REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Inwestowanie w obecnych czasach

# Falezjusz

31.07.2022 11:42

W co warto zainwestować i jakie macie sposoby na pomnożenie pieniędzy? Przy obecnej inflacji nie płaca się chować kasy w skarpetki. Nieruchomości, złoto, lokaty, co ?

# Kamikarka

31.07.2022 11:47

Tylko nie lokaty. Według mnie złoto ok, ale jednak przyszłościowo inwestycje. Ja ostatnio zaczęłam czytać o crowdfundingu udziałowym. Trochę takich inwestycji jest w Warszawie.

# Falazjusz

31.07.2022 12:03

Czym jest crowdfundingu udziałowym, bo nie znam tego pojecia?

REKLAMA

# Kamikarka

31.07.2022 12:12

Crowdfunding udziałowy to inwestycja w powierzchnię z najemcami. Chyba całkiem fajna opcja dla zysków w obecnych czasach. Wiem, że w Warszawie na pewno taką opcję daje Platinum Towers Management. Inwestor staje się udziałowcem w Spółce Celowej i co miesiąc dostajesz 7% w skali roku.

# wiolla

31.07.2022 16:35

Czyli taki rodzaj inwestowania w nieruchomości. Z jakim nakładem finansowym to się wiąże? Pewnie mniejszy koszt niż zakup mieszkania na wynajem

# Magik

31.08.2022 16:59

Stanowczo mniejszy, bo wtedy jedynie jesteś współudziałowcem. Inwestor staje się wspólnikiem w spółce. Plus jest taki, żę zarobek jest comiesięczny. Sam się tym interesowałem, bo jest w Warszawie duża inwestycja na ul.Sobieskiego.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA