REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szpital na Białołęce

# ela

07.12.2005 15:27

Mieszkańców coraz wiecej, a wciąż żadnych informacji czy są plany budowy szpitala w naszej dzielnicy. Czy ktoś sie orientuje w tej sprawie. Brodnowski jest dość daleko.

# kil

07.12.2005 17:52

Szpitala nie... ale za to jest w planach nowy cmentarz na Choszczówce !!!

# xxx

07.12.2005 19:09

gdzie konkretnie?

REKLAMA

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

07.12.2005 20:12

Jak to gdzie? Za dzikim w strone betonowej drogi od lata robia przycinki, dlugie rzedy pod wykopy, lekko z ukosa do torow kolejowych... kazdemu powinno byc, wygodnie i do twarzy...
Na wiosne maja wjechac buldozery. Zwozic beda starami, na pakach. Potem drut, decha, na kolana, kula w leb i do dolu. po wszystkim.
Ukladac to sie ma warstwami warstwowo przesypujac lasowanym wapnem. Zeby zaraza sie nie rozniosla... i muchi nie przeszkadzaly

# Errata

07.12.2005 20:18

Ukladac to sie bedzie warstwami, warstwy przesypie sie lasowanym wapnem. Zeby zaraza sie nie rozniosla... i muchi nie przeszkadzaly - takie to powinno miec brzmienie .... zeby bylo w miare poprawnie

# Wiesia z Mezem

07.12.2005 20:43

A mi Maz opowiadal, ze na dalekim Krymie pala zywcem, na nic nie czakaja, tylko zywcem, ogniem, z miotaczy pala.... Boze !
I chcialam zapytac jeszcze, a czy tasakiem, nie idzie... Jak myslicie ?

REKLAMA

# yyy

07.12.2005 22:17

Wiesiu a myślałem, że ty taka bogobojna, po tej wypowiedzi to ty powinnaś krzyżem tydzień w kościele leżeć.

# Oferta pracy

07.12.2005 23:06

A Panorama to szuka etatu w plutonie egzekucyjnym ?? a może wapno chce donosić ???

# siekierka kurpiowska

07.12.2005 23:30

Proponuję odwiedzić Twierdzę w Kłodzku tam kiedyś ktoś wpadł na pomysł z wapnem- tylko ginęli Finowie

REKLAMA

# rozsądna

08.12.2005 15:09

jak możecie takie brednie pisać????????? Chyba nie jesteście POLAKAMI!!!!!!!!! Bo chociaż jestem młodą osobą to takie słownictwo nie przeszłoby mi przez gardło ani nie wyszłoby spod mojego pióra. Jesteście mniej niż prymitywni!!!!!!!!

# hhhhh

09.12.2005 10:51

No i super, wreszcie się może trochę uspokoi na forum, normalnie nie da się rozmawiać. Jeżeli jesteście po to, żeby rozkręcać dyskusję, to róbcie to w bardziej cywilizowany sposób. Pozdrawiam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break