REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# asd

22.01.2016 10:31

Raz do roku utrudnienia!
Moja propozycja na dziś:
Zlikwidować bieg, uliczki, alejki i osiedla. :) i sklep też.

# Chomicz

22.01.2016 10:56

słoiki się denerwują ... ehhh Ci młodzi.

# qqq

22.01.2016 11:00

wypierd.....ć do praku biegać

REKLAMA

# chomiczówka

22.01.2016 11:00

Zawsze się znajdzie taka "Pani Ewa". Królowa nie mogła pojechać na zakupy. Biedactwo....

# mdss

22.01.2016 11:32

w akcji informacyjnej nie chodzi o to żeby była, tylko o to żeby dotarła do ludzi... można by też pomyśleć o takiej trasie, która nie zablokowałaby całkowicie osiedla (o ile to w ogóle możliwe); a z możliwością zaparkowania na terenie sklepu bardzo dobry pomysł, tylko że nic o tym nie słyszałam

# Marek z Kwitnącej

22.01.2016 11:50

Autor/ka artykułu pisze (mówiąc bardzo delikatnie) nieprawdę. Tandetna manipulacja. Nie ma okolicznych osiedli dla biegu. Rzecz cała, od ponad 30 lat dzieje się wyłącznie na terenie Chomiczówki. Odsyłam do źródeł i mapy Warszawy.
Każdy, ale to każdy mieszkaniec Chomiczówki zna osiedle jak własną kieszeń i wie jak dojechać do parkingu, posesji etc. I nie siejcie tabloidowej popeliny tutaj, robicie to nie pierwszy raz, a my swój rozum mamy i nie damy sobie wciskać głodnych kawałków, makaronu za uszy. Tyle w temacie.
Ps. Ręce opadają na tutejszy poziom...

REKLAMA

# Kwitnący

22.01.2016 12:40

cyt. "Stało się to powodem poważnych kłopotów mojej rodziny"
Chyba autor tekstu wymyślił Panią Ewę na potrzeby materiału.
Biegi odbywają się od bardzo dawna a nasza Spółdzielnia wywiesza plakaty informacyjne kilka dni wcześniej.
Ale widać "Pani Ewa" jest mocno niedoinformowana jak cała jej Rodzina - dlatego mają poważne kłopoty.
Za rok proponuje zakupy zrobić w sobotę na niedziele przeznaczyć na uczestnictwo w nabożeństwie.

# Haniaj

22.01.2016 13:19

Miasto jest wszystkich-dla biegaczy i kierowców samochodu.Nie wszyscy mają samochód i mają ulegać terroryzmowi samochodziarzy.

# chomik

22.01.2016 14:22

Przesada. Wiedząc, że tego dnia jest bieg (informacja była także na tym portalu), pojechałem na miasto tramwajem.

REKLAMA

# R17

23.01.2016 17:03

Tylko ktoś kto niczym się nie interesuje mógł nie wiedzieć, że bieg tu będzie. Nie był to pierwszy bieg a odbywa się od lat i na prawdę nie trzeba robić z siebie ignoranta. Wystarczy w minimalnym stopniu interesować się nawet nie Warszawą czy Bielanami ale chociaż swoim osiedlem.

# Dorota

25.01.2016 08:36

Nie chodzi o dojazd do sklepu. Chodzi o możliwość wyjazdu z osiedla w nagłych przypadkach. Moje dziecko dostało wysokiej temperatury i potrzebowałam pilnie dostać się do szpitala Bielańskiego. Stałam w korku prawie pół godziny żeby wydostać się z osiedla. Uważam jak Pani Ewa: jedna droga ewakuacyjna z osiedla powinna być

# bielanka

03.02.2016 14:46

o rety! Procesje w Boże Ciało jakoś udaje się przeżyć?
Wszystko potrafimy zepsuć ... zamiast cieszyć się, że jest coś fajnego, impreza, która nas wyróżnia spośród innych osiedli wielkopłytowych. Bródno ma Pawła Althamera a my - bieg Chomiczówki.
Naprawdę można sobie zaplanować pół dnia w taki sposób, żeby nie odczuwać tych "uciążliwości". Karetka pogotowia na pewno dojedzie!

REKLAMA

# Jeep

22.12.2016 08:37

Czy w tym roku będzie wnerwiona pani Ewa której utrudniono wyjazd z osiedla ?
Pani Ewo, niech od dzisiaj się pani przygotowuje do 15/01 bo znowu będzie marudzenie....

# Prakseda

22.12.2016 09:37

Po zawieszeniu 121 i likwidacji 167, wszyscy będą wnerwieni.

# Jeep

22.12.2016 09:56

Autobus 167, 121 raczej nie ma nic wspólnego z niedzielnym biegiem 15/01......hello

REKLAMA

# jesoitr

22.12.2016 11:44

A niby czym, docierają zawodnicy do bazy w szkole przy Conrada, jeżeli nie autobusami np. 121?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break