REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakie ogrodzenie wybrać?

 joseph.b

11.09.2020 10:27

Cześć, szukam dobrego, solidnego ogrodzenia do mojej posiadłości. Myślałem o ogrodzeniu panelowym POLBRAM, bo sąsiad ma i wygląda ładnie. Ma ktoś ogrodzenie tej firmy? Prosze szczególnie o opinie po latach.

# yanush

22.09.2020 18:09

Ja raczej bym Ci polecał ogrodzenie betonowe. Masz lepszą jakość i trwałość. Jak już wydać kasę na ogrodzenie to kup coś porządnego. Ja zamawiałem w KOST-BET ogrodzenie LONG, szukałem nowoczesnego designu zeby pasował do domu. Jestem zadowolony z realizacji.

# karol1988

15.11.2020 17:40

Sąsiad co mieszka 2 domy ode mnie ma ogrodzenie tej firmy i nie jest do końca zadowolony. Mówił, że niewymiarowe bloczki i po wykonaniu widać to bardzo. U nas wszystko ładne, równe. Tylko, że my zamawialiśmy w innej firmie - w Kost-Bet. Sąsiadowi nasze ogrodzenie się bardziej podoba. Może jedź sobie do nich do siedziby pooglądaj wystawkę jaką mają i dopiero zdecyduj. Ja ogrodzenie z Kost-Bet polecam z czystym sumieniem ;)

REKLAMA

# qermia

10.12.2020 11:46

Znam firmę i polecam! ;)

# ewelina90

18.02.2021 18:14

#karol1988 napisał(a) 15.11.2020 17:40
Sąsiad co mieszka 2 domy ode mnie ma ogrodzenie tej firmy i nie jest do końca zadowolony. Mówił, że niewymiarowe bloczki i po wykonaniu widać to bardzo. U nas wszystko ładne, równe. Tylko, że my zamawialiśmy w innej firmie - w Kost-Bet. Sąsiadowi nasze ogrodzenie się bardziej podoba. Może jedź sobie do nich do siedziby pooglądaj wystawkę jaką mają i dopiero zdecyduj. Ja ogrodzenie z Kost-Bet polecam z czystym sumieniem ;)

Mój też ma od nich kostkę :D

# magi67ww

22.02.2021 12:58

może ogrodzenie z www.siatmar.pl?

REKLAMA

# Kamil Mazur

12.04.2021 09:42

Też mam z Kost-betu i sobie chwalę. Polecił mi sąsiad upatrzyłem sobie u niego i później podpytałem gdzie zamawiał, wykonawcę też mi polecił więc super bo nie traciłem czasu na szukanie, wyceny itd. Jak ktoś prowadzi swój biznes to nie zawsze ma na to czas umówmy się ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break