REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kampania wyborcza - równi i równiejsi...

# Wyborca z II okręgu

08.11.2006 15:42

Witam, jak do tej pory nie zabierałem głosu na forum, a może to było złe, ale teraz muszę to zrobić... Oto w niedziele po każdej mszy w kościele na Płudach, podczas ogłoszeń parofialnych jest wymieniane nazwisko organisty ... że kandyduje itp. .Nastepnie po mszy członkinie/kowie Avetek rozdawali (NA TERENIE KOŚCIOŁA) ULOTKI PROPAGUJĄCE ORGANISTĘ. Ciekawe co ... to jest ta równość szans w wyborach. Tak na marginesie tuż za bramą kościoła też byli kandydaci którzy startują w wyborach w II okręgu jak również ludzie kandydatów do sejmiku i rady wawa... Rozdawali ulotki w zgodzie bez problemu stojąc obok siebie z różnych Komitetów Wyborczych... ale jedna cecha była wspólna - oni uszanowali wiernych i nie bombardowali ich w czsie mszy i pod kościołem ... Od razu przyszło mi do głowy że są równi i równiejsi... I na koniec taki mały apel... nie dajcie się oszukac , nie każdy który niejest z tzw jedynie słusznych komitetów jest zły .. osobiście znam takich kótrzy są bardzo wartościowi a nie startują z Gospodarności , PiS itp. chociaż musze przyznać że i w tych ugrupowaniach są wartościowi ludzie...

# wyborca

08.11.2006 19:25

W Parafii NMP MPM też nachalnie na terenie smętarza kościelnego Gospodarność wciskała po mszach ulotki naszych pupilów.
Oj nieładnie panowie, nie ładnie

# piotrek

08.11.2006 22:10

KTO? jest tym wartościowym człowiekiem w Gospodarności i PISIE?

REKLAMA

 Włodkowski B.

08.11.2006 23:29

Tu nie chodzi o równość. Mniej polityki wyborco z II okręgu, więcej świadomości. Wszak to wybory SAMORZĄDOWE. I ksiądz powtarzał: nie są ważne ugrupowania, ważni są ludzie. (I mówił to za biskupem - odsyłam do kazania na Boże Ciało AD 2006). Ksiądz nie zna nikogo lepiej ode mnie, skoro od 12 lat dzień w dzień się rozmawiamy się, spotykamy, nawet spieramy...
Jeśli uznał (bo to była Jego inicjatywa), aby powiedzieć, że i ja "wśród wielu innych parafian" ubiegam się o głosy - to znaczy, że widzi sens głosowania na moją osobę.
I mnie też to dziwi, bo nie ma Ksiądz Proboszcz z Płud łatwego życia ze mną...
A Twój głos świadczy też o tym, że owo ogłoszenie mogło mi tylko zaszkodzić,więc po co ten szum? Powinieneś się cieszyć!

# krucjata

09.11.2006 21:41

Niema NIC gorszego niż mieszanie POLITYKI z RELIGIĄ.
vide Rydzyk

 Włodkowski B.

09.11.2006 23:14

Wciąż pozostaje aktualne pytanie, czy naprawdę w samorządzie chodzi o politykę

REKLAMA

# WOW

10.11.2006 17:35

Też tak myśle, nie ma nic gorszego od pomieszania POLITYKI z RELIGĄ!! ;)

# zdziwiona

10.11.2006 21:14

Nie kandyduję i generalnie Włodkowski jest moze jakimś ciekawszym punktem w tej kampanii, ale mnie to też razi.

 Włodkowski B.

12.11.2006 17:27

WOW: ciekaw jestem, jakie jest Twoje zdanie - czy Religa jest dobrym ministrem, czy nie?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024