REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kim jestem pyta się Jacek Kaznowski ?

# śmieciowa beksa

02.11.2006 18:22

Według mnie to jesteś troche pierdoła. Taka sama jak Smok.Dlaczego to uzasadnie.Skoro byłeś dwie kadencje Przewodniczącym Rady i reprezentując naszą dzielnicę nie dostałeś się do Rady Miasta to mówię żeś pierdoła.Spójrz na Półrolniczaka.Kandydował i ludzie go poparli .Wiesz dlaczego ? Bo wiedzieli że pomimo wielu obowiązków to coś zrobi . Zrobił .Myślę że w tych wyborach ludzie wybiorą takich co robią .Może wedlug Was tak zwanych komuchów. Oni mają obowiązek wpojony.Ty wraz ze swoją Platformą coście zrobili ? Nawet grupy w Radzie nie potrafiliście utrzymać.I wy pchacie się do władzy.
Do palenia dzielnicowych śmieci może się nadajecie.Ale jako palacze nie kazdy musi być radnym.
No i Smoczyński .Dlaczego nie kandyduje do Rady Miasta. Tu jest moje miejsce na ziemi ryknąłby jak jeleń.Mamona, mamona, mamona.Kto ma promowac Białołękę tam w mieście.Nikt ? To czy mogą mieszkańcy zapytać się dlaczego są smrody na Czajce i na terenie Falbetu ? Przy takich patriotach lokalnych jak wy.Śmiejecie się z dawnej władzy,kopiecie w pustkę .Z was się też smieją i dadzą temu wyraz za tydzień.

# prawdomówny

02.11.2006 19:10

Hmm czy mi się tylko wydaje czy ostatnie 12 lat rządzi w Białołęce Gospodarność?
A cała reszta to kierowane niskimi pobudkami wycieczki osobiste.
Bekso towarzysz Kurski jest z Was dumny!

# realista

02.11.2006 20:19

Ostatnio niestety nie rządziła sama Gospodarność. Ostrowski i Stańczyk skutecznie wiele rzeczy spierdolili.

REKLAMA

# piotrek

02.11.2006 21:06

Odwalta się kandydaty z Gospodarności i PISU od Kaznowskiego.
Ma zostać burmistrzem i basta, no qrwa nie przeżyję kolejny raz Wąsacza, a jeśli mi się uda przeżyć, to pokój bez klamek mam murowany i nudno będzie na forum.
Dlatego chociażby dlatego zagłosujta ludki na Jacentego, dajmy mu szansę, niech zostanie Głównym Rozprowadzającym.
Podpisałbym kontrakt z samym Lucyperem, aby Wąsacz nie został Głównym Rozprowadzającym, ale ostatnio mam pecha....i nie daj Bóg, jak tutaj z powrotem na ziemię(12.11.06.) zstąpi Lucyper, to wynik juz bedzie oczywisty, Wąśacz po raz kolejny.
Może Bóg wreszcie przetrze oczy......

# beksa

03.11.2006 18:16

Do prawdomównego.Nie rozumiesz mechanizmu stąd Twoje zdziwienie.Kazdy z naszych przewodniczących to taka ofiara.Gadać to może i owszem ale o czynach to nic nie wiedzą bo Smok ich nie informuje .Na tym to wszystko polega.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy