06.2022 00:21

Nie dla każdego najważniejsza jest micha nawet za cenę zdrady ojczyzny POnieli czy dalej głosujecie na rafausa fekaliusa

REKLAMA

# Han

20.06.2022 08:28

#Jtkkvi napisał(a) 20.06.2022 00:21
Nie dla każdego najważniejsza jest micha nawet za cenę zdrady ojczyzny POnieli czy dalej głosujecie na rafausa fekaliusa
Z tą zdradą ojczyzny jesteście jacyś poye bani.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe