REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jaworski zdziera plakaty konkurencji?

# z zielonej

11.11.2010 22:11

Dzisiaj to jest 11 listopada w południe zostały w pobliżu placu zabaw na Ruskowym Brodzie powieszone 2 plakaty kandydata Gospodarności, który z tym placem miał też coś do czynienia. Nie zostały powieszona na latarni czy słupie ani innym miejscu, które jest zakazane przez ZDM. O godz. 19 wieczorem jeszcze oba plakaty wisiały, a o godz. 21 już ich nie było, zwisały resztki tektury. Natomiast pojawiło się w tym czasie (między 19 a 21) kilka, co najmniej 6-7 plakatów Piotra Jaworskiego, kandydata PO, powieszonych na latarniach (zabronione przez ZMD) i na drzewie tuż obok zerwanego plakatu Gospodarności.
Czy plac zabaw na Ruskowym Brodzie nazywać się ma Bociani Zakątek, czy może Plac imienia PO. Plac zabaw jest sukcesem Stowarzyszenia Moja Białołęka i okolicznych mieszkańców. W niedzielę będzie uroczyste otwarcie, z udziałem władz dzielnicy i radnych kandydatów PO. To na pewno świetna okazja do promocji ugrupowania. Czy wobec tego na placu zabaw i obok mogą wisieć tylko plakaty kandydatów PO? Może umówić się wobec tego raczej inaczej - zostawmy plac zabaw z dala od lokalnej polityki i podjazdowych wojenek, zabierając wszystkie plakaty stamtąd?

# info

11.11.2010 22:23

To ciekawe bo w ciągu 2 dni z terenu ZB zniknęły prawie wszystkie plakaty PO a pojawiły się Gospodarności. Ot kultura polityczna ...

# z zielonej

11.11.2010 22:28

ZNikneły PO, bo ZDM zdjął ze strażą miejską. Ot, dyrektywa partyjnej prezydent. Nie wprowadzaj zamieszania info. Jaworski gra poniżej pasa, zero honoru. Tutaj mamy konkret: dziś, miejsce, ślady zbrodni...

REKLAMA

 Piotr Jaworski

11.11.2010 22:52

Drogi/droga z"z zielonej" miej odrobinę cywilnej odwagi, zarejestruj się na tym forum i podpisz.
Dlaczego tego nie zrobisz - to chyba jasne.
Na tym forum jest mnóstw anonimowych oszczerstw. Zaczynam się przyzwyczajać do tego poziomu kultury.
4 lata temu zrywano plakaty Darka Dolczewskiego teraz moje.
ZDM nie ściągał na ZB żadnych plakatów. KW PO ma zgodę zarządcy drogi na wykorzystanie pasa drogowego. Z tego co wiem, a wiem dobrze, nie jesteśmy jedynym KW z taką zgodą na drogach dzielnicowych.
To co się dzieje na ZB to skandal. W ciągu dwóch dni zerwano większość plakatów moich, Agnieszki Borowskiej i Moniki Drojewskiej zostawiając obok połamane dykty. Dziwny ten ZDM.

# Poznaj sztukę parzenia kawy

11.11.2010 23:30

Ojej naszych biją, jak my bijemy to dobrze. Tak ZDM robi dobrze swoją robotę. Albo wszyscy albo nikt.

# ciekawa

11.11.2010 23:38

Info - piszą że Gospodarności też nima już. A z tym ZDM to dobre, są gorsi i lepsi. PO ma tak dobre plakaty że nie zagrażają w ruchu. A ktoś widział plakaty Pis, czy też nima?

REKLAMA

# bwradny

12.11.2010 00:00

w zeszłej kampanii również moje plakaty były zdzierane systematycznie, a w ich miejsce pojawiała się uśmiechnięta twarz obecnego... zresztą nie warto wracać! Bo znowu się na mnie obrazi! Może sobie wieszał je nad łóżkiem i kontemplował, co Mateczko? Jak myślisz, kontemplował?

# ciekawa

12.11.2010 00:32

ktoś na forum Białołęki gazety wyboczej napisał że może to Gamonie i Krasnoludki chcą opanować całą Warszawę.

 Piotr Jaworski

12.11.2010 00:36

Ciekawe - przejechałem się właśnie przez ZB i spotkałem na Berensona kolegów wieszających plakaty Gospodarności. Zniknęło mnóstwo moich na ul Ostródzkiej oraz na Skarbka z Gór.
Bardzo ciekawe na przyszłość .... oby tak dalej.

REKLAMA

# ciekawa

12.11.2010 00:47

Ciekawy to Pan jest. Siedzi na forach i jednocześnie jeździ na zwiady. Coś tu śmiedzi

# szklarnia

12.11.2010 08:53

Śmierdzi to gospodarność. zawsze tym samym...

# merx

12.11.2010 09:32

Ciekawe jest ogromne przywiazanie do tych plakatow i do wielkich numerow na nich np. LISTA 4 NUMER NA LISCIE 5 i GEBA jaka u Gombrowicza.
Ludzie maja upasc przed tym numerem na kolana, pomodlic sie i za tydzien pobiec do glosowania. Przeciez na plakatach nie ma zadnego programu, zadnych konkretow. Wiekszy sens maja ulotki kandydatow, gdzie sa programy kandydatow i co najwazniejsze pokazany jest terytorialny zasieg dzialania kandydata. Nie na wszyskich ulotkach, ale to juz zmartwienie kandydata.

REKLAMA

# drojewska

12.11.2010 16:13

Piotrek nie zdziera plakatów. Czy wyście ogłupieli? Piotrek to dobry radny tak jak i ja! Jesteśmy najlepsi. A jeśli ktokolwiek zdziera to dobrze robi. Na Białołęce powinna kandydować tylko PO! Po co nam inni?

# mieszkanka

12.11.2010 18:13

drojewska masz świętą rację - tylko buraki zrywają plakaty i zastępują je swoimi. Jaworski ma za dużo klasy na takie zachowanie!

# drojewska

12.11.2010 19:07

Cieszę się mieszkanko, że mnie rozumiesz. Ty wiesz, ile to trzeba się narobić jako radny? 3 komisje w miesiącu, sesja i jeszcze mieszkańcy d..pe zawracają. I za to wszystko głupie 2000 zł. I do tego jeszcze jakieś PiSy, Gospodarności i inni tylko kłody pod nogi. Jestem zmęczona, ale czuję misję i muszę kandydować.

REKLAMA

# podroznik

12.11.2010 19:52

A ha ha ha!

# także mama

12.11.2010 21:05

Nie czuj misji dzielna kobieto .Dla Ciebie to może głupie 2000zł. Zrezygnuj.Przeciez i tak nic nie powiedzialaś w tej kadencji .Sprawdzam protokoly z sesji. Nic.Nic .Nic. W imieniu wyborców proszę Cię ODPOCZNIJ. Nikt nie zauważy Twojej nieobecności.Zajmij się dzieckiem pracując w przedszkolu widzisz jakie to wazne.

# cobra22

13.11.2010 15:32

do z zielonej:
czyja twarz z z tej wsg widniała na plakatach, które zostały zerwane?

REKLAMA

# mieszkaniec nowodworów

13.11.2010 22:13

Pan Piotr wszystkich oskarża o zrywanie plakatów, gdy tymczasem PO sama w tym przewodzi. Dlaczego nie może byc tak, że wiszą sobie plakaty PO, PiS, SLD, Gospodarność, IMB, a to wyborca sam sobie zadecyduje na kogo zagłosuje ...?
ale czego ja wymagam...

# mieszkanka

14.11.2010 08:42

drojewska to ja bym chciała mieć te głupie 2tys dodatkowo do pensji i do tego obowiązki radnego - jezeli faktycznie jesteś radną to jakaś żenada i pomyłka! A jezeli taki masz styl istnienia na forum to już po prostu w ogóle brak słów!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024