REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie na sushi w Warszawie

# noker

17.03.2015 12:41

Cześć. Czy możecie polecić dobre restuaracje sushi ? Najlepiej w centrum.

# Anna77

17.03.2015 12:43

Jest ich wiele ale powiem Ci,że w zasadzie jest jedynie kilka restauracji warszawskich gdzie mozna zjeść prawdziwie smaczne sushi. Jestem totalnym sushiżercą tam wiec odwiedziłam już niemało tego typu miejsc. Najbardziej smakowało mi w Besuto. Sushi pyszne, pięknie podane ( szczególnie zestawy ). Znaczące jest również to,że bardzo często stołują się tam pracujący w Warszawie Japończycy. O czymś to świadczy.

# mery28

26.03.2015 13:08

Ja bardzo lubię sushi z http://papaya.waw.pl - naprawdę pyszne jedzonko i super wystrój restauracji :) Na Foksalu.

REKLAMA

# gość

09.04.2015 15:01

Zdecydowanie w dobrej cenie i jakości można zjeść w Hashi Oki, tylko już nie na Odolańskiej na Mokotowie tylko przy alei Stanów Zjednoczonych na pradze, bo tam się przeniósł ich sushi master, który zna się na rzeczy. Ja jako stały klient dostaję od niego bonusy :) Dla młodego lat 3 biorę z owockami. Niestety nie mają siedziska dla mniejszych berbeci.. http://hashiokisushi.pl/

# malinna22

21.04.2015 10:32

Kiedyś byłam w Warszawie i jadłam w Besuto, całkiem smacznie. A jakby ktoś wpadał do Lublina to polecam Takami Sushi. jest bardzo smacznie i mają atrakcyjne ceny. Uwielbiam ich maki z krewetką w tempurze :)

 Ammyy

29.04.2015 13:54

Ja polecam soto sushi. W dostawie często sa fajne promocje i rolka wychodzi cos kolo 10zł

REKLAMA

 danika

05.05.2015 15:22

besuto i soto sushi

 AleksandraMore

03.07.2015 08:56

Soto Sushi polecam :) Każda wizyta w Warszawie kończyła się tez wizytą właśnie tam :)
==================
http://crm7.pl

# smacznie

17.08.2015 09:39

Tekeda to ciekawe miejsce w centrum - przy ul. Freta. Smaczne jedzenie, owoce morza, sushi, ramen... Każdy znajdzie coś dla siebie. Czasem trzeba dłużej poczekać, ale warto. Pozdrawiam.

REKLAMA

# zocha234

24.08.2015 14:25

Tak, Tekeda to z pewnością miejsce, które warto polecić! Pokazałam to miejsce znajomym, są już stałymi klientami, często zamawiamy do domu sushi, kiedy wpadają do nas goście :) ale lokal w centrym, przy ul. Freta 18 również ma fajny klimat :)

# borka

07.09.2015 15:57

Mi również sushi najbardziej smakuje chyba w Besuto. Jestem ich stałą klientką praktycznie od zawsze. Jadłam ich sushi jeszcze jak mieścili się w Pawilonach. Potem przenieśli się na Nowy Świat. Wprawdzie jest trochę drożej ale mają tam w dobrych cenach zestawy lunchowe, które są dość spore i naprawdę można się nimi najeść. Pracuję w centrum tak więc zdarza mi się wyskoczyć do nich właśnie na lunch.
Sam wystrój też mi się podoba. Jest nowoczesnie ale z orientalnymi akcentami. Zielono, bambusy.

# dfkJHE

14.03.2016 20:33

Ostatnio trafiłam na bardzo dobre sushi w Wesołej www.sushiwesola.pl :)

REKLAMA

 KasiaeM

15.03.2016 14:33

Powiem szczerze że nigdy nie jadłam lepszego i sushi niż w Sushi Wola. To co oni robią to jakieś dzieło sztuki :P Zachęca również bardzo dobra cena. Nie jest może to najbliżej bo w okolicach Wola Parku, jednak jest opcja darmowego dowozu na terenie Warszawy :)

 warsaw_girl

28.04.2016 15:32, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 28.04.2016 15:33

Ja ostatnio byłam w sushiberry na Bielanach i jestem bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie tam. Rolki robione na świeżo, bardzo smaczne, idealna temperatura zachowana, czas oczekiwania też właściwy, obsługa bardzo miła. Niby nic niezwykłego, ale spełnienie wszystkich tych czynników przekłada się na to, że na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę, albo zamówię na dowóz.

# asia121

31.05.2016 10:24

A czy ktoś zamawiał http://www.besuto.pl/menu z Besuto? Słyszałam, że bardzo smaczne, ale jestem ciekawa Waszej opinii.

REKLAMA

# luluu

08.08.2016 14:55

klimat. Nie ma klimatyzacji, jest ciemno, ale to ma właśnie swoją atmosferę.
Można się dobrze i zdrowo najeść w Ganesh na Ursynowie. Ktoś ich kojarzy? To jedna ze starszych restauracji indyjskich w mieście, jeszcze ich pamiętam jak do szkoły chodziłem lata temu to już byli. Lokal jest w galerii Metro, nie jest to jakieś szczególnie luksusowe miejsce, ale jedzenie

# gopter

12.08.2016 14:13

Trzymajcie namiary - http://www.oto-sushi.pl
To właśnie sushi w Warszawie, bardzo dobre, smaczne, porządne, wyjątkowe pod względem smakowym.
Ale oczywiście to też kwestia taka, jakie produkty wam odpowiadają....

# Tom229

13.10.2016 17:49

Polecam Sushi Bistro: http://sushibistro.pl. Zdjęcia z menu zgodne z rzeczywistością.

REKLAMA

# dowi

13.12.2016 20:33

Może tu: http://www.sushistudio.pl/
____________
http://www.implant-art.com.pl/chirurgia-stomatologiczna.htm

 kamyki_80

14.12.2016 14:32

Hashi Oki na Mokotowie jest super restauracją. Czysto, ładnie i pyszne jedzenie.

# marketyczyk

09.02.2017 12:19

Zamiast sushi można zjeść bardzo dobre mięsko z Domu Kresowego obok Piaseczna :D

REKLAMA

# kitajec

05.04.2017 00:20

Jak nie wiesz gdzie zjeść w Warszawie dobre sushi to polecam sprawdzić na pizza portal - tam znajdziesz najepsze sushi w warszawie z dostawą

 red_lollipop

05.04.2017 14:56

Chciałam właśnie spróbować sushi z Hashi Oki. Polecacie jakość?

# kika

11.04.2017 12:02

Ja trafiłam na Sushiberry dzięki Pyszne.pl i już od ponad roku jestem od niego uzależniona :) Najpyszniejsze sushi w stolicy, warto zamówić albo się tam przejść. Promocje robią często takie, że nic tylko brać :D Polecam z całego serca, sprawdzone miejsce :)

REKLAMA

# sushimeloman

22.04.2017 16:29

Ja mam swoją nową ulubioną knajpkę, nazywają się Sushi World i faktycznie nazwa pokrywa się z rzeczywistością, bo smaki na Światowym poziomie, generalnie uwielbiam sushi i nie lubię zmieniać moich sprawdzonych knajp (wczesniej oto sushi) ale ta jest mega i warto było się skusić ;)

# hayden

03.05.2017 20:01

Ostatnio pierwszy raz spróbowałem sushi i jestem zachwycony, teraz zawsze jak mogę to zamawiam sushi w warszawie z dostawą przez pizza portal (najwygodniej)

 Jokerinio

30.08.2017 13:18

O, tu się muszę zgodzić z moim przedmówcą - Sushi World jest ekstra.
Nie dość, że super smakują, to jeszcze czuć, że ryba świeżutka, a dodatki, sposób podania obsługa, to też jest bardzo dobry poziom. Jak ktoś szuka sushi w Wawie, to warto spróbować właśnie tam.

# szmata szeptana

30.08.2017 14:52

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...

# adriannaf

31.08.2017 15:25

Najlepsze sushi jakie jadłam tylko w sushi world take away. Byłam już w wielu miejscach ale ta knajpa najbardziej mi odpowiada. Mają wysokiej jakości jedzenie. Sushi świetnie przygotowane. Jestem maniaczką sushi więc zwracam na wszystko uwagę. To miejsce spełnia moje wszystkie wymagania i polecam ją wszystkim, którzy lubią zjeść prawdziwe sushi.

# szmata szeptana

01.09.2017 08:28

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

# SushiRank

01.10.2017 19:47

A ja zapraszam na mój autorski blog dotyczący rankingu lokali sushi w Warszawie: www.sushirank.pl

# syfiasssta reklama

02.10.2017 09:33

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..

# Adri

22.11.2017 10:05

Najesz się spokojnie w Tokyo Sushi. Nie żałują. Porcje duże. Ostatnio byłem zaskoczony smażonymi krewetkami w tempurze bardzo pozytywnie. Możesz zjeść mocno pikantnie. Na życzenie obsługa ci wskaże odpowiednie pozycje. Nie jest drogo, a można dłużej posiedzieć. Jak zaczniesz do nich chodzić to zainstaluj apkę lojalnościową. Punkty sobie wymienisz na dodatkowe przekąski z czasem. Chodzę do nich, bo ma po drodze w Blue City. Niedaleko też pracuję.

# Kristennoob

22.11.2017 19:17

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# zuzixo34

17.01.2018 13:50

Na śródmieściu Soto sushi - rolki najlepsze i atmosfera najbardziej mi tam odpowiada. Obsługa miła, sushi estetycznie przygotowane. Zamawiamy też do domu i zawsze jest pyszne - niezawodna restauracja.

# Japonkaxxx

23.01.2018 20:47

W zeszłym tygodniu byłam na sushi z mężem w nowo otwartej restauracji tego typu na ul Kasprowicza. Ogólnie bardzo z mężem lubimy kuchnię Japońską także cenimy tego typu restauracje w naszej okolicy. Restauracja http://www.mizumisushi.pl/ na dzień dzisiejszy bardzo mi przypadła do smaku, naprawdę sporo przepysznych japońskich smaków w jednym miejscu. Zapewne tą restaurację odwiedzimy za niedługo

# ada

21.03.2018 10:49

Z rodziną na sushi podejrzewam Tokyo Sushi się sprawdzi, bo zaskakująco niskie ceny za zestawy, a i porcje duże. Zawsze moim dzieciakom przystawki mocno smakowały, że trzeba było odnawiać nawet po trzy razy ;)

# MichalProsty

21.03.2018 11:20

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# Sławek

24.03.2018 16:56

Miejscem wartym odwiedzenia, jeżeli jesteśmy w temacie sushi, jest Sushi Ronin na Woli i Bielanach. Miła atmosfera, wszystko świeżutkie i pyszne. Futomaki po prostu rewelacja ! Odwiedziłem obydwa lokale i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :)

# Kasik.Masorteks

26.03.2018 11:39

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Sushilove

29.08.2018 09:30

Dom Sushi :) Mają najlepsze sushi, ale też świetne zupy.. Najbardziej chyba mogę polecić zupę misoshiru i talerzyk sushi hosomaki z awokado :)

# Ilonaaaaa

06.12.2018 18:15

Ja ostatnio byłam na spotkaniu biznesowym w Sakana Sticks and Sushi. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne. Jedzenie pyszne i podane w bardzo ładny sposób. Słyszałam, że jest tam też możliwosć rezerwacji całej sali. Na pewno wrócę tam, tym razem prywatnie.

# skleprybnylomianki.pl

06.12.2018 21:43

http://skleprybnylomianki.pl/

# Ella

27.01.2019 17:45

@Ilonaaaaa rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszytskie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.

# Ella558

27.01.2019 17:46

@Ilonaaaaa rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszytskie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.

# Ella

27.01.2019 17:46

@Ilonaaaaa rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszystkie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.

# Ella

27.01.2019 17:46

rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszystkie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.
#Ilonaaaaa napisał(a) 06.12.2018 18:15
Ja ostatnio byłam na spotkaniu biznesowym w Sakana Sticks and Sushi. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne. Jedzenie pyszne i podane w bardzo ładny sposób. Słyszałam, że jest tam też możliwosć rezerwacji całej sali. Na pewno wrócę tam, tym razem prywatnie.

# Ella

27.01.2019 17:47

Ilona, rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszystkie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.

# olgakalisiak

01.04.2019 21:35

Sakana ma rzeczywiście świetną kartę, ja uwielbiam carpacio z tuńczyka. ale fajnie, że maję też w karcie coś na ciepło - komfortowa opcja , jeśli zabieramy ze sobą dzieci. apropo dzieci - w niedzielę jest animatorka, za którą dzieciaki przepadają, pozdrawiamy Gosię :)

# Maciekk

08.04.2019 10:40

Jak dla mnie to najlepsze sushi można zjeść w stolicy w Sushi Saska Kępa! Za każdym razem rozpływa się w ustach! Czuć, że robione jest na bieżąco dodatkowo mega apetycznie podane.

# Lula

25.04.2019 06:57

Ja też byłam na Moliera ostatnio skuszona dobrymi recenzjami. Siedzialam na środku przy masterach i bardzo mi sie podobalo ze moglam obserwowac ich pracę. Sushi bardzi dobre a obsługa była miła. Wystrój też mi sie podova bo bardzi lubię zielen i rośliny.

# Ewelina34

25.04.2019 17:15

Jak byłam u znajomej w odwiedzinach to ona dzwoniła na roomservice i z art sushi przywieźli nam rolki. Smaczne były ja nie wiedziałam, że taka możliwość zamawiania jest słyszałam o różnych portalach ale o tym nie. Lubię próbować różnych kuchni świata i staram się też w różnych lokalach jeść, także dobrze, że wiele knajp dobre sushi serwuje

# Emil

09.08.2019 19:20

#noker napisał(a) 17.03.2015 12:41
Cześć. Czy możecie polecić dobre restuaracje sushi ? Najlepiej w centrum.
RnR.waw.pl - Dobre ceny i pyszna pizza i sushi. Naprawdę niedrogie i smaczne.

# Emil

09.08.2019 19:21

#Ewelina34 napisał(a) 25.04.2019 17:15
Jak byłam u znajomej w odwiedzinach to ona dzwoniła na roomservice i z art sushi przywieźli nam rolki. Smaczne były ja nie wiedziałam, że taka możliwość zamawiania jest słyszałam o różnych portalach ale o tym nie. Lubię próbować różnych kuchni świata i staram się też w różnych lokalach jeść, także dobrze, że wiele knajp dobre sushi serwuje
RnR.waw.pl - Dobre ceny i pyszna pizza i sushi. Naprawdę niedrogie i smaczne.

# Wlodzimierz

12.08.2019 13:06

Sushi wesoła to jedyna restauracja sushi jaką mogę polecić. Super obsługa. Właśnie wybieram się tam z żoną. Twierdzi, że nigdy nie jadła lepszego sushi.

# polka

22.09.2019 20:19

najlepsze sushi jest w Neko Sushi na Zamkowej :) bez dwóch zdań! Mój ulubiony zestaw to Facebook - różnorodny i ma 32 rolki

# KacpekMik

25.10.2019 13:54

Ja jednak jestem zwolennikiem zamawiania sushi do domu i lubię zjeść sobie coś pysznego z dziewczyną w spokoju i tak jak chcę, kiedy nikt nie patrzy mi na ręce. Jeśli miałbym polecić dobry lokal z sushi właśnie z dowozem to zdecydowanie https://sushiworld.pl/ mają różne zestawy i też co jakiś czas pojawiają się pyszne nowości, więc polecam zajrzeć do menu i samodzielnie się przekonać :)

# Michalina

05.11.2019 11:41

Jak dla mnie najlepsze sushi mają w Tomo Sushi. Ostatnio zestaw Bento Sakura do domu przez roomService od nich zamawiam. Pychota :)

# Olek

03.12.2019 12:03

Żaden sushi bar nie ma nawet podjazdu do sushi wesoła, mają oni tanie i najlepsze sushi w Warszawie.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break