REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# w2w2

22.04.2016 15:03

Trasa bardzo wazna, ale wazniejsza komunikacja szynowa. Mam nadzieje, ze to bedzie wziete pod uwage. Bez tego ta dzielnica stoi w korku.

# MieszkaniecZB

22.04.2016 15:16

Już widzę te protesty jakby nie bylo wiadomo od dziesiatków lat gdzie ma powstać TOG i TMPn. Ludziska pokupowali mieszkania blisko trasy, bo taniocha i grunty za grosz, ateraz nie dopuszczą do budowy, ktora i tak rozpocznie się za 30-40 lat, gdy bedą dziadkami. A to spotkanie czemu sluży? Jest planowana BUDOWA trasy, bo nic nie wiem?

# Anna Myślińska radna dzielnicy

22.04.2016 15:17

Właśnie po to jest spotkanie informacyjne i zachęcanie do składania wniosków! Potrzeby i oczekiwania jak najbardziej dotyczą komunikacji szynowej! Zapraszamy :-)

REKLAMA

# Lew II

22.04.2016 15:19

Właściciel gruntu w rezerwie pod TOG chce wybudować jakiś budynek usługowy (może market) i żeby to zablokować potrzebny jest plan na CITO :)
protesty w sprawie budowy tej trasy są głupotą, trasa MUSI powstać, ewentualnie można rozważyć jej zwężenie do przekroju 1x1 a nie do porzucenia tematu.

# w2w2

22.04.2016 15:27

Spotkanie w kosciele ??

# (dg)

22.04.2016 15:36

@Lew II
Ale wie Pan, że 1x1 to jeden pas ruchu?

REKLAMA

# Anna Myślińska radna dzielnicy

22.04.2016 15:49

w2w2, spotkanie nie w kościele, a w budynku parafialnym na tyłach kaplicy ul. Głębocka 74, jest tam duża sala

# Lew II

22.04.2016 15:49

#(dg) wiem o tym doskonale.
Trasa Olszynki Grochowskiej wg mnie POWINNA powstać w obecnym kształcie, ale nie sądzę by było to możliwe. W takim kształcie napotka Pan opór mieszkańców Derb czy SzG, więc zamiast nie robić nic (nadal utrzymywać rezerwę), warto rozmawiać i przedyskutować temat, by powstało rozwiązanie zadawalające przynajmniej większość - demokracja. Dzięki temu zamiast rezerwy będzie TOG i już nieważne w w jakim przekroju. Ważne by w końcu powstał.

# Anna Myślińska radna dzielnicy

22.04.2016 15:51

w2w2, nie w kościele, w budynku parafialnym, jest tam duża sala, ksiądz proboszcz zgodził się udostępnić.

REKLAMA

# antykleryk

22.04.2016 16:05

Jak to jest że spotkanie ws planu zagospodarowania organizują radni a nie dzielnica? Jakiś nowy podział obowiązków?? Jeszcze z proboszczem? Gdzie oddzielenie państwa od kościoła?

# Arch i Tekt

22.04.2016 16:21

Czy to jakaś metoda na lans?
W jakie ramki czasowe wpisano tę inwestycje w planie wieloletnim lub w studium?
Po odpowiedzi na 2 powyższe pytanie możemy podywagować, czy w ogóle jest po co sobie głowę zawracać jakimś spotkaniem towarzyskim w salce przykościelnej...

# Cześć

22.04.2016 17:48

Bo to nie wyrok będzie...

REKLAMA

# yter

22.04.2016 19:02

Dopóki TOG będzie planowana jako ekspresówka nie będzie na nią kasy. Zawsze będzie coś ważniejszego. Niech zmienią na dwupasmówkę z tramwajem pośrodku i wszyscy będą zadowoleni.

# yterb

22.04.2016 19:03

Dopóki TOG będzie planowana jako ekspresówka nie będzie na nią kasy. Zawsze będzie coś ważniejszego. Niech zmienią na dwupasmówkę z tramwajem pośrodku i wszyscy będą zadowoleni.

# nie bo nie

22.04.2016 19:21

TOG dla tego rejonu to "kroplówka "komunikacyjna -wcale nie najlepiej postrzegana przez Włodarzy".projekt z serii na "NIE"

REKLAMA

# pablo

22.04.2016 20:31

A kiedy ma powstać ta trasa już HGW zaczyna kampanię wyborczą dużo obiecuje ale mało robi jak zawsze..

# Gość

22.04.2016 23:46

Mieszkańcy Derb - ludzie z bagien :)
Tak na poważnie to trasa była w planach i każdy kto kupował mieszkanie w tym rejonie mógł zapoznać się z planem miejscowego zagospodarowania terenu, wtedy nie było by niespodzianek. Teraz nie ma co płakać, trasa jest potrzebna, ekrany postawią to nie będzie jej tak słychać, ale to i tak jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie.

# Marco

23.04.2016 07:46

Trasa powinna powstać w takim standardzie jak np. Nowolazurowa, czyli kolizyjna 2x2, z tym że TOG powinna mieć dodatkowo tramwaj.
Jak zostanie zaplanowana w wyższym standardzie, to mieszkańcy okolicznych osiedli nie będą mieli możliwości na nią wjechać, czyli zamiast poprawić to pogorszy lokalną komunikację!

REKLAMA

# MieszkaniecZB

23.04.2016 08:06

W 2000 r słyszałemże TOG ma powstać ok 2030. Dziś ta data wydaje się też nierealna. O jakich latach ma być ta dyskusja i co ma dać? Skończy się żądaniem tunelu i nieustajacymi protestami co przesunie inwestycję do 2050. Przecież w tym kraju wszystko tak powstaje. A już w miescie na pewno ( Most Krasińskiego- planowany od lat 20- tych XXw!). Myślę, ze to lans HGW zwiazany z zawirowaniem politycznym i przyszłymi wyborami samorządowymi. To kiedy obiecano przebudowę Marywilskiej i Płochocinskiej? Z kupcami.Przed pierwszą kadencją HGW! Kiedy miała byc kanalizacja w ZB? Do 2010 wraz z Czajką. Miejsce na TOG jest intensywnie zabudowywane. Myślę, że ta trasa nie powstanie nigdy.

# gość

23.04.2016 22:31

Spadaj mierny mieszkancu ZB. Nie chcę czytać twoich durnych postów.

# drugastrona

24.04.2016 10:45

#MieszkaniecZB napisał(a) 23.04.2016 08:06
Myślę, ze to lans HGW zwiazany z zawirowaniem politycznym i przyszłymi wyborami samorządowymi.

Jaki lans? Czy Ty człowieku w ogóle umiesz czytać? Chcą rozpocząć pracę nad uchwaleniem planu zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli to jest za trudne, to napiszę prościej - urzędnicy chcą narysować i napisać, co będzie można wybudować na danym skrawku terenu. Dlatego organizują spotkanie, żeby dowiedzieć się od ludzi, czy mają jakieś życzenia odnośnie do planowanej od dekad Trasy Olszynki Grochowskiej. To nie jest żadna obietnica budowy, tym bardziej nie przez HGW. Jedynie swego rodzaju zabezpieczenie terenu pod budowę drogi. Więc z łaski swojej dokształć się w temacie, zanim zaczniesz wypisywać durnoty o polityce. Chyba że jesteś pisowskim płatnym trolem, który specjalnie sieje zamęt.

REKLAMA

# Mieszkaniec ZB

24.04.2016 10:51

Chyba nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, Drugostronna. Urzednicy organizują?!. Miłego dnia.

# kpw

24.04.2016 16:17

Acha mieszkancuZB to nie urzędnicy, to Radne, a je można obrażać tak? Ze nic nie robią, że robią, że mówią i nie mówią. Przykładem jestes ty maly gonzo który lubi pisać by pisać. Tylko jest jeden problem - nie chcemy cie czytać!

# Pasikonik

24.04.2016 18:31

Porozmawiać to można o tym jak będzie wygladał Ursynow , ewntualnie Wilanow po wybudowaniu POWu. O TOG mogą dyskutować dzisiejsze 10-latki na lekcji pt jak będzie wyglądać Warszawa w 2040-2050r?

REKLAMA

# zwolennik TOG

27.04.2016 14:54

i jakie ustalenia na spotkaniu?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe