REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Ikad

01.10.2020 16:46

Właśnie widziałem cuda jakieś.

# Wal

02.10.2020 13:58

Nie wydaje mi się aby aby te "dzieła sztuki" miały coś wspólnego z oryginałami. To chyba jakaś kpina. Kto to wymyślił ?

# Tomasz_Max

02.10.2020 16:04

"Nawet nie zostały poświęcone"... I co teraz?!

REKLAMA

# symforjan

02.10.2020 21:28

Do Pani Pauliny wymienionej w artykule. Może ktoś powie w jakim celu i na podstawie czyjej decyzji Pani Paulina stąpa po planecie ZIEMIA, co do której uzurpuje sobie prawo decydenta. Tak wygląda WASZA TOLERANCJA i buńczuczne hasła równości? To jest Wasza kultura? Jaki jest Wasz wkład? Co Wy, którzy sądzicie, że mleko "bierze" się z marketu zrobiliście dla tej Ziemi? Po Was zostaną tylko spaliny, brak tlenu i nawet nie będzie tęczy. Wy nawet nie umiecie uprać swoich gaci i skarpetek, macie po trzydzieści lat i robi to za Was szanowna Mamusia. Nie martwcie się, niedługo przyjdzie i po Was " zegarmistrz światła purpurowy" i zabełcze Wam blękit w głowie i pozostaniecie bez niczego, z pustymi rękami, nadzy, wstrętni, przerażeni. Szczęśliwej drogi.

# ogórek

04.10.2020 16:50

Oczywiście, że wszystkie nowe kapliczki zostały poświęcone, zadbali o to księża i wspólnota parafialna z pobliskiej Parafii Nadwiśle. Opinie przytoczone w artykule są z gatunku "nie wiem, ale się wypowiem".
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA