REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# zjelonek

13.05.2021 12:54

Jak zbudują kładkę nad torami na Jelonki to mogą liczyć na tysiące emerytów.
A ja liczę na kilka barów z piwem

# gaga

13.05.2021 12:57

Szkoda, że nie będzie Ikea. Fajnie się sprawdza w Blue City. U nas też byłby duży ruch.

# MMM

13.05.2021 13:33

Szkoda, że bez Ikei, ale Ikea to nie Żabka, raczej nie stawiają na kanibalizm.

REKLAMA

# Jelonkowy

13.05.2021 14:33

A już myślałem, że będzie do rozbiórki i postawią tam jakieś bloki.

# zacyu

13.05.2021 16:08

dobrze ze nie plastikowe meble z ikea

# Berd

13.05.2021 19:37

Powinni wpierw wytruć robaki których było pełno w dziale spożywczym Realu.

REKLAMA

# opakowanywsreberko

13.05.2021 19:39

tam z http://palety.info wychodzą im korniki, sam widziałem, jeden był tak wielki ja kot :O

# Odolanin

13.05.2021 20:21

Marketingowo to zbudowany perfekcyjnie. Żeby dostać się do głównego sklepu to trzeba minąć wszystkie małe. Gdybym miał gdzieś wynająć sklepik to tylko tam.

# Pukas

14.05.2021 06:11

Miejsce jest niezle, dojazd, parking tylko trzeba to rozkrecic a do tego trzeba pomysłu dla jakiego klienta...

REKLAMA

# facio aligacio

14.05.2021 09:53

to jest idealne miejsce na handel, było tam pełno klientów nawet zanim wybudowano odolany. nie pojmuję jak to mogło przestać działać. pętla tramwajowa, autobusy, prosta droga, pełno miejsca do zaparkowania.
kto tym zarządzał?

# Klejęd

15.05.2021 00:33

Ciekawe, czy w tych wstępnie już zareklamowanych sklepach "należących do małych i średnich firm" też będą ubrania i buty pasujące jedynie na ludzi o przeciętnym wzroście i sylwetce oraz czy w nich też będą pracowały sprzedawczynie nieposiadające umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem i udające że klientów nie widzą, jak to ma miejsce w sklepach należących do dużych firm?

# Elea

16.05.2021 00:40

Nie wiem czy mogą liczyć na emerytów, ale na pewno na pińcet+++++plusy

REKLAMA

# Jamnik

16.05.2021 19:52

HURAAAA
Jak kupowałam mieszkanie na J Kazimierza to patrzyłam na dojazd -tramwaj i sklep z różnościami a przede wszystkim spożywczy gdzie jest wybór towarów. Po wprowadzeniu się Fort Wola został zamknięty, dobudowano kolejny rząd domów i nic , żadnego sklepu dwie Biedronki na początku i końcu Jana Kazimierza i Żabki.
Zero wyboru czegokolwiek ( mięsa, wędlin, ryb ) kolejki do kas a w piątki i soboty sklep wyglądał jakby przeszło tornado i pozostały puste opakowania. Jak trzeba było coś kupić lepszego czy bardziej urozmaiconego to tylko pozostawał tramwaj, autobus i najbliżej Hala Wola Auchan.
Także ja się bardzo cieszę i chociaż mówią, że sklepy wielkopowierzchniowe to przeżytek to mam nadzieję, że nowo otwarty Fort Wola przyciągnie różnorodne firmy i będzie to hulać

# Elomelo

18.05.2021 09:57

Ikea nie zgodziła się nie z powodu jakiegos kanibalizmu, tylko z tego powodu ze chciała również działke do torów i duża część działki po zakładach mechanicznych Nowotko, zreszta IKEA w Blue City to żart a nie ikea.

# xxxqqq

18.05.2021 22:05

Dobrze że nie będzie Ikei bo by zajęła całą powierzchnię dawnego Realu a z meblami nie tak łatwo, sklep musi mieć odpowiednie miejsce z magazynem do wydawania towaru a tym projekcie tego nie przewidziano a tu po prostu potrzebny hipermarket w stylu Tesco a nie kolejny wielki sklep meblowy.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024