REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kazeek

28.06.2021 23:10

Bardzo trafna analogia. Każdemu polecam bezpośredni kontakt z wydziałem architektury w UD Białołęka. Niekompetencja to najlżejsze słowo jakiego można użyć.

# eedec

01.07.2021 00:22

Ten urząd to dno. Na dole sprawy z dokumentami jeszcze jakoś idą, ale załatwienie jakiejś inwestycji to są jaja. Kwity giną, na podpisy zawsze czekasz maksymalną ilość dni albo dłużej a deweloperzy robią co chcą. Naprawdę to są wyspy nonsensu. Właśnie dlatego Białołęka wygląda jak wygląda - bo urzędnicy tutaj mają dzielnicę głęboko, bardzo głęboko. A mam porównanie z 2 innych dzielnic....

# Paweł Paaa

03.07.2021 00:28

Sam miałem do czynienia z owym urzędem. Chcąc załatwić sprawę usłyszałem "Nie. Nie! Ale to pański problem nie nasz"

REKLAMA

# Werka29

03.07.2021 07:01

Najlepszą wizytówką tego urzędu i dzielnicy jest śmierdząca rura ze ściekami z całego miasta pod skrzyżowaniem Światowida i Modlińskiej.

# Tymek

03.07.2021 11:02

Zarośnięte zielskiem róże i inne krzewy ozdobne przy rondzie dla autobusów na Aluzyjnej, o które nikt nie dba oraz po raz kolejny postawione kwiaty na blaszanej konstrukcji których nikt nie podlewa to też wizytówka tej dzielnicy.

# Arpa61

28.09.2021 13:51

Oho! Zasyfiony Młynów ma siostrzaną okolicę w dziadostwie! Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe