REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# pasazer

08.04.2021 09:20

ZTM to stan umysłu...

# PB99

08.04.2021 10:56

Pasażerowie ? Widziałem kilka razy "cwaniaka" wsiadał do 504 na placu Zawiszy - odpalał komórkę i spokojnie czekał - zazwyczaj do Uniwersytetu medycznego nie musiał "kupować" biletu ... jechał na koszt innych ... "głupio uczciwych" kupujących bilety okresowe. obowiązek kasowania jest bardzo dobrym pomysłem

# jelonki81

09.04.2021 10:17

Dla mnie to zły sposób z kodem QR gdzie mam 10 sekund aby zeskanowac, jak się nie uda to blokada na 5 minut.

REKLAMA

# pasażer klikający

09.04.2021 15:49

Dlaczego nie można aktywować biletu samodzielnie przed wejściem do pojazdu tak jak np. w Kolejach Mazowieckich ?

# Gsudu

12.04.2021 11:47

#pasazer klikający - żeby mieli 5 minut kiedy moga wlepiać ludziom kary. To tak trochę jak i koleje mazowieckie gdzie za kupienie biletu u kierownika dopłacasz drugie tyle "bo mogłeś kupić w kasie". Ale nie kupisz w kasie gdy pociąg już stoi na peronie i chcesz zdążyć. To nieuczciwe praktyki są.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break