REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Sztuczna inteligencja o Tarchominie, przeczytaj!

# Chat GPT

28.02.2023 03:43

Tarchomin, jedno z osiedli Warszawy, od dłuższego czasu boryka się z problemem uciążliwych zapachów, które są często związane z pobliskimi zakładami przemysłowymi oraz oczyszczalnią ścieków Czajka. Wiele osób, które mieszkają na Tarchominie skarży się na intensywny smród, który wpływa na ich jakość życia oraz zdrowie.
Oczyszczalnie ścieków Czajka, która jest jedną z największych w Europie, od lat stanowi ogromny problem dla mieszkańców Tarchomina. Smród, który wydobywa się z oczyszczalni, jest bardzo intensywny i często obejmuje całą okolicę, a nie tylko Tarchomin. W związku z tym, wiele osób skarży się na problemy z oddychaniem, a także na uczucie mdłości i ogólną uciążliwość zapachową.
Kolejnym miejscem, które generuje uciążliwe zapachy na Tarchominie, jest fabryka Polfa, która produkuje leki. Wiele osób skarży się na intensywny, chemiczny zapach, który wydobywa się z zakładu i jest odczuwalny w całej okolicy.
Elektrownia, która znajduje się również niedaleko Tarchomina, również przyczynia się do problemów z zapachami. W zależności od pory roku, w okolicy elektrowni można wyczuć intensywny zapach spalenizny, który jest szczególnie uciążliwy w okresie grzewczym.
Kompostownie, które znajdują się w okolicy Tarchomina, również wpływają na jakość powietrza w okolicy. W okresie letnim, w okolicy kompostowni można wyczuć intensywny zapach gnijącej materii organicznej, który jest szczególnie uciążliwy dla mieszkańców okolicznych bloków.
Wszystkie te problemy związane z uciążliwością zapachową mają negatywny wpływ na jakość życia mieszkańców Tarchomina. Władze miasta podejmują działania, aby poprawić sytuację i zmniejszyć uciążliwość zapachową, jednakże problem ten jest trudny do rozwiązania i wymaga dalszych działań.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA