REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jeśli się różnimy, róbmy to z klasą.

# Paweł Tyburc

02.11.2006 00:33

Mam apel do wszystkich kandydatów.Walczmy na argumenty i programy, a nie na epitety czy inwektywy. Wyborcy są inteligentni i do nich należy wybór. Jeśli się różnimy, róbmy to z klasą.
Paweł Tyburc
Kandydat do Rady Dzielnicy
PO, nr 1 na liście 5, okręg III
www.paweltyburc.waw.pl

 Andrzej Dziewulak

02.11.2006 01:28

Popieram w 100%, bo tak na prawdę, to wszyscy chcemy, aby na Białołęce żyło się lepiej (mimo kandydowania z różnych ugrupowań), więc należy dążyć do tego wspólnymi siłami
pozdrawiam
Andrzej Dziewulak
Kandydat do Rady Dzielnicy Białołęka
Gospodarność - lista nr 29 - okręg III - kandydat nr 16
http://www.akacje6.pl/wybory/

# SWOJAK

02.11.2006 08:38

Panie kandydacie Pawle Tyburc. Pisze pan o walce na argumenty . Ok ! to ja się pytam jakim prawem pańskie zakichane plakaty znalazły się na wszystkich klatkach osiedla zamkniętego Odkryta 37! Nie miał pan prawa ich wieszać ani Pańscy siepacze. Każda ale to każda administracja takich osiedli ma osobne rozporządzenia w sprawie roznoszonych ulotek , agitacji czy plakatów. I każdy kto chce się tam powiesić musi zapytać zarząd osiedla. Ale to są procedury administracyjne o których pan wielkie G widocznie wie ! ( Po co kandydaci którzy w samorządzie nie mają bladego pojęcia o KPA i ustawach administracyjnych . Gorzej dla Pana jak pan zdaje sobie z tego sprawę .Oznacza to żeś pan jest arogant i impertynent , nie liczysz się z mieszkańcami . Tak więc jak jeszcze raz zobaczę kogokolwiek z kandydatów lub ich agitujących dupków którzy takie bzdety obwieszają to na butach w zachłanne cztery litery , z klatki wykopie!
Pozdrowienia dla reszty cwaniaków!
Ps. Ale z was zachłanne palanty

REKLAMA

# słuchacz

02.11.2006 18:03

Jak się zapytać niektórych -coś zrobił chłopie to mówią moja mama to byla ....itp.No a Ty sam co - ja to pożniej.

# Gonczarow

02.11.2006 18:43

Jak narazie apel Pawła zawisł w próżni, przynajmniej jeżeli chodzi o nie używanie epitetów. Mimo to dołącze się do inicjatywy.
POzdrawiam,
Roman Gonczarow
www.gonczarow.waw.pl
PO, ostatni na liście 5, okręg III
www.gonczarow.waw.pl

# Włodkowski

02.11.2006 20:22

Sorry, ale kiedy słyszę o Jacku nie mogę bez epitetów.

REKLAMA

# wyborca

02.11.2006 23:15

OK.. argumenty?? Panie Tyburc!! Po pierwsze most! w jaki sposób??
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024