REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ddd

27.02.2020 18:12

Generalnie zasada słuszna. Tylko zanim ministerstwo wprowadzi takie opłaty, niech najpierw da przychodniom kasę na zatrudnienie ludzi i zainstalowanie urządzę, aby to było możliwe. 3 dni temu próbowałem odwołać wizytę bo dopadła mnie grypa. Nie w dniu wizyty tylko 3 dni przed terminem. Udało mi się połączyć z przychodnią dopiero za 59 razem.

# Referenduda

27.02.2020 22:04

To jest jedna z tych sytuacji, gdy wszyscy są za, a jednocześnie ministerstwo i parlament boją się wprowadzenia nowych zasad, obawiając się gniewu społecznego. A taki problem powinien być rozwiązany w drodze referendum ogólnokrajowego - politycy spokojnie mogliby się tłumaczyć, że realizują tylko wolę większości społeczeństwa.
W drodze referendum powinny być też rozstrzygane takie sprawy jak zakaz handlu w niedziele czy nauczanie religii w szkołach publicznych.

# Rafał

27.02.2020 23:17

A ja mam mieszane uczucia. Oczywiście, nieodwoływanie wizyt powoduje, że są dłuższe kolejki, jednak z drugiej strony, czekając pół toku albo dłużej do lekarza pacjent ma prawo zapomnieć, szczególnie starsi ludzie. Ich też będzie się karać? Za to, że nieudolne od lat instytucje państwowe odpowiedzialne za służbę zdrowia nie potrafią sobie poradzić z kolejkami mamy płacić pacjenci? Może dajcie najpierw zarobić lekarzom, zatrudnijcie ich, zlikwidujcie idiotyczne limity (to lekarz wie najlepiej kiedy i kogo ma leczyć), wtedy i kolejki się zmniejszą. Wówczas będzie można pomyśleć o karaniu pacjentów!

REKLAMA

# Wiesław Kalendarski

28.02.2020 07:39

#Rafał napisał(a) 27.02.2020 23:17
"pacjent ma prawo zapomnieć, szczególnie starsi ludzie."
Po to wynaleziono kalendarze, żeby tam zapisywać to, co można zapomnieć. Jak starszy ludź zabuli ze dwa razy po pięćdziesiąt złotych, to się nauczy zapisywać takie istotne sprawy.

# Rafał

29.02.2020 19:07

#Wiesław Kalendarski napisał(a) 28.02.2020 07:39
Po to wynaleziono kalendarze, żeby tam zapisywać to, co można zapomnieć. Jak starszy ludź zabuli ze dwa razy po pięćdziesiąt złotych, to się nauczy zapisywać takie istotne sprawy.

Za nieudolność kolejnych rządów, ministrów i NFZ mają zapłacić pacjenci?
Bez komentarza.

# Rafał

29.02.2020 19:10

#Wiesław Kalendarski napisał(a) 28.02.2020 07:39
Po to wynaleziono kalendarze, żeby tam zapisywać to, co można zapomnieć. Jak starszy ludź zabuli ze dwa razy po pięćdziesiąt złotych, to się nauczy zapisywać takie istotne sprawy.

Nieodwoływania wizyt nie pochwalam, ale Panie Wiesławie, naprawdę wierzy Pan w to, że te kary zmniejszą kolejki do lekarzy?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA