REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Jaki termometr kupic?

# 111

27.11.2018 13:40

Jakie termometr bezdotykowy dla dziecka polecacie? Chciała bym aby był jak najbardziej dokładny.

# Lala56

11.12.2018 10:35

Zobacz na allegro, masz pełno ciekawych ofert :)
http://ratanland.pl

# zzxx

19.12.2018 13:37

Witam serdecznie. Dużo osób polecało właśnie BabyTemp na różnych forach i stronach internetowych i działa bardzo okej. Dobry zakup zwłaszcza że spokojnie można sobie takim termometrem zmierzyć też ile stopni ma powietrze w pokoju albo zupka w misce. Jedno urządzenie a zastępuje tak naprawdę kilka różnych termometrów. Mogę polecić.

REKLAMA

# bnmm

12.02.2019 13:48

Mam też BabyTemp ale gorączkę - na szczęście - to nim sprawdzam rzadko, za to non stop jest w użyciu jak usypiam dzieci i mierzę temp otoczenia w ich pokoju...najlepiej zasypiają przy 20 stopniach.

 LukashSavitsky

13.02.2019 12:22

Mam zwykły termometr. Nie wiem nawet, jakim on jest. Najważniejsze, że to działa.

# majka11

23.05.2019 14:04

Ładnie w Baby Temp działa ta podczerwień. Faktycznie termometr łapie z odległości, nie trzeba czujnikiem dotykać ciała.

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:43

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe