REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

hale magazynowe

28.04.2015 13:13 kalinek1
Czy ktoś ma jakąś sprawdzoną firmę od hal magazynowych w centrum Warszawy? Gdy byłem w okolicach Poznania to korzystałem z usług Amwin. Teraz natomiast się przeprowadziliśmy i potrzebowalibyśmy firmy, która jest zdecydowanie bliżej stolicy. Czekam na pomysły.
26.07.2015 22:08 Garspar
Wiem, że do dużego magazynu bardzo przydatny jest system wms - za pomocą jednego systemu informatycznego można uporządkować procesy na hali. W mojej poprzedniej firmie korzystaliśmy z takiego systemu.
30.09.2015 14:20 Gniewosz
Sprawdź sobie firmę http://www.frisomat.pl/, stawiali w tym roku halę dla mojego pracodawcy. Na ich stronie możesz sobie chyba zamówić bezpłatną wycenę dla swojej hali, podajesz tylko wymiary, lokalizację i przeznaczenie.
28.02.2016 16:14 #jandro
Ja raczej stosuję magazynowanie w ogrodzie . Jest na tyle duży że wystarcza
30.03.2016 11:15 #memes
Z bazy JARTOM wszystko chyba dokładnie wynika. Nie ma co ukrywać, że bez środków nie da się daleko zajechać, a warunki są. Raporty JARTOM dają jasną sugestię, można przejąć znakomite lokalizacje. Pytanie o środki...
REKLAMA
18.04.2016 13:47 #ssasa
Do budowy hal i potem przy wyposażeniu przyda się również nowoczesny system transportowy, taki z podnośniki taśmowe wtedy np. transport materiałów sypkich będzie sprawny i komfortowy.
18.06.2016 11:40 #kastan
W stolicy magazynami dysponuje http://www.kangu24.com/ , na Ursynowie przy S2. Sam też mam zamiar tam wynająć boksy na potrzeby mojej firmy
06.07.2016 14:16 #formateq
Tu jeszcze macie dobrą firmę od silosy zbożowe oni mają bardzo duże doświadczenie w tym temacie, tak więc warto im zaufać.
02.10.2016 03:18 #macovi
My ostatnio przy budowie potrzebowaliśmy firmy, która się charakteryzuje tym, że dostarcza nowoczesną armaturę, tu macie do takie dobry namiar: http://asc.waw.pl/
14.10.2016 12:58 nika27
Frima Zarzycki Konstrukcje Budowlane przyjmuje zlecenia z całego kraju, a z Warszawy mają już na koncie kilka inwestycji, m.in. konstrukcje stalowe na dachu wieżowca Złota 44. Firma ma duże doświadczenie i działa na rynku wiele lat. Tutaj namiary http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/
REKLAMA
14.10.2016 13:48 #wirus
Wszyscy powyżej to spamerzy. Nie otwierać stron. To wirusy!!!
10.01.2020 10:07 #Sylwek
Dacpol oferuje tego typu usługi zapoznaj sie z ich oferta na stronie maja chyba wszystko opisane. Ale ogolnie polecam
05.06.2020 13:30 #Bartas
Może LessMessStorage? Zajmują się magazynami może tam warto zajrzeć?

50/2076 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA