REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pluskwy w Warszawie-czy tez znacie ten problem?

23.11.2016 19:25 magda
Jak walczyć?
23.11.2016 21:46 #wifp
raczej nie :)

27.11.2016 11:38 #beata87
Moja siostra na wynajmowanym mieszkaniu miała takich niechcianych lokatorów... Trzeba wykonać taki zabieg jak dezynsekcja, mogę Ci polecić firmę DDD Ratunek - skuteczni i niedrodzy :)
02.12.2019 23:40 #devka
Podbijam wątek bo doskonale znam ten problem. Dajcie spokój, jak ja długo się męczyłam z pluskwami. Przede wszystkim, na początku nie wiedziałam w ogóle z czym mam do czynienia, w końcu, kiedy już poznałam winowajcę, działam szybko. Z pomocą przyszła firma GreenStyle
02.12.2019 23:41 #devka
Jeśli ktoś z szuka fachowej firmy DDD z naszego miasta, to polecam http://greenstyle.com.pl
REKLAMA

786/4283 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 HYDRAULIK 24H CAŁA WARSZAWA TEL. 537-689-689 Od wielu lat oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne i gazowe na terenie miasta Warszawa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta usług hydraulicznych obejmuje zarówno niewielkie prace jak np. zatkane zlewy, przepychanie wc, montaż umywalek, montaż baterii umywalkowych i wannowych itp., jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę np. montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Gwarantujemy elastyczność w działaniu, fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług i wysoką jakość wykonania przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zgłoszenia przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz okolice. Kontakt: TEL.: 537-689-689 WWW: https://www.fachowenaprawy.pl/

Zdrowie i Uroda
 Zapraszamy do naszej poradni online gdzie każdy może znaleźć pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Pomagamy w trudnościach związanych min z: depresją, nerwicą, Borderline, CHAD, stanami somatycznymi i stanami lękowymi. Sesje możesz odbywać komfortowo we własnym domu. Nasza strona internetowa psychoterapeuta-online.pl.

Antyki
 KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,SZABLE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694-972-047 ..

Finanse
 Pozyczki, konsolidacje, wyplaty pozyczek, profesjonalne doradztwo Szukasz profesjonalnego doradztwa kredytowego, które pomoze Ci w trudnej sytuacji? Zapraszamy do korzystania z naszych uslug. Do naszej dyspozycji kazdy ma mozliwosc otrzymania pozyczki na dowolny cel! parametry: Kwota: od 6 000 do 750 000 000 PLN / EURO Okres splaty: 1 miesiac - 25 lat Stopa procentowa: od 2,8% Dzialamy na terenie calej Polski. Podaj swoje przy wysylaniu informacji Email: capitalfinans74@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA