REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

fryzjer w stolicy

# Hannka3

29.03.2022 19:26

Gdzie chodzicie do fryzjera w stolicy? Szukam fajnego salonu z dobrymi fryzjerami ale żeby nie było, że wizyta za miliony ;)

# jenko

31.05.2022 07:58

chodzę na Wilanowie do Magii Blondu, salon znajduje się na Sarmackiej, polecam Danusię i Kingę, obydwie są świetne, zawsze wychodzę zadowolona

# Ola1212

31.05.2022 12:06

Magia Blondu zdecydowanie jest warta polecnia, pracują tam sami profesjonaliści, a atmosfera tam jest przesympatyczna :-)

REKLAMA

# aga346

31.05.2022 12:27

A widziałam chyba, że też robią paznokcie w Magii Blondu. Czy ktoś poleca? Zastanawiam się, czy się umówić ;-)

# wikka

31.05.2022 23:09

Paznokcie, brwi, rzęsy, chodzę na wszystko w jednym miejscu i naprawdę jestem zadowolona, więc jak masz okazję i pasuje Ci termin to umów się w Magii Blondu, nie będziesz żałować.

# niko

19.06.2022 22:06

#Hannka3 napisał(a) 29.03.2022 19:26
Gdzie chodzicie do fryzjera w stolicy? Szukam fajnego salonu z dobrymi fryzjerami ale żeby nie było, że wizyta za miliony ;)
Jeśli salon fryzjerski w stolicy, to tylko magia blondu, chodzę od lat do Pani Danusi i jestem zachycona tym co robi z moimi włosami, do tego jest bardzo sympatyczna :-)

REKLAMA

# wiolla

29.06.2022 22:15

Byłam właśnie w zeszłym tygodniu w Magii Blondu i jestem bardzo zadwolona, metamorfoza zdecydowanie udana, a pani Danusia jest prawdziwą mistrzynią :)

# Irys

30.06.2022 23:09

#wiolla napisał(a) 29.06.2022 22:15
Byłam właśnie w zeszłym tygodniu w Magii Blondu i jestem bardzo zadwolona, metamorfoza zdecydowanie udana, a pani Danusia jest prawdziwą mistrzynią :)
Zgadzam się, że Pani Danusia z Magii Blondu to mistrzyni w swoim fachu. Polecam umówić się na jej fotel :-)

# arabeska

31.07.2022 12:05

Ja w Wwa chodzę to magi blondu, to najlepszy salon. Zazwyczaj jestem na fotelu u Pani Kingi lub Danusi i jestem mega zawsze zadowlona

REKLAMA

# wiolla

31.07.2022 15:08

Słyszałyście, że ma byc nowa lokalizacja niebawem? Widziałam, że na FB pisali

# Helena

26.08.2022 12:25

Tak, chyba niebawem Magia Blondu będzie w Fabryce Norblina.

# oliwa

31.08.2022 22:33

Ja zdecydowanie polecam Magię Blondu, byłam ostatnio u Andrzeja jestem zachwycona :-) Slyszłam coś o nowej lokalizacji ale z tego co wiem to narazie dalej są na Wilanowie :-)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe