REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ech te sąsiadki... :)

# Marcin

01.09.2003 18:33

Witam!
Jakiś czas temu jak było gorąco.... wychodzę na swój balkon i co widzę... moja sąsiadka przebywa bez żadnego ubrania na balkonie.
Mi się spodobało. A co Wy, drodzy czytlenicy forum uważacie o tego typu sytuacjach? Rzecz miała miejsce na ul. Książkowej 9x. Niestety nie dysponuję stosownym materiałem zdjęciowym :)

# Jaqbek

01.09.2003 19:59

A ja nie mam takich doświadczeń. Pewnie mieszkam na spokojniejszym osiedlu lub...jestem spokojniejszy od autora tego postu. Ale na przyszłość Marcinie bierz ze sobą aparat.
Co do takich sytuacji to zdarzyła mi się taka jak mieszkałem jeszzce z rodzicami za Marymoncie sąsiadka z piętra niżej opalała się(mieszkanie po skosie...). Ale mieliśmy ubaw z pkolegą...

 Przewoos

01.09.2003 21:45

A nie za zimno było na wychodzenie topless? :)

REKLAMA

# Marcin

01.09.2003 21:58

Witam!
hmm... chyba napisałem, że sytuacja miała miejsce "w gorących dniach", no i to nie był tylko topless :)

 Przewoos

01.09.2003 22:15

No to jedwabiście :) A długo taką przyjemność miałeś? :))))

# Marcin

01.09.2003 22:17

Witam!
Zaledwie kilka sekund, po których odwróciłem wzrok swój speszony ku pobliskim kwiatom na oknie we mieszkaniu mojem :)

REKLAMA

# niki

02.09.2003 10:39

ojej ale afera
wyszlam tylko na chwilke na balkon a tu az na forum wrze

# milka łej

02.09.2003 10:41

dla chlopców to duze przezycie

# Jaqbek

02.09.2003 17:52

Marci to duży chłopiec. Niejedno już widział. Ale zobaczyć kogoś ładnego z samego ranka to miła sprawa.:-)

REKLAMA

# supersmok

02.09.2003 20:13

A jak wygladała- blondynka, brutetka wiek itd.

# Marcin

02.09.2003 23:00

Witam!
ech... chyba nie będę pisał więcej w tym wątku bo za dużo niezdrowej podniety :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe