REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Jolka

14.05.2013 12:03

Ale ściema, GKP to "Klub Tęcza" z Misia Bareji. Wydaje mi się, że najważniejsza jest tam kasa a nie młodzież. Niech Klub powie ile dostawał kasy od miasta i dlaczego prowadził działalność gospodarczą niezgodną z prawem, dlaczego zawłaszczył komunalny majątek na działalność niezwiązaną ze sportem. Szkoda dzieciaków kopiących w piłkę, ale nie może być akceptacji dla dziwnych malwersacji. Moim zdaniem klub powinien być skomunalizowany - przejść na własność miasta, to zapewni kształcenie dzieciaków i stabilizację finansową

# REN

14.05.2013 12:12

#Jolka napisał(a) 14.05.2013 12:03
Moim zdaniem klub powinien być skomunalizowany - przejść na własność miasta, to zapewni kształcenie dzieciaków i stabilizację finansową

Skomunalizowanie zapewni przede wszystkim wzrost liczby etatów dla krewnych i znajomych, wzrost kosztów etc., a destabilizacja finansowa to akurat specjalność OSiR-ów w ostatnich latach.

# Znawca

15.05.2013 08:20

Szanowna pani Jolu proponuje zapoznać się z tematem dogłębnie niż gadać a raczej pisać głupoty. Tak może i było parenaście lat temu. W chwili obecnej zarząd i ludzie wspomagający klub to ludzie młodzi chętni do pracy. Dzięki nim klub co raz bardziej wychodzi na prostą. Proszę zobaczyć już pierwsze efekty strona www (najbardziej aktualna ze wszystkich stron internetowych mniejszych klubów na Mazowszu), fanpage (bardzo dużo wpisów, relacje online). Pisze pani, że klub prowadzi niezgodną działalność z prawem. Proszę dać przykłady, bo pisać i oczerniać można bardzo wiele. Dziwnym trafem grupy młodzieżowe, które funkcjonują przy klubie mają osiągnięcia, a dzieci i ich rodzice są zadowoleni z współpracy. Proszę sobie poczytać na stronie www.gkptargowek.pl jeśli pani nie dowierzy. A klub oddać miastu hmm sądze, że po prau miesiącach będzie news w gazetach "GKP upadło", każdy dobrze wie, że tereny stadionu GKP są bardzo miłym kąskiem dla deweloperów w związku z planowaną linią metra...

REKLAMA

# Matka

15.05.2013 11:23

Bacznie obserwuję sytuacje w klubie już od ponad roku w związku z tym że trenuje tam mój syn. Od Października zeszłego roku (tj. 2012), w klubie coś się zmieniło. Do walki o zachowanie klubu przyłączyli się kibice zbierając podpisy (mni. na turniejach oraz po prostu na ulicy) oraz robiąc akcję uświadamiające ludzi jak ciężka jest sytuacja klubu. Później wszystko się na chwilę uspokoiło aż na spotkaniu z rodzicami po nowym roku znów usłyszeliśmy że biuro sportu nie przyznaje dofinansowań klubowi z tytułu szkolenia młodzieży. Większość rodziców przyjęła podwyżkę składki o 20 zł bo wiemy że naszym dzieciom jest dobrze w tym klubie, aktualny trener mojego syna ma świetny kontakt z dziećmi i naprawdę wiele dla nich robi. Jako matka podopiecznego klubu trzymam kciuki za to żeby było jak najlepiej.
Moim zdaniem Pani "Jolka" chowa jakąś osobistą urazę do klubu, wiadomo że nie każdemu musi się wszędzie podobać ale dbajmy o to co mamy. Tym bardziej jeżeli w klubie rzeczywiście zostali zatrudnieni młodzi ludzie którym bardzo zależy na tym klubie, tacy jak Pan od strony internetowej (która rzeczywiście bardzo dobrze funkcjonuje),kierownik zespołu , którego w klubie można spotkać niemal zawsze oraz trener Bogumił który zajmuje się sprawami klubu i pomaga innym trenerom. Widać że to co robią, robią z pasji. Wcześniej można było ich wielokrotnie spotkać na trybunach jako kibiców więc chyba coś ten klub dla nich znaczy.
Miejmy nadzieje że sytuacja się szybko rozwiąże i problemy będą omijały GKP.

# Krzysztof

15.05.2013 13:01

a ja wiem, czemu Pani Jola nas (GKP) nie lubi ! pewnie zachowuje w sobie uraz osobisty do najlepszego napastnika i strzelca (łowcy bramek) w historii GKP (ten zawodnik ma na imię Krzysztof), szkoda tylko, że nie napisała tego wprost ...

# korektor

15.05.2013 13:09

* małe sprostowanie: osoba wymieniona w artykule, jako Wojciech Wąsowicz, nosi imię najlepszego polskiego piłkarza (Włodzimierz Lubański),
oraz imię wielkiego, światowej sławy rewolucjonisty (Włodzimierz Lenin),
[ albo to ja zostałem wprowadzony w błąd ... ]

REKLAMA

# zbgkp

12.06.2013 15:52

paniu jolu jeżeli ma pani wiedzę na temat niezgodnej z prawem działalności władz klubu obowiązkiem pani jest powiadomic prokuraturę z.bucon wieloletni prezes klubu gkp targowek
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024