REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ja już jestem w pracy a wy??? :-)))))))))

# korkowicz

18.11.2004 08:51

ładnie dziś było no nie?

# lisek

18.11.2004 09:01

tragedia, udusiłbym tych młotków-piratów drogowych przez ktorych dzis sie spoznilem 40 minut do pracy

# ja

18.11.2004 09:22

Dzisiaj, to było strasznie. Ze szkoły na Strumykowej do przedszkola na Śreniawitów (róg Myśliborskiej i Swiatowida) jechałam ponad 30 minut-tragedia. Współczuje tym, którzy musieli jechać o wiele dalej, np. do centrum.
Pozdrowionka
ja

REKLAMA

# miłośnik_komunikacji

18.11.2004 09:25

Dzisiaj fatalnie. Ja do pracy zamiast 1:00 jechałem 1:30.

# ALI-GATOR

18.11.2004 09:28

Pobiłem rekord - jechałem 1godz. 45 min, przez tych kretynów, którzy nie umieją jeździć w trudniejszych warunkach drogowych. Uważam, że wszyscy kierowcy powinni być poddawani obowiazkowym badaniom psychiatrycznym. Ostatnio obserwuję kierowców z lubelskimi rejestracjami jeżdżących po Tarchominie. To psychole, po zamieszkaniu w Warszawie wali im w dekiel. Odreagowują swoje wiejskie pochodzenie. Tata sprzedał buraki, kupił mieszkanie w Warszawie i synalkowi odbiło. WyłaZI Z NIEGO CHAMSKIE POCHODZENIE, KTÓRE ODZWIERCIEDLA SIĘ W SPOSOBIE JAZDY. BEZ PARDONU I PO TRUPACH. Za szybko przebyli drogę od oborowego do biznesu (ze szkodą dla Warszawiaków).

# czaro

18.11.2004 10:22

Tak, to prawda jechało się super, ja od szkoły przy Strumykowej do Centrum (INTRACO) jechałem 1h 50min. Nie jechałem mostem Grota, gdyż pewnie bym jechał dużo dłużej. Skręciłem z Modlińskiej w Płochocińską, później w równoległą do Modlińskiej za torami aż do ronda Żaba i następnie przez most Gdański, było w miarę "pusto". Plus tego objazdu to to że jakoś się sznur samochodów posuwał się do przodu. A ogólnie to co sie dziś działo na Modlińskiej to ZGROZA !!!! Debilizm niektórych kierowców niekiedy przechodzi ludzkie pojęcie (i nie tylko tych z lubelskimi rej).

REKLAMA

# Peter_Pan

18.11.2004 10:42

A miało być tak dobrze... Oto mamy 2 pasy wjazdu na Grota i... genialną wysepkę rozdzielającą. Ponoć dziś rano 6, czy nawet 8 samochodów "zaliczyło" równoczesne parkowanie na tej wysepce - stąd dzisiejszy korek. Czy taka wysepka ma sens? Czy naprawdę nie można już pozwolić jechać kierowcom prosto (vide zjazd 2 posami z Grota na Wisłostradę).
Coż, obawiam się, że czeka nas jeszcze parę takich "korkogennych" zdarzeń zanim kierowcy przestawią się na nowy sposób organizacji ruchu w tym miejscu.

# korkowicz

18.11.2004 10:47

niestety korek spowodowany był wypadkiem na samym środku mostu w którym uczestniczyło 5 (słownie: pięć) samochodów, a nie nowym rozwiązaniem komunikacyjnym ułatwiającym życie mieszkańcom białołęki i okolic

# neo

18.11.2004 13:53

Modlińska dzisiaj była tym karambolem sparaliżowania.
Na Modlińskiej czekałam na autobus 725 1godz i 30 min na przystanku Poetów - od 8.30 do 10.05!!!
Autobus przyjechał tak zapchany, że z tłumku ludzi czekających w deszczu i przy dużym wietrze wsiadły tylko 2 osoby. reszta została.
Następny autobus przyjechał po 35 minutach. Udało mi się wsiąść - ale większość ludzi została...
Po 5 minutach kierowca ogłosił przez głośniki - "Proszę Państwa, przy obecnym stanie Modlińskiej odcinak od Mehofera do FSO Żerań (most Grota) zajmie nam 1 godzinę i 30 minut. Proszę sobie jakoś radzić." Taak.. Trzeba pomyśleć jak mam oddychać w tym ścisku...
W efekcie połowa ludzi wysiadła - postanowili mimo deszczu iść pieszo ten odcinek - około 5 km.
Dojechałam do Expresowej w wolnym tempie - jak zwykle. I spokojnie się przesiadłam - uff korek identyczny jak zawsze - w ciągu kolejnej 1 godziny byłam w Centum...widać korek już się rozładował...
Podsumowując Jazda Modlińską od Fortu Piontek do Centrum zajęłą mi dzisiaj 3 godziny i 5 minut.
W tym 2 godziny na deszczu i wietrze w oczekiwaniu na autobus.

REKLAMA

# mieszkaniec

18.11.2004 14:23

mieszkancy Białołeki łaczmy sie jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie chyba helikopter kupic

# Kotkaa

18.11.2004 14:29

Odcinek Porajów - Ekspresowa: jedyne 40 minut. Usiłowałam zadzwonić do pracy i poinformować o spóźnieniu. Koleżanka, która mogła mnie zastąpić, czekała po drugiej stronie Grota na autobus (skoro od nas nie dojechały, to nie mogły wracać). Sekretarka dotarła po godzinie. Spóźniłam się 10 minut, ale uczniowie niewiele stracili - było ich trzech zamiast 30... młodzież z Tarchomina stopniowo dojeżdżała, ale uczeń z Legionowa spędził w autobusie ok. 3 godzin...

# kinio

18.11.2004 14:36

No to wygląda, że wczoraj miałem szczęście, bo jazda z ronda Topolowa do centrum (Żurawia) zabrała mi tylko 44 min. (7.56. - 8.40). A jechałem tak: E-4, metro do stacji Centrum i jeden przystanek tramwajem. Polecam wszystkim podobny sposób. Wychodzi dużo szybciej niż samochodem.

REKLAMA

# Rysio.Ochucki-gazeta.pl

18.11.2004 14:37

No to pięknie... Ale nikt nie pobije rekordu 518. Wsiadłem prawie na samej pętli o godz. 6:58. Odcinek Ratusz- Ekspresowa autobus pokonał w godzinę! A na rondzie starzyńskiego był o 9.15. W sumie na Foksal jechałem 2 godziny 35 minut!

# gosc

18.11.2004 19:33

Cóz, a ja z Odkytej do Falent (takie zadupie przy Jankach) jechałem 3h...
Ponieważ na Modlińskiej był koszmar to pojechałem przez przejście kolejowe w Płudach, nie był to może zbyt szczęśliwy pomysł, ale żadna trasa poranna nie była w tym momencie drożna.
Widziałem wypadek - jakiś mercedesik srebrny (A190 czy coś takiego) jechał 60-70h na godzine pod prąd w stronę przejazdu kolejowego, patrząc - domyślam się - z lubością na jeleni, co to tak grzecznie stoją w kolejce. Liczyl, że ktoś go wpuści przy torach?
No i nadział się na kogoś, kto z posesji chciał skręcić w LEWO (w kierunku Modlińskiej.
Tak się skurwiel spieszył, że pewnie dojechał na 14h00 po tym wypadku ze swojej winy.

# kris

18.11.2004 23:47

Z Nowodworów do Marek (18 km) jechałem 2,5h (jadę Modlińska- Płochocińska i dalej "opłotkami"). Do Płochocińskiej od Ratusza jechałem 1,5h. Odjazd totalny, zwłaszcza jak zużycie paliwa dochodziło do 40 l/100km

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break