REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Katastrofa w Katowicach

# były katowiczanin

30.01.2006 17:30

Jako były katowiczanin a obecnie mieszkaniec Warszawy chciałbym podziękować w imieniu moich znajomych z Katowic za krew która oddali Warszawiacy jak i za wszystkie wyrazy współczucia . Szacunek dla pana Prezydenta Kaczyńskiego i premiera Marcinkiewicza, nigdy tego nie zapomnimy . Dziękujemy

# Jolan

30.01.2006 22:52

Spytaj się czy Kaczor dał krew i ten drugi sportowiec z Gorzowa -baletmistrz.

# piotrek

30.01.2006 23:21

ciekawe, ile osób dostało zawału serca, a ile jeszcze umrze w wyniku akcji przeprowadzonej na wniosek Kaczora....pt"rugi warszawskie". o tym nikt nie mówi w TV, ostatnio Jaworowicz coś tam smarknęła. Taki dobry tem rezydencik, który kontynuuje dekret B.B.- nie mylić z B.Bardot.
Ludu Polski, wstyd mi, że oddałem głos na rezydenta W-wy temu człowieczkowi, juz z dwojga złego lepszy byłby ten psychiatra, któremu nie udało się i poległ z obecnym rezydentem 4 RP, a w ogóle to gdzie ja teraz żyję, sami prokuratorzy, śledczy, milicjanci, którzy chcieliby krwi i karania wszystkich za cokolwiek, dołożyli jeszcze czarnuchów typu trzy słowa do ojca prowadzącego, rany boskie........ja chyba chcę do Drewnicy-tam napewno jest spokojniej i bezpieczniej, chociaż towarzystwo analogiczne jak z Wiejskiej.

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

31.01.2006 09:02

Drogi Piotrze,
Tam sie podobno bardzo zmienilo ostatnio, bo podobno jedna taka Pani nie zdobyla mandatu spolecznego zaufania. Po raz wtory, to znaczy na nastepne cztery lata. Zabraklo jej glosow, czy jakos tak... a moze zle policzyli, nie wiadomo ? Ma byc powtorka, to znaczy, ze cos nie wyszlo, po mysli. Ale mowi sie po klatkach, ze to z powodu niezrealizowania planu likwidacji komunikacji miejskiej na osiedlu i zmiany przebiegu tras. Sasiedzi jej nie poparli.
Tak mowia, ale ktora z nas by tego tam sluchala, na klatkach stoja mezczyzni i smierdza, jak kozly na jesien, zajezdzaja moczem, pizmem i ruja... nie idzie po prostu wytrzymac, tak od nich capi. Prawda dziewczyny ?
Edek to mowi, ze oni nie maja gdzie usiasc z tym swoim piwem, zeby wypic, pogadac i zapalic papierosa, bo wszystko wokol polikwidowano. Na smierc. I tak ma byc... podobno teraz, przez jakies piec do dziesieciu lat. Aaa... ze zycia szkoda ? Kto wie...
A Jedyne co przeszlo, to wyparcie E4 z rejonow Porajow i podzial tutejszejego przedmiescia na dwie czesci, gorsza, to stary Tarchomin i lepsza, czyli Nowodwory.
A nam jest dobrze, bo mieszkamy na srodku. A Ty ?

# piotrek

31.01.2006 10:19

mnie nie jest dobrze, bo wszystkie dziecięce wspomnienia zostały zabrane z rozwojem gminy jak to SS określają, generalnie to syf, kiła i mogiła.....jeśli to tak ma wyglądać rozwój to jestem przeciw i mam w dupie taki rozwój. pamiętam dzielnicę bez ani jednego bloku, teraz to wszystko zmieniło się i tyle...syf, kiła i mogiła.

# NN

31.01.2006 16:33

Mało Niesiołowskiego w telewizji to jeszcze musiał i na to forum się wedrzeć pod różnymi nickami? Ratunku!

REKLAMA

 ragozd

31.01.2006 20:55

tak- te 250 metrow dzielacych oba przystanki to teraz najbardziej palacy problem komunikacyjny w miescie ;)
Dla przypomnienia - to 2-3 min piechota. Czlowiek dla zdrowia powinien chodzic min. 30 minut dziennie :P
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break