REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Chomiczek

# Duśka

26.08.2003 23:55

Mam już klatkę, poidełko, miseczkę, jedzonko, granulat, sianko, schodki, karuzelkę, kolby ziarenek, drewniany domek z choineczką, rurę do chodzenia w zakamarki, dropsiki jogurtowe z witaminkami, nosidełko do podróży............... i tylko nie mam chomiczka, bo 10 minut przed moim przyjściem do sklepu akurat go sprzedali!!!!! Ale obiecano mi przywieźć jutro rano dwa nowe do wyboru. W końcu uległam dzieciom i będzie w domu chomiczek. Pozdrawiam posiadaczy wszelkich zwierzątek. Duśka

# ania- tymczasowo

27.08.2003 11:25

No, zazdroszcze twojemu chomikowi. Bedzie mial domek full options, hihi. Weź od razu te dwa chomiki i załóż hodowlę. Jak będą małe, odsprzedawaj je do sklepu po 3 złote i tym sposobem zarób i zapewnij zaopatrzenie w sklepie.

# Duśka

27.08.2003 14:25

Chomiczek już jest, ale taki sprytny, że wyłazi przez pręty klatki. Ma dopiero 2 tygodnie i chyba jest po prostu za malutki. Wsadziłam go do wielkiego słoja (oczywiście przełożyłam część zabaweczek z klatki) i na razie tam ma domek, dopóki nie urośnie. Nazywa się Tiko. Co chwila łazimy do pokoju i gapimy się wszyscy jak sroki w gnat co on robi, jak się myje, jak śpi i jak calutki się moczy w naparstku wody. A kiedy szykowaliśmy wczoraj klatkę to moja córcia mówi szeptem do synka: Ty, oni (znaczy ja i mój mąż) się lepiej tym bawią niż my. Czy ktoś z was ma chomiczka? Nasz to rasa "chomik Roborowski" trochę jaśniejszy niż dżungarski i ma bardziej okrągły pyszczek.Duśka

REKLAMA

# ania- tymczasowo

27.08.2003 15:49

Mialam w domu dwa chomiki. W zasadzie mial je moj brat i nie bardzo sie orientuje w rasach. Jeden mial wiecznie zwichrowana fryzurę i na imię Dekster (od tego dekstera co ma laboratorium w cartoon network) Drugi maleńki dżungarski chyba, pręgowany (podobny do mikorskopijnego warchlaka). Zszedł z tego świata cichutko tak jak cichutko zył. Odkryliśmy to po dwóch dniach.

# Duśka

30.08.2003 10:49

Mam już dwa chomiczki, bo podobno lepiej jak mają kompana. Śpią przytulone do siebie. Duśka

# Rety

01.09.2003 14:20

Gratulacje, ale chcę uprzedzić, bo to bywa -zwłaszcza dla dzieci bardzo przykre: Chomiki maja to do siebie, że potrafią zejść z tego świata nagle, bez żadnych wcześniejszych objawów choroby, czy czegoś takiego. Przeżyłam to z moją córką dwa razy i zrezygnowałyśmy z dalszej "hodowli". Uwaga też na uczulenia. Może niepotrzebnie to wszystko piszę i psuję przyjemność posiadania zwierzaczka - ale takie są moje doświadczenia.
Pozdrowienia

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy