REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gonzo wita wszystkich ;)

 Gonzo-reaktywacja

18.04.2004 21:12

Witam wszystkich ponownie i serdecznie pozdrawiam. Krucho u mnie z czasem i dlatego ostatnio rzadko tu bywam, ale mam nadzieję, że mnie pamiętacie ... ;)
Mam pytanie ..., znajomy chce kupić dom z działką do 1000 m w naszej okolicy, no i ma to być już wykończone. Gdybyście mieli jakieś namiary to poproszę ...
Wasz ulubiony Gonzo ;)

# Gonzo_reaktywacja

19.04.2004 20:08

A jakby mnie ktos nie pamietal to ja proponowalem takie fajne pomysly jak rzuty kurzą łapką i puszczanie baków na czas.
Wasz kochany Gonzo!

# Gonzo tu był

19.04.2004 20:14

widać, słychać i czuć (bo puścił bąka)

REKLAMA

 dar200

25.04.2004 19:16

Witam gonzo tu dar200 odbiór.

 Olena

29.04.2004 20:24

Jak nie znajdzie nic wykonczonego - na Zywicznej (Wiśniewo) ktoś chce sprzedać poł bliźniaka w stanie surowym.

 Gonzo-reaktywacja

02.05.2004 23:27

Dzięki Olena, ale tego pół bliźniaka na Żywicznej mu nie polecę. Pomijając fakt, że znajomy szuka wolnostojącego, to ten o którym wspominasz jest marnie zrobiony ..., już go oglądałem. Żeby w tym zamieszkać, trzeba byłoby to rozebrać i jeszcze raz postawić. Niestety tak juz jest, jak robi ktoś tylko po to, żeby część sprzedać, najniższym kosztem i najtańszymi materiałami. Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie, a na głupka często starającego się za mnie podpisać, proszę, nie zwracajcie uwagi, on myśli chyba, że jest zabawny ...
Witam dar200 i pozdrawiam, szkoda, że ostatnio jestem bardzo zajęty, ale liczę na to, że jak uporam się z tym wszystkim, z czym muszę, znów będę miał trochę więcej czasu na siedzenie wieczorkiem w sieci. ;)

REKLAMA

 Olena

04.05.2004 10:12

Gonzo gdybyś znalazł dla swojego znajomego coś czym nie byłby on zainteresowany - daj znać. Rodzina też szuka :)
Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA