REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Gdzie na tatuaż w Warszawie ?

# tymonka

04.07.2022 12:20

Hej hej :) Czy podzielicie się namiarami na jakieś sprawdzone studia tatuażu w Warszawie ? Dzielnica jest mi zupełnie obojętna, jestem w stanie dojechać w każde miejsce jeśli warto :)

# Lerek

04.07.2022 12:38

jeśli pasuje Ci centrum to zerknij sobie na studio Jah Love Tattoo, na ulicy Wilczej 32. Znają się tu na rzeczy, w ekipie pracuje kilka osób, każdy specjalizuje się w czymś innym. Myślę, ze są w stanie zrealizować dosłownie każdy projekt :)

# natibuczak

04.07.2022 13:44

też widziałam ostatnio ich profil na facebooku i rzeczywiście fotki robią wrażenie. No i lokalizacja w ścisłym centrum miasta to duży atut.

REKLAMA

# tymonka

05.07.2022 12:45

dzięki wielkie! moją uwagę przykuły zdecydowanie te kolorwe dziarki Pomiudora. Talentu i kreatywności nie można mu odmówić.

# natibuczak

05.07.2022 14:08

No to jeśli chcesz coś w kolorze to się zapisuj i nie czekaj :)

# nossy

26.04.2023 12:00

szukam już od dawna jakiegoś maestro igły i z tego co widzę tu to faktycznie w JahLove dają radę! Będę musiała umówić termin :)

REKLAMA

# michalinka-lot

06.05.2023 10:22

szukam już od dawna jakiegoś maestro igły i z tego co widzę tu to faktycznie w JahLove dają radę! Będę musiała umówić termin :)

# melodia ulotna

17.05.2023 16:45

Jak maestro igły to Heniek, Jacek, no wybór jest tam ogromny - grunt żeby robił w tym stylu który cie interesuje.

# antosia3

21.06.2023 17:21

też słysząłam sporo dobrego o jahlove zapisałam się na koniec roku do jacka to dam znać jak wrażenia :D

REKLAMA

# lacosta

23.06.2023 15:53

zgadzam się, że studio tatuażu JahLove w Warszawie to sztos. Mają naprawdę imponujące portfolio, pełne różnorodnych stylów i precyzyjnych prac. Naprawdę warto się tam wybrać!

# Mania6

03.07.2023 12:14

Fajne te prace z Jahlove - no powiem wam że nawet moj krakowski tatuator nie dałby rady takiego realizmu odwalić jak Henio.

# andrea

06.07.2023 13:00

Nie byłam ale tez planuję bo strasznie chciałabym mieć tatuaż - na pewno sprawdze wasze namiary bo marzy mi się piekny realizm.

REKLAMA

# nusia

02.08.2023 12:36

Dobrze, że ludzie coraz bardziej doceniają fakt, że warto udać się do konkretnego tatuatora, który ma swój własny styl. JahLove to miejsce, gdzie warto zrobić tatuaż.

# Nonia

09.08.2023 13:50

Moja pierwsza dziarka będzie u Adolfa z JahLove. Wiele osób poleca to studio, więc idę tam z kumpelą w przyszłym tygodniu.

# Ender

10.08.2023 12:55

Widziałem portfolio Henia z JahLove Tattoo i muszę powiedzieć, że jego prace są naprawdę imponujące! Już planuję, jak się do niego dostać, bo chcę mieć coś takiego na swoim ciele.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA