REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kampania wyborcza - równi i równiejsi...

# Wyborca z II okręgu

08.11.2006 15:42

Witam, jak do tej pory nie zabierałem głosu na forum, a może to było złe, ale teraz muszę to zrobić... Oto w niedziele po każdej mszy w kościele na Płudach, podczas ogłoszeń parofialnych jest wymieniane nazwisko organisty ... że kandyduje itp. .Nastepnie po mszy członkinie/kowie Avetek rozdawali (NA TERENIE KOŚCIOŁA) ULOTKI PROPAGUJĄCE ORGANISTĘ. Ciekawe co ... to jest ta równość szans w wyborach. Tak na marginesie tuż za bramą kościoła też byli kandydaci którzy startują w wyborach w II okręgu jak również ludzie kandydatów do sejmiku i rady wawa... Rozdawali ulotki w zgodzie bez problemu stojąc obok siebie z różnych Komitetów Wyborczych... ale jedna cecha była wspólna - oni uszanowali wiernych i nie bombardowali ich w czsie mszy i pod kościołem ... Od razu przyszło mi do głowy że są równi i równiejsi... I na koniec taki mały apel... nie dajcie się oszukac , nie każdy który niejest z tzw jedynie słusznych komitetów jest zły .. osobiście znam takich kótrzy są bardzo wartościowi a nie startują z Gospodarności , PiS itp. chociaż musze przyznać że i w tych ugrupowaniach są wartościowi ludzie...

# wyborca

08.11.2006 19:25

W Parafii NMP MPM też nachalnie na terenie smętarza kościelnego Gospodarność wciskała po mszach ulotki naszych pupilów.
Oj nieładnie panowie, nie ładnie

# piotrek

08.11.2006 22:10

KTO? jest tym wartościowym człowiekiem w Gospodarności i PISIE?

REKLAMA

 Włodkowski B.

08.11.2006 23:29

Tu nie chodzi o równość. Mniej polityki wyborco z II okręgu, więcej świadomości. Wszak to wybory SAMORZĄDOWE. I ksiądz powtarzał: nie są ważne ugrupowania, ważni są ludzie. (I mówił to za biskupem - odsyłam do kazania na Boże Ciało AD 2006). Ksiądz nie zna nikogo lepiej ode mnie, skoro od 12 lat dzień w dzień się rozmawiamy się, spotykamy, nawet spieramy...
Jeśli uznał (bo to była Jego inicjatywa), aby powiedzieć, że i ja "wśród wielu innych parafian" ubiegam się o głosy - to znaczy, że widzi sens głosowania na moją osobę.
I mnie też to dziwi, bo nie ma Ksiądz Proboszcz z Płud łatwego życia ze mną...
A Twój głos świadczy też o tym, że owo ogłoszenie mogło mi tylko zaszkodzić,więc po co ten szum? Powinieneś się cieszyć!

# krucjata

09.11.2006 21:41

Niema NIC gorszego niż mieszanie POLITYKI z RELIGIĄ.
vide Rydzyk

 Włodkowski B.

09.11.2006 23:14

Wciąż pozostaje aktualne pytanie, czy naprawdę w samorządzie chodzi o politykę

REKLAMA

# WOW

10.11.2006 17:35

Też tak myśle, nie ma nic gorszego od pomieszania POLITYKI z RELIGĄ!! ;)

# zdziwiona

10.11.2006 21:14

Nie kandyduję i generalnie Włodkowski jest moze jakimś ciekawszym punktem w tej kampanii, ale mnie to też razi.

 Włodkowski B.

12.11.2006 17:27

WOW: ciekaw jestem, jakie jest Twoje zdanie - czy Religa jest dobrym ministrem, czy nie?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy