REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

jak radzić sobie z anemią?

 Liljana

15.02.2015 14:24

hej! jakie znacie domowe sposoby radzenia sobie z niedoborem żelaza?? Ja już próbowałam wszystkiego - jadłam wątróbkę, szpinak, buraki w mega ilościach i nic. Żelazo ani drgnęło :( Dopiero jak zaczęłam zażywać Chela ferr wyniki szybko wróciły do normy :)

# KarolinkaBarb

16.02.2015 20:14

Na pewno próbowałaś wszystkiego? :) Zobacz sobie na leczymysie.pl/anemia-objawy-leczenie/

# arnika1

04.03.2015 20:55

hmmm ja mam to samo... tez juz probowałam wątróbki ale słabo działa a w zasadzie nie dział... kupiłam ten chela ferr, faktycznie czuję się lepiej. zobaczymy co dalej będzie. Artykuły rożne czytałam o anemii....

REKLAMA

# paula

04.03.2015 22:05

Liljana napisała 15.02.2015 14:24
hej! jakie znacie domowe sposoby radzenia sobie z niedoborem żelaza?? Ja już próbowałam wszystkiego - jadłam wątróbkę, szpinak, buraki w mega ilościach i nic. Żelazo ani drgnęło :( Dopiero jak zaczęłam zażywać Chela ferr wyniki szybko wróciły do normy :)

Nie wiem czy to będzie pomocne, ale ja męczyłam się z anemią w ciąży i sporo cennych informacji znalazłam na stornie oseska. Między innymi że szczawiany, taniny i wapno, utrudniają wchłanianie żelaza. Ja akurat musiałam łykać jakieś kapsułki, ale to chyba nie jest reguła, najważniejsza jest odpowiednia dieta. Sałata, szpinak, mięso indycze, cukinia, natka pietruszki - to jadłam. Po więcej informacji odsyłam na bo stamtąd mam najwięcej informacji.

# Hanna

04.03.2015 22:23

Produkt lokowany. Reklama!!!!

 emillka

11.03.2015 17:56

Na anemię doskonale pomaga napra z pokrzywy. Wystarczy pić szklankę codziennie przez miesiąc żeby ładnie poprawić sobie wyniki. Co więcej, poprawi się też kondycja włosów i paznokci co naprawdę też ma duże znaczenie;) a do tego pokrzywka wcale nie smakuje źle

REKLAMA

 kobza0

22.03.2015 20:29

Jedź dużo produktów które mają dużo żelaza typu czerwone mięso, buraczki i pij soki np. buraczkowe. Powinno pomóc. Jeśli nie to tylko syropy są specjalne które mają w sobie sporo żelaza i dzięki temu anemii już nie będziesz mieć.

# żelazo

22.03.2015 22:54

Liljana - zjedz kawałek szyny tramwajowej to będziesz miała nadmiar żelaza .Jest nma ten temat kilkadziesiąt portali medycznych

# barbarakaliska

29.03.2015 19:38

Poczytajcie o anemii najpierw, a potem kombinować :)
http://leczymysie.pl/anemia-objawy-leczenie/

REKLAMA

 kobza0

29.03.2015 20:30

Duże jedź rzeczy które posiadają w sobie żelazo np. buraczki, czerwone mięso. Jeśli to nie pomoże to wtedy weź tabletki które można kupić bez recepty one bardzo podwyższają ilość żelaza we krwi.

# pol-fan

29.03.2015 20:38

nie ma czegoś takiego jak anemia.
to lekarze i przemysł farmaceutyczny wymyślili i wmówili gawiedzi tę chorobę aby zarabiać na sprzedaży "superleków" wytwarzanych chemicznie przez fabryki różnych pigułek.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe