REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

# facio aligacio

10.06.2021 20:16

żepliński wie, że został wybrany tylko dlatego, że zaproponowano go w pakiecie z Brzeską. trzeba nie mieć za grosz honoru żeby się pchać podstępem do takich wyróżnień.
jak taki żałosny typ mógł być prezesem trybunału konstytucyjnego?

# czlowiek bez praw

10.06.2021 20:38

@ facio aligacio Trzeba zapytac tego co go tam wsadzil, ale nie... przepraszam. Przeciez wczesniej Trybunal Konstytucyjny nie byl upolityczniony :) Tak tylko przypadkiem trzyma z tamtymi, a nie z tymi.

# Zielony

11.06.2021 23:01

To taki farbowany komuszek. I takie gromadzi się grono wokół niego !

# mmmieszkaniec

18.06.2021 14:59

...za to teraz mamy "prawdziwy niezależny" trybunał.

# Thomas Weir

19.06.2021 07:13

Witam drodzy,
Nazywam się Thomas Weir. Jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem. Rozumiem, że podczas blokady rząd udzielił pomocy członkom społeczeństwa. dokonano tego poprzez wysłanie większej ilości pieniędzy do banków, aby wesprzeć przedsiębiorstwa i złagodzić koszty utrzymania. odpowiednie banki zainwestowały te pieniądze w międzynarodowe firmy i inne firmy, aby zwiększyć zyski. odmawianie ludziom pożyczek. podążając za tym zrozumieniem, postanowiłem zaoferować pożyczkę małym i dużym firmom, pożyczkę osobistą, pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i pożyczkę studencką. ma to na celu pomóc ludziom wyjść z utraty biznesu i głodu. . o jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mail:thomasweirven@hotmail.com lub przez numer Whatsapp +1(475)2789 324 osobiście i wskaż, ile możesz pożyczyć. Omówię z Tobą ten proces i skieruję Cię na moją platformę internetową, aby zakończyć proces pożyczkowy i otrzymać pożyczkę w ciągu trzech dni roboczych.
z poważaniem,
Tomasz Weir.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA