REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

fryzjer w stolicy

# Hannka3

29.03.2022 19:26

Gdzie chodzicie do fryzjera w stolicy? Szukam fajnego salonu z dobrymi fryzjerami ale żeby nie było, że wizyta za miliony ;)

# jenko

31.05.2022 07:58

chodzę na Wilanowie do Magii Blondu, salon znajduje się na Sarmackiej, polecam Danusię i Kingę, obydwie są świetne, zawsze wychodzę zadowolona

# Ola1212

31.05.2022 12:06

Magia Blondu zdecydowanie jest warta polecnia, pracują tam sami profesjonaliści, a atmosfera tam jest przesympatyczna :-)

REKLAMA

# aga346

31.05.2022 12:27

A widziałam chyba, że też robią paznokcie w Magii Blondu. Czy ktoś poleca? Zastanawiam się, czy się umówić ;-)

# wikka

31.05.2022 23:09

Paznokcie, brwi, rzęsy, chodzę na wszystko w jednym miejscu i naprawdę jestem zadowolona, więc jak masz okazję i pasuje Ci termin to umów się w Magii Blondu, nie będziesz żałować.

# niko

19.06.2022 22:06

#Hannka3 napisał(a) 29.03.2022 19:26
Gdzie chodzicie do fryzjera w stolicy? Szukam fajnego salonu z dobrymi fryzjerami ale żeby nie było, że wizyta za miliony ;)
Jeśli salon fryzjerski w stolicy, to tylko magia blondu, chodzę od lat do Pani Danusi i jestem zachycona tym co robi z moimi włosami, do tego jest bardzo sympatyczna :-)

REKLAMA

# wiolla

29.06.2022 22:15

Byłam właśnie w zeszłym tygodniu w Magii Blondu i jestem bardzo zadwolona, metamorfoza zdecydowanie udana, a pani Danusia jest prawdziwą mistrzynią :)

# Irys

30.06.2022 23:09

#wiolla napisał(a) 29.06.2022 22:15
Byłam właśnie w zeszłym tygodniu w Magii Blondu i jestem bardzo zadwolona, metamorfoza zdecydowanie udana, a pani Danusia jest prawdziwą mistrzynią :)
Zgadzam się, że Pani Danusia z Magii Blondu to mistrzyni w swoim fachu. Polecam umówić się na jej fotel :-)

# arabeska

31.07.2022 12:05

Ja w Wwa chodzę to magi blondu, to najlepszy salon. Zazwyczaj jestem na fotelu u Pani Kingi lub Danusi i jestem mega zawsze zadowlona

REKLAMA

# wiolla

31.07.2022 15:08

Słyszałyście, że ma byc nowa lokalizacja niebawem? Widziałam, że na FB pisali

# Helena

26.08.2022 12:25

Tak, chyba niebawem Magia Blondu będzie w Fabryce Norblina.

# oliwa

31.08.2022 22:33

Ja zdecydowanie polecam Magię Blondu, byłam ostatnio u Andrzeja jestem zachwycona :-) Slyszłam coś o nowej lokalizacji ale z tego co wiem to narazie dalej są na Wilanowie :-)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break