REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

GIS

# piotrek

06.11.2006 22:47

Główny Inspektor Sanitarny to bandyta, nazywa sie tak na nazwisko jak nasz papież śp.
Dzie dostałem od niego kolejny list, w któe=rym kłamie i zachowuje sie jak bandyta liżąc dupę operatorom , czyli bandytom z telefonii komórkowej, za łapówy, które sa wręczane od pozycji prezydenta Polski, do pozycji Urzędnika Dzielnicy.
Odpowiecie bandyci przed milionami Polaków za swoje judaszowskie srebrniki w zamian za pozytywne decyzje niezgodne z prawem, jeteście gorsi od pedofili, i dwłcicieli niewinnych niemoląt. Brzydzę sie karą śmierci, ale was uśmiercałbym przez miesiące.
Nie mogę skopiować tego pisma, musiałbym przepisać całe to bandyckie pismo, a skaner ok przyjął , tylko nie można tego wkleić.
Zaskarżcie mnie bandyci, chcę sie dalej z wami procesować, na razie w sądzie wygrałem, czyzby zemsta urzędoli-bandytów, ni=gdy nie przestane z wami bandyci walczyć, musicie mnie zabić, ale ja mogę być pierwszy, pedofilskie nasienia. Nienawidzę was razem z tymi pedofilskimi urzednikami-Smoczyński, semetkowskim, ostrowskim i resztą - bandy pomocników bandytów.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe