REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jak to jest z psami??? (medaliki)

 max.wawa

30.11.2004 22:41

Elo!
Mam pytanie: jak wyrobić medalik dla psa z numerkiem aby jak się zgubi można było go odnaleźć? Gdzie płaci się podatek? może jak zapłacimy podatek dostaniemy medalik????
DZIĘKS

# malkontent

01.12.2004 09:11

wypal mu znamię o treści (Giertych albo Kulczyk) rozżarzonym prętem na boku to go nikt nie weźmie ani nie ukradnie a jak zginie to go łatwo znajdziesz

# malkontent

01.12.2004 11:27

a może nie zrozumiałem problemu? "jak wyrobić medalik dla psa z numerkiem aby jak się zgubi można było go odnaleźć" - pies czy medalik? i jeszcze jedno: co znaczy po polsku "elo" i "dzięks"?

REKLAMA

# kot

01.12.2004 11:49

#malkontent, ty udajesz przygłupa czy zawsze się szczegółów czepiasz? Ja od razu zrozumiałem, że chodzi o blaszkę z numerem ewidencyjnym. Niestety nie wiem, gdzie i jak się takie sprawy załatwia.

# psiara

01.12.2004 12:22

w tym roku podatek był symboliczny,więc nie dawali blaszek, bo nie mieli forsy,w 2003 dostalismy taką blaszkę.
Proponuję wygrawerować psu taką blaszkę z Twoim numerem telefonu i imieniem psa.
Pozdrawiam

# Duśka

01.12.2004 13:25

Podatek od psa w tym roku wynosi 1 zł. Nie żartuję, naprawdę! Wiem, bo dzwoniłam do gminy. Zwolnione są osoby, które wzięły psa ze schroniska. Duśka

REKLAMA

 07

01.12.2004 13:47

Tu 07! Zgadza się, ja mam psa ze schroniska i faktycznie za niego nie muszę płacić. Natomiast zamiast blaszek polecam nie mniej praktyczne "adresowniki"- są to takie małe metalowe zakręcane tubki, do których można włożyć bez obawy, że się na przykład zamoczy - karteczkę z adresem i innymi potrzebnymi danymi i zamocować to na kółku przy obroży- sprawdza się!

# Piter

01.12.2004 14:21

Do Maxa;
Generalnie psy się nie gubią, ponieważ są przymocowane do właściciela za pomocą smyczy.
Do Malkontenta;
Z tego co mi wiadomo słowa "elo" i "dzięks" są spolszczonymi wyrażeniami grzecznościowymi zaczerpniętymi z języka murzyńskiego i stosowanymi przez rodzimych hip-hopplowców.

 ragozd

01.12.2004 16:19

Do pitera: generalnie to w calej W-wie obowiazuje ustawa pozwalajaca na spacery z psem bez smyczy.
Wiec zamiast zgryzliwosci wyszla zenujaca nieznajomosc prawa ...

REKLAMA

# Piter

01.12.2004 17:07

rozumiem, że po naszej dzielnicy (i nie tylko) straż tzw. miejska jeździ i wypisuje mandaty właścicielom swobodnie biegających psów bezprawnie ???

# Piter

01.12.2004 17:25

ragozd - rzuć okiem na stronę
http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2281913.html

# malkontent

03.12.2004 15:54

buuuahhahahahaha, ten adres nieco lepszy :-))))))
mogę ruszać w miasto tylko z się z garnituru przebiorę

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

04.12.2004 10:15

Raz, Dwa, Trzy, Raz, Dwa, Trzy - proba mikrofonu

 max.wawa

04.12.2004 11:53

a otatnio jak była dyskoteka w Gimnazjum nr 123 to oczywiście "straż wiejska" się przyczaiła i przyczepili się do jednego kolesia że miał latrerka bez kagańca O ZGROZO! Już mu chcieli madnat wypisywać ale powiedział że sobie idzie bo z debilami nie będzie rozmawiał :) Zamknął im kopary po prostu :)

 ragozd

08.12.2004 09:03

Piter - $ 23 Uchwala Nr XXXIII/756/2004 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 lipca 2004 roku - radze sie zapoznac

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe