REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Fryzjer...

# Zosia

29.07.2003 09:56

niedawno wprowadziłam się na Odkrytą i mam prośbe czy możecie polecic dobry, sprawdzony zakład fryzjerski, bo z tego co zauważyłam jest ich tu sporo.Dziekuje i pozdrawiam

# Monia

29.07.2003 13:54

Witaj sąsiadko!
Ja chodzę do fryzjera na Odkrytą 7 (blok naprzeciwko ul. Ciołkosza). Są tam bardzo miłe dziewczyny i zawsze byłam zadowolona i z cięcia i z farbowania. NIE SĄ RUTYNIARAMI!
Kiedyś chodziłam - (ale krótko) - na Książkową do Ewy ale po tym jak Pani Fryzjerka ścięła mi włosy trzy razy krócej niz chciałam i skomentowała, że dłużej nie będę musiała przychodzić (co chyba nie jest w jej interesie) zmieniłam fryzjera.
Zresztą ten temat już był tu poruszany ok 4-5 tygodni temu.
Pozdrawiam.

# Małgorzata

31.07.2003 07:08

Czesc. Ja chodzę do Salonu Fryzjerskiego Krys-lok na Światowida tj. naprzeciwko niebieskiego słonia i bazarku.Sa super i co tu wiecej mowic. Pozdrawiam

REKLAMA

# Basia

31.07.2003 08:57

Po wizycie w Krys-Loku musiałam iść na poprawkę. Ja polecam p.Olę na bazarku (tam gdzie też można zrobić coś z paznokciami).

# piotr

11.08.2003 02:06

czolem;
mieszkam na ksiazkowej, obok ronda.
od trzech miesiecy chodze do galery na odkrytej, niestety nie pamietam dokladnego adresu (okragly budynek na rogu z topolowa) .
proponuje pania joasie, mistrza fryzjerskiego pelna geba :))
(jest jedyna osoba, ktora poradzila sobie z moim trudnym przypadkiem wlosow, a bylem juz w wielu miejscach poprzednio)
do tego dodam, ze ciekawe miejsce, swietny salon i super obsluga
pozdrawiam
piotr

# Duśka

13.08.2003 11:33

Bzdury! Chodzę do Krys-loka od 10 lat i jeszcze nigdy nikt się z e zxdziwieniem za mną na ulicy nie obejrzał. Są doświadczone, a przy tym zawsze idą z duchem czasu. Umieją doradzić klientce i zmienić coś we fryzurze noszonej od dawna. Jest czysto, miło i używają dobrych farb. Mam bardzo suche włosy i pomimo wielu farbowań nie zniszczone. To dzięki ich fachowości. Polecam. Duśka

REKLAMA

# Malina

13.08.2003 18:57

Ja tak jak i Basia mialam nie najlepsze doświadczenie z Krys-Lokiem. Fryzjer, który mnie później obcinał nie chcial uwierzyć, że to nie ja sama obcinałam sobie grzywkę. Patrzył na mnie z niedowierzaniem i mówił, że z grzywką to narazie niewiele może zrobić i następnym razem eksperymantować mogę na psiej sierści a nie na własnych włosach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe