REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 342

# Madii

10.03.2004 10:41

Witam :))
Mam pytanie:zamierzam posłać córkę do klasy zerowej w tej szkole.
Czy ktoś wie jaka jest tam atmosfera, czy jest przyjazne dla dzieci.. itp.
Bardzo dziekuję za wszelkie informacje na ten temat, ponieważ niedługo zaczynają się zapisy i chciałabym zasięgnąć informacji od rodziców, których dzieci uczęszczają do tej szkoły
Pozdrawiam
Madii

# eo

10.03.2004 10:49

Mam dwójkę dzieci w tej szkole jedno w 2 klasie drugie w zerówce i jestem zadowolona, szkoła jest ładna, czysta a nauczyciele mili. W zeszłym roku córka chodziła do szkoły 344 i tam tak miło nie było. Świetlica i panie opiekujące się dziećmi naprawdę bardzo się starają aby dzieci były zadowolone i nie nudziły się .

# Madii

10.03.2004 11:07

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź:)
Taka informacja jest dla mnie baaardzo ważna:))
Pozdrawiam i życzę miłego dnia..:))
Madii

REKLAMA

# Duśka

10.03.2004 16:10

A dlaczego w szkole nr 344 nie było miło? Proszę o konkrety. Moje dzieci tam chodzą. Duśka

# eo

11.03.2004 12:17

W szkole 344 na świetlicy panie nie starały się aby dzieci przebywające tam (często wiele godzin) miały jakieś dodatkowe zajęcia, obiady były wręcz okropne ale pani zbierająca opłaty twierdziła "mi smakują a że dzieci nie jedzą no cóż..." , rozmowa z dyrekcją szkoły dla "zwykłego" rodzica niemożliwa (pani dyrektor w pracy jest od 10 do 14) . Jestem bardzo zadowolona że moje dzieci teraz chodzą do szkoły 342

# kinio

13.03.2004 11:20

Szkoła 342 stosuje bardzo ciekawe metody. Pierwszakom(!) każe się wypełniać nieanonimową ankietę, a w niej pytania typu: "ile razy w tygodniu twoi rodzice piją alkohol?", lub "czy twoi rodzice są pijani kiedy wracają do domu?". Dzieciaki są przy tym bezwzględnie zobowiązywane do zachowania w tajemnicy wspomnianych praktyk ankietowych. Ciekawe jaką następną ankietę przygotuje szkoła. Proponuję: "Ile razy w tygodniu twoi rodzice uprawiają seks?", "Czy tata ma kochankę?" itp. Uważam, że warto wiedzieć także o tym aspekcie działalności szkoły.

REKLAMA

 dar200

17.03.2004 17:31

Zapisz je do szkoły 344.Jest poprostu Rewelacyjnie.

# zz

18.03.2004 11:48

zapisy zależą jeszcze od miejsca zamieszkania - obowiązuje "rejonizacja"

# Kotkaa

18.03.2004 20:28

Nie do końca... szkoła podstawowa nie ma obowiązku przyjąć dzieciaka z poza rejonu, ale może to zrobić, o ile są w niej miejsca - i nie jest trudno taką zgodę uzyskać.

REKLAMA

# asia

23.06.2014 18:49

sprzedam podręczniki do klasy IV w stanie bardzo dobrym

# asia

23.06.2014 18:57

Sprzedam podręczniki do klasy IV w bardzo dobrym stanie.
kontakt na maila joamisz@gazeta.pl

# Lex

09.07.2015 12:56

Witam wszystkich na forum. Pisze w nastepujacej sprawie: w te wakacje wracamy z mezem i corka z zagranicy do kraju, konkretnie na Bialoleke i tam dziecko ma chodzic do szkoly. Wedlug rejonizacji przypadla nam szkola 342 na Strumykowej. Troche poczytalam na internecie i jestem przerazona. Dziecko za granica zaliczylo zerowke i pierwsza klase , w Polsce idzie do klasy pierwszej. Mam kilka pytan , ktore mnie drecza apropos bezpieczenstwa w szkole, bo jednak tu gdzie mieszkamy wyglada to zupelnie innaczej i wysylajac dziecko do szkoly jestem 100% pewna o jego bezpieczenstwo.
1. Czy dzeci z tych pierwszych klas sa jakos oddzielone od klas starszych , oddzielne pietra czy cos w tym stylu?
2. Czy dzieci sa odprowadzane na stolowke, swietlice, do szatni, ubikacji?
3. Czy dzieci sa wypuszczane samopas ze szkoly po zajeciach czy przekazywane " do rak wlasnych" rodzicom ?
4. Czy na przerwach wychodza z sal i samodzelnie poruszaja sie po szkole?
Dla tych ktorym moje pytania wydaja sie dziwne odpowiadam , ze ja chodzilam do szkoly daaawno temu, kiedy czasy byly zupelnie inne , a i tez nie pamietam za duzo z poczatkow mojej podstawowki, a moje informacje sa nikle na ten temat poniewaz dlugo nas w kraju nie bylo i jestem zupelnie nie w temacie i tak jak napisalam jestem przerazona i boje sie o bezpieczenstwo corki.
Pozdrawiam i serdecznie dziekuje za ewentualne odpiwiedzi

REKLAMA

# Patrycja

27.04.2016 16:45

** Korepetycje z matematyki i chemii dla szkoły podstawowej i gimnazjum ** Pod numerem telefonu 798 514 619. Serdecznie zapraszam! :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe