REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie na sushi w Warszawie

17.03.2015 12:41 #noker
Cześć. Czy możecie polecić dobre restuaracje sushi ? Najlepiej w centrum.
17.03.2015 12:43 #Anna77
Jest ich wiele ale powiem Ci,że w zasadzie jest jedynie kilka restauracji warszawskich gdzie mozna zjeść prawdziwie smaczne sushi. Jestem totalnym sushiżercą tam wiec odwiedziłam już niemało tego typu miejsc. Najbardziej smakowało mi w Besuto. Sushi pyszne, pięknie podane ( szczególnie zestawy ). Znaczące jest również to,że bardzo często stołują się tam pracujący w Warszawie Japończycy. O czymś to świadczy.
26.03.2015 13:08 #mery28
Ja bardzo lubię sushi z Papaya - naprawdę pyszne jedzonko i super wystrój restauracji :) Na Foksalu.
09.04.2015 15:01 #gość
Zdecydowanie w dobrej cenie i jakości można zjeść w Hashi Oki, tylko już nie na Odolańskiej na Mokotowie tylko przy alei Stanów Zjednoczonych na pradze, bo tam się przeniósł ich sushi master, który zna się na rzeczy. Ja jako stały klient dostaję od niego bonusy :) Dla młodego lat 3 biorę z owockami. Niestety nie mają siedziska dla mniejszych berbeci.. http://hashiokisushi.pl/
21.04.2015 10:32 #malinna22
Kiedyś byłam w Warszawie i jadłam w Besuto, całkiem smacznie. A jakby ktoś wpadał do Lublina to polecam Takami Sushi. jest bardzo smacznie i mają atrakcyjne ceny. Uwielbiam ich maki z krewetką w tempurze :)
REKLAMA
29.04.2015 13:54 Ammyy
Ja polecam soto sushi. W dostawie często sa fajne promocje i rolka wychodzi cos kolo 10zł
05.05.2015 15:22 danika
besuto i soto sushi
03.07.2015 08:56 AleksandraMore
Soto Sushi polecam :) Każda wizyta w Warszawie kończyła się tez wizytą właśnie tam :)

==================
System CRM od more7 Polska
17.08.2015 09:39 #smacznie
Tekeda to ciekawe miejsce w centrum - przy ul. Freta. Smaczne jedzenie, owoce morza, sushi, ramen... Każdy znajdzie coś dla siebie. Czasem trzeba dłużej poczekać, ale warto. Pozdrawiam.
24.08.2015 14:25 #zocha234
Tak, Tekeda to z pewnością miejsce, które warto polecić! Pokazałam to miejsce znajomym, są już stałymi klientami, często zamawiamy do domu sushi, kiedy wpadają do nas goście :) ale lokal w centrym, przy ul. Freta 18 również ma fajny klimat :)
07.09.2015 15:57 #borka
Mi również sushi najbardziej smakuje chyba w Besuto. Jestem ich stałą klientką praktycznie od zawsze. Jadłam ich sushi jeszcze jak mieścili się w Pawilonach. Potem przenieśli się na Nowy Świat. Wprawdzie jest trochę drożej ale mają tam w dobrych cenach zestawy lunchowe, które są dość spore i naprawdę można się nimi najeść. Pracuję w centrum tak więc zdarza mi się wyskoczyć do nich właśnie na lunch.
Sam wystrój też mi się podoba. Jest nowoczesnie ale z orientalnymi akcentami. Zielono, bambusy.
14.03.2016 20:33 #dfkJHE
Ostatnio trafiłam na bardzo dobre sushi w Wesołej www.sushiwesola.pl :)
15.03.2016 14:33 KasiaeM
Powiem szczerze że nigdy nie jadłam lepszego i sushi niż w Sushi Wola. To co oni robią to jakieś dzieło sztuki :P Zachęca również bardzo dobra cena. Nie jest może to najbliżej bo w okolicach Wola Parku, jednak jest opcja darmowego dowozu na terenie Warszawy :)
28.04.2016 15:32 warsaw_girl
Ja ostatnio byłam w sushiberry na Bielanach i jestem bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie tam. Rolki robione na świeżo, bardzo smaczne, idealna temperatura zachowana, czas oczekiwania też właściwy, obsługa bardzo miła. Niby nic niezwykłego, ale spełnienie wszystkich tych czynników przekłada się na to, że na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę, albo zamówię na dowóz.
wpis modyfikowany 1 raz, 28.04.2016 15:33 
31.05.2016 10:24 #asia121
A czy ktoś zamawiał sushi online z Besuto? Słyszałam, że bardzo smaczne, ale jestem ciekawa Waszej opinii.
08.08.2016 14:55 #luluu
klimat. Nie ma klimatyzacji, jest ciemno, ale to ma właśnie swoją atmosferę.

Można się dobrze i zdrowo najeść w Ganesh na Ursynowie. Ktoś ich kojarzy? To jedna ze starszych restauracji indyjskich w mieście, jeszcze ich pamiętam jak do szkoły chodziłem lata temu to już byli. Lokal jest w galerii Metro, nie jest to jakieś szczególnie luksusowe miejsce, ale jedzenie
12.08.2016 14:13 #gopter
Trzymajcie namiary - http://www.oto-sushi.pl
To właśnie sushi w Warszawie, bardzo dobre, smaczne, porządne, wyjątkowe pod względem smakowym.
Ale oczywiście to też kwestia taka, jakie produkty wam odpowiadają....
REKLAMA
13.10.2016 17:49 #Tom229
Polecam Sushi Bistro: Sushi Warszawa. Zdjęcia z menu zgodne z rzeczywistością.
13.12.2016 20:33 #dowi
Może tu: sushistudio.pl

14.12.2016 14:32 kamyki_80
Hashi Oki na Mokotowie jest super restauracją. Czysto, ładnie i pyszne jedzenie.
09.02.2017 12:19 #marketyczyk
Zamiast sushi można zjeść bardzo dobre mięsko z Domu Kresowego obok Piaseczna :D
05.04.2017 00:20 #kitajec
Jak nie wiesz gdzie zjeść w Warszawie dobre sushi to polecam sprawdzić na pizza portal - tam znajdziesz najepsze sushi w warszawie z dostawą
05.04.2017 14:56 red_lollipop
Chciałam właśnie spróbować sushi z Hashi Oki. Polecacie jakość?
11.04.2017 12:02 #kika
Ja trafiłam na Sushiberry dzięki Pyszne.pl i już od ponad roku jestem od niego uzależniona :) Najpyszniejsze sushi w stolicy, warto zamówić albo się tam przejść. Promocje robią często takie, że nic tylko brać :D Polecam z całego serca, sprawdzone miejsce :)
22.04.2017 16:29 #sushimeloman
Ja mam swoją nową ulubioną knajpkę, nazywają się Sushi World i faktycznie nazwa pokrywa się z rzeczywistością, bo smaki na Światowym poziomie, generalnie uwielbiam sushi i nie lubię zmieniać moich sprawdzonych knajp (wczesniej oto sushi) ale ta jest mega i warto było się skusić ;)
03.05.2017 20:01 #hayden
Ostatnio pierwszy raz spróbowałem sushi i jestem zachwycony, teraz zawsze jak mogę to zamawiam sushi w warszawie z dostawą przez pizza portal (najwygodniej)
30.08.2017 13:18 Jokerinio
O, tu się muszę zgodzić z moim przedmówcą - Sushi World jest ekstra.

Nie dość, że super smakują, to jeszcze czuć, że ryba świeżutka, a dodatki, sposób podania obsługa, to też jest bardzo dobry poziom. Jak ktoś szuka sushi w Wawie, to warto spróbować właśnie tam.
30.08.2017 14:52 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
31.08.2017 15:25 #adriannaf
Najlepsze sushi jakie jadłam tylko w sushi world take away. Byłam już w wielu miejscach ale ta knajpa najbardziej mi odpowiada. Mają wysokiej jakości jedzenie. Sushi świetnie przygotowane. Jestem maniaczką sushi więc zwracam na wszystko uwagę. To miejsce spełnia moje wszystkie wymagania i polecam ją wszystkim, którzy lubią zjeść prawdziwe sushi.
01.09.2017 08:28 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..
01.10.2017 19:47 #SushiRank
A ja zapraszam na mój autorski blog dotyczący rankingu lokali sushi w Warszawie: www.sushirank.pl
02.10.2017 09:33 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
22.11.2017 10:05 #Adri
Najesz się spokojnie w Tokyo Sushi. Nie żałują. Porcje duże. Ostatnio byłem zaskoczony smażonymi krewetkami w tempurze bardzo pozytywnie. Możesz zjeść mocno pikantnie. Na życzenie obsługa ci wskaże odpowiednie pozycje. Nie jest drogo, a można dłużej posiedzieć. Jak zaczniesz do nich chodzić to zainstaluj apkę lojalnościową. Punkty sobie wymienisz na dodatkowe przekąski z czasem. Chodzę do nich, bo ma po drodze w Blue City. Niedaleko też pracuję.
22.11.2017 19:17 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
17.01.2018 13:50 #zuzixo34
Na śródmieściu Soto sushi - rolki najlepsze i atmosfera najbardziej mi tam odpowiada. Obsługa miła, sushi estetycznie przygotowane. Zamawiamy też do domu i zawsze jest pyszne - niezawodna restauracja.
23.01.2018 20:47 #Japonkaxxx
W zeszłym tygodniu byłam na sushi z mężem w nowo otwartej restauracji tego typu na ul Kasprowicza. Ogólnie bardzo z mężem lubimy kuchnię Japońską także cenimy tego typu restauracje w naszej okolicy. Restauracja http://www.mizumisushi.pl/ na dzień dzisiejszy bardzo mi przypadła do smaku, naprawdę sporo przepysznych japońskich smaków w jednym miejscu. Zapewne tą restaurację odwiedzimy za niedługo
21.03.2018 10:49 #ada
Z rodziną na sushi podejrzewam Tokyo Sushi się sprawdzi, bo zaskakująco niskie ceny za zestawy, a i porcje duże. Zawsze moim dzieciakom przystawki mocno smakowały, że trzeba było odnawiać nawet po trzy razy ;)
21.03.2018 11:20 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?
24.03.2018 16:56 #Sławek
Miejscem wartym odwiedzenia, jeżeli jesteśmy w temacie sushi, jest Sushi Ronin na Woli i Bielanach. Miła atmosfera, wszystko świeżutkie i pyszne. Futomaki po prostu rewelacja ! Odwiedziłem obydwa lokale i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :)
26.03.2018 11:39 #Kasik.Masorteks
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
29.08.2018 09:30 #Sushilove
Dom Sushi :) Mają najlepsze sushi, ale też świetne zupy.. Najbardziej chyba mogę polecić zupę misoshiru i talerzyk sushi hosomaki z awokado :)
06.12.2018 18:15 #Ilonaaaaa
Ja ostatnio byłam na spotkaniu biznesowym w Sakana Sticks and Sushi. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne. Jedzenie pyszne i podane w bardzo ładny sposób. Słyszałam, że jest tam też możliwosć rezerwacji całej sali. Na pewno wrócę tam, tym razem prywatnie.
06.12.2018 21:43 #skleprybnylomianki.pl
http://skleprybnylomianki.pl/
27.01.2019 17:45 #Ella
@Ilonaaaaa rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszytskie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.
27.01.2019 17:46 #Ella558
@Ilonaaaaa rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszytskie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.
27.01.2019 17:46 #Ella
@Ilonaaaaa rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszystkie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.
27.01.2019 17:46 #Ella
rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszystkie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.

#Ilonaaaaa napisał(a) 06.12.2018 18:15

Ja ostatnio byłam na spotkaniu biznesowym w Sakana Sticks and Sushi. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne. Jedzenie pyszne i podane w bardzo ładny sposób. Słyszałam, że jest tam też możliwosć rezerwacji całej sali. Na pewno wrócę tam, tym razem prywatnie.
27.01.2019 17:47 #Ella
Ilona, rzeczywiście fajne miejsce i pyszne, świeże i pięknie skomponowane sushi. W kartach mają opisane wszystkie potrawy, są nawet fotki tych potraw. Obsługa niezwykle miła i kompetentna. Nie znam drugiego tak fajnego miejsca w Warszawie.
01.04.2019 21:35 #olgakalisiak
Sakana ma rzeczywiście świetną kartę, ja uwielbiam carpacio z tuńczyka. ale fajnie, że maję też w karcie coś na ciepło - komfortowa opcja , jeśli zabieramy ze sobą dzieci. apropo dzieci - w niedzielę jest animatorka, za którą dzieciaki przepadają, pozdrawiamy Gosię :)
08.04.2019 10:40 #Maciekk
Jak dla mnie to najlepsze sushi można zjeść w stolicy w Sushi Saska Kępa! Za każdym razem rozpływa się w ustach! Czuć, że robione jest na bieżąco dodatkowo mega apetycznie podane.
25.04.2019 06:57 #Lula
Ja też byłam na Moliera ostatnio skuszona dobrymi recenzjami. Siedzialam na środku przy masterach i bardzo mi sie podobalo ze moglam obserwowac ich pracę. Sushi bardzi dobre a obsługa była miła. Wystrój też mi sie podova bo bardzi lubię zielen i rośliny.
25.04.2019 17:15 #Ewelina34
Jak byłam u znajomej w odwiedzinach to ona dzwoniła na roomservice i z art sushi przywieźli nam rolki. Smaczne były ja nie wiedziałam, że taka możliwość zamawiania jest słyszałam o różnych portalach ale o tym nie. Lubię próbować różnych kuchni świata i staram się też w różnych lokalach jeść, także dobrze, że wiele knajp dobre sushi serwuje
09.08.2019 19:20 #Emil
#noker napisał(a) 17.03.2015 12:41

Cześć. Czy możecie polecić dobre restuaracje sushi ? Najlepiej w centrum.
RnR.waw.pl - Dobre ceny i pyszna pizza i sushi. Naprawdę niedrogie i smaczne.
09.08.2019 19:21 #Emil
#Ewelina34 napisał(a) 25.04.2019 17:15

Jak byłam u znajomej w odwiedzinach to ona dzwoniła na roomservice i z art sushi przywieźli nam rolki. Smaczne były ja nie wiedziałam, że taka możliwość zamawiania jest słyszałam o różnych portalach ale o tym nie. Lubię próbować różnych kuchni świata i staram się też w różnych lokalach jeść, także dobrze, że wiele knajp dobre sushi serwuje
RnR.waw.pl - Dobre ceny i pyszna pizza i sushi. Naprawdę niedrogie i smaczne.
12.08.2019 13:06 #Wlodzimierz
Sushi wesoła to jedyna restauracja sushi jaką mogę polecić. Super obsługa. Właśnie wybieram się tam z żoną. Twierdzi, że nigdy nie jadła lepszego sushi.
22.09.2019 20:19 #polka
najlepsze sushi jest w Neko Sushi na Zamkowej :) bez dwóch zdań! Mój ulubiony zestaw to Facebook - różnorodny i ma 32 rolki
25.10.2019 13:54 #KacpekMik
Ja jednak jestem zwolennikiem zamawiania sushi do domu i lubię zjeść sobie coś pysznego z dziewczyną w spokoju i tak jak chcę, kiedy nikt nie patrzy mi na ręce. Jeśli miałbym polecić dobry lokal z sushi właśnie z dowozem to zdecydowanie https://sushiworld.pl/ mają różne zestawy i też co jakiś czas pojawiają się pyszne nowości, więc polecam zajrzeć do menu i samodzielnie się przekonać :)
05.11.2019 11:41 #Michalina
Jak dla mnie najlepsze sushi mają w Tomo Sushi. Ostatnio zestaw Bento Sakura do domu przez roomService od nich zamawiam. Pychota :)
03.12.2019 12:03 #Olek
Żaden sushi bar nie ma nawet podjazdu do sushi wesoła, mają oni tanie i najlepsze sushi w Warszawie.

797/4294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki na Twoje projekty. Jestem osobą fizyczną, która chce udzielać pożyczek (od 5000 do 25 000 000 EUR) każdemu, kto jest w stanie spełnić warunki mojej oferty. Odsetki wynoszą 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciągu maksymalnie 48 godzin. E-mail: kimdescamper@gmail.com

Usługi inne
 Czujesz, że ktoś Cię oszukuje, zdradza? Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie detektywistyki. Tel. 731700814

Finanse
 Pozyczki prywatne i inwestycje od 7000 do 850 000 000 PLN / £ Witam, Mam do dyspozycji pozyczke od 7000 do 850 000 000 PLN / £ / EURO na bardzo prostych warunkach wszystkim uczciwym i powaznym osobom, które moga splacic 2% rocznie. Robie równiez inwestycje i pozyczki miedzy osobami wszelkiego rodzaju. W przypadku jakichkolwiek innych dodatkowych informacji, nie wahaj sie ze mna skontaktowac. Prosze skontaktowac sie z nami do zadnych innych dodatkowych informacji! E-mail: capitalfinans74@gmail.com

Oddam za darmo
 Oferuję Ci pożyczkę od 1000 do 500.000 euro na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje i pożyczki między jednostkami wszelkiego rodzaju. Oferuję pożyczki krótko-, średnio-i długoterminowe we współpracy z moim adwokatem. Nie wiemy o swoich zwyczajach, a nasze transfery są ubezpieczone przez Bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich wniosków złożonych w odniesieniu do stawek i staggerings płatności i będę z waszą pomocą. Wreszcie proszę o kontakt przez e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com Whatsapps: +48 515 702 018

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA

Artykuł sponsorowany

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA