REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Kanalizacja na Wiśniewie

# Hrabia Wiśniowiecki

13.02.2005 14:54

No i się chyba wreszcie doczekamy. Nasze ukochane Wiśniewo zyska wreszcie kanalizację. Podobno ma zostać zakończona do września 2005 r. Dzwoniłem w piątek do Gminy i tak mi jedna baba powiedziała. Dla mnie bomba, nie będę musiał już wreszcie zamawiać tych śmierdzących szambowozów. Ale mamy też i złych mieszkańców, którzy podobno na skargi na roboli dzwonią, że pompy wodne im w nocy spać nie dają ? A to jak oni mają wypompować tę wodę z dołów inaczej ? Chcecie mieć tą kanalizację, czy nie ? Trzeba trochę wytrzymać tą budowę, skończą i będzie ok. !!

# Ekonomista

13.02.2005 14:58

... no tak, ale jakie to będą koszty, ktoś wie ? Chodzi mi oczywiście o koszty przyłączenia się do tej kanalizacji, znowu wydatek. Pewnie znowu projekt, wszystkie papierki urzędowe itd. ekipa, która mi to zrobi ... Wie ktoś jakiego to rzędu będą koszty ?

# Dyzio.

13.02.2005 19:47

Przy sprzedaży ziemi to kazdy kombinuje jak by tu wpisać że w zasadzie to oddalo się za darmo (przed U Skarbowym )kanalizację trzeba zrobić ale jak najtaniej ,wodociągi to samo-to w zasadzie z czego ma być ,i za co ten postęp ???

REKLAMA

# Ekonomista

14.02.2005 23:25

Słuchaj, w zasadzie to ja nie specjalnie nadążam za twoim tokiem, o co ci chodzi ?

# Dyzio.

15.02.2005 07:57

Chcę tobie tylko pokazać pokrętnosć głoszonych sloganów.Kazdy pragnie postępu ale nie dopuszcza myśli że do tego powinien coś dolożyć.Pieniedzy ,wyrozumiałości ,zmiany myślenia itp..

# Ekonomista

15.02.2005 09:19

Doskonale to rozumiem i problem nie tkwi w tym, o czym piszesz. Poprostu widzisz, że mając dom, stale do niego dokładasz, wcześniej podłączałem gaz-koszty, potem podłączałem wodę-znowu koszty, teraz będę podłączał kanalizację-dalej koszty, a bieżąca eksploatacja również kosztuje. Wkładasz zatem kasę i to nie małą cały czas, a mieszkając w bloku sikasz na wszystko z góry, płacisz czynsz i nic cię więcej nie interesuje. A nam, domkowcom, zaraz jeszcze dalej powymyślają jakieś dodatkowe podatki, itd. Oczywiście, jestem za postępem, o ile postępem można nazwać posiadanie normalnej kanalizacji ? Swojego myślenia zmieniać nie muszę, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że te koszty będę musiał ponieść, bo kanalizacja ważną sprawą jest.

REKLAMA

# pmk

15.02.2005 15:46

Przepraszam, ale to jakies kosmiczne nieporozumienie. Mieszkam w budynku wielorodzinnym i za wszystko co wymieniles "Ekonomisto" zaplacilem w cenie metra mieszkania deweloperowi, ktory sam robil ulicę, kanalizację , wodociąg, gazociąg, kładł kable energetyczne pod ziemią. Też płacę bieżąca eksploatację i podatki, a jak sikam z góry na wszystko, to też płacę za wytworzone w ten sposob ścieki (mieści się to w czynszu/zaliczce). Być moze budowa domu bez infrastruktury jest tańsza, ale w mieście kiedyś trzeba ją do niego doprowadzić i też samemu za nią zapłacic. Poprostu, u dewelopera za wszystko płacisz na wejsciu, mając domek, możesz koszty rozłożyć w czasie, wegetując bez wodociagu, kanalizacji czy prądu.

 Polia

30.11.2016 19:49

W razie nieprzewidzianych zdarzeń z kanalizacją lub też hydrauliką, to polecam zawsze korzystać z pogotowia hydrauliczno - kanalizacyjnego Hydrokret. Kiedyś też tak podchodziliśmy bezmyślnie do usterek, aż kanalizacja była w takim stanie, że szkoda gadać. Panowie z pogotowia nam pomogli, teraz zawsze od razu się z nimi kontaktujemy, nawet w najmniejszych awariach https://www.hydrokret.pl/. Nie warto takich rzeczy zostawiać na później.

 DominikK

06.06.2019 14:27

Dawno nie widziałem, żeby tam Czyścili kanalizację miejską. Przeoczyłem coś?

REKLAMA

# mosiek

27.02.2023 18:34

Sama kanalizacja jest niezwykle ważną instalacją i ja równieąż chcę powiedzieć, zę dobrze jest wiedzieć na jej temat jak najwięcej. Od siebie chcę dodać, że na jednej ze stron www czytałęm o tym jak posprzątać po wybiciu kanalizacji. Są to na pewno bardzo ważne sprawy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA