REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kiedy chodniki?

 piotrm

07.12.2005 14:16

Mam krótkie pytanko. Czy ktoś wie kiedy będą budowane chodniki wzdłuż Głębockiej?

# yyy

07.12.2005 23:14

Radny Sosnowski chce tych chodników od 7 lat ale nie może, Smoczyński tyle samo czasu może a nie chce.
Piotrze m napewno kiedyś powstaną.

# wiesniak

08.12.2005 09:47

Sosnowski z Smoczyńskim podpisali umowny pakt tematyczny.Ten ględzi o chodniku a tamten mu przytakuje .Jak to mówią ..w kółko panie Pierdziółko.Jakie glowy taki temat.Czy wielki Jerzy może wysluchac małego Stefcia ? Po co? Jeden jest z Gospodarnosci drugi rewolucjonista (Ha,Ha,Ha ) z Pisu. Do wymiany .

REKLAMA

# rozsądna

08.12.2005 16:04

Tak, powstaną, tak samo jak zmodernizowana została ulica Nowodworska. Temat ciągle omawiany, nigdy nie wykonany............Już prawie 15 lat!!!!!!!!!!!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.12.2005 20:24

'' jak możesz takie brednie pisać????????? Chyba nie jesteś POLKA!!!!!!!!! Bo chociaż jestesmy Postacia Stara, to takie cos nie przeszłoby Nam przez gardło ani nie wyszłoby spod Naszego Pióra.
...Zanegowac 15 lat transformacji ustrojowej !?
Toz... to, to samo co zarabac kawal styropianu, z ktorego wlasnie wstal Pan Tadeusz i dac Lylce, zeby starej balon ogacila !
Jesteś mniej niż prymitywna !

# rozsądna

09.12.2005 10:43

co, nie masz we mnie partnera dla swoich ordynarnych wypowiedzi i cię to wkurzyło????????????? hahahaha. widzisz, jak łatwo cię wyprowadzić z równowagi. już teraz wiem, że na forum się wyżywasz, ale lepiej matko rób to gdzie indziej!!!!!!!!!1

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break