REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Kaziu

11.10.2017 14:41

Nie wiem czy odstrzał w granicach miasta czy ludzkich osiedli jest dozwolony?

# Z Wawra

11.10.2017 20:59

Sytuacja z roku na rok ( od 3 lat) jest coraz gorsza,a dziki są coraz bardziej agresywne. Do tego jeszcze dochodzi głupota i dokarmianie dzików chlebem i co tam jest do wyrzucenia. Ja je spotykam o 7 rano i o 16 -tej. Bo w ten sposób z nocnego żerowania przechodzą na dzienny. Nie mam już siły się z nimi ganiać - jestem o krok od kupona broni hukowej, gazowej lub śrutowej. I pomyśleć ,że przez 11 lat chodziłem jesienią i zimą po wieczorami po lesie. Było minęlo, teraz one przychodzą pod mój dom w środku osiedla.

 cycu

12.10.2017 00:38

No to jak widzę sytuacja się odwróciła. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ....
Przepraszam masz może na imię Jakub?
Jeśli tak to masz 11 lat z głowy chodź w bibli jest tylko 7.

REKLAMA

# rozbawiony

12.10.2017 04:25

Klub nie jest w stanie postawić płotu który będzie tamą dla dzików?

# Primka

12.10.2017 08:57

Rozwiązaniem nie inwazyjnym dla wszystkich jest ogrodzenie terenu ktore mozna starać sie pokryć z funduszy . Czemu klub nie zlozyl wniosku z funduszy partycypacyjnych ? Czemu zawsze szuka sie rozwiazan siłowych zamiast najprostrzych i nieinwazyjnych

# Wawerski

23.10.2017 13:20

Dziwne jest to, że nie potraficie połączyć plagi kleszczy z wzrostem populacji dzika i jego zerowiskami miejskimi. Jeśli będziecie kiedyś przechodzić lasem i zobaczycie wydeptane przez dziki ścieżki w trawie - patrzcie co minutę na swoje spodnie. Ja ostatnio zająłem z siebie 20 TAK dwadzieścia kleszczy w ciągu 15 min.

REKLAMA

# coffee

30.10.2017 07:54

#Z Wawra napisał(a) 11.10.2017 20:59
Sytuacja z roku na rok ( od 3 lat) jest coraz gorsza,a dziki są coraz bardziej agresywne. Do tego jeszcze dochodzi głupota i dokarmianie dzików chlebem i co tam jest do wyrzucenia. Ja je spotykam o 7 rano i o 16 -tej. Bo w ten sposób z nocnego żerowania przechodzą na dzienny. Nie mam już siły się z nimi ganiać - jestem o krok od kupona broni hukowej, gazowej lub śrutowej. I pomyśleć ,że przez 11 lat chodziłem jesienią i zimą po wieczorami po lesie. Było minęlo, teraz one przychodzą pod mój dom w środku osiedla.
Broń hukowa nic Ci nie da. Tym bardziej gazowa.
#Wawerski napisał(a) 23.10.2017 13:20
Dziwne jest to, że nie potraficie połączyć plagi kleszczy z wzrostem populacji dzika i jego zerowiskami miejskimi. Jeśli będziecie kiedyś przechodzić lasem i zobaczycie wydeptane przez dziki ścieżki w trawie - patrzcie co minutę na swoje spodnie. Ja ostatnio zająłem z siebie 20 TAK dwadzieścia kleszczy w ciągu 15 min.
Raczej łączyłbym wzrost populacji dzików z beznadziejną częstotliwością odbioru odpadów komunalnych z domków jednorodzinnych. To wszystko śmierdzi i przyciąga dziki, które mają wspaniały węch.

# Zastowianin

07.04.2018 18:11

Zostawcie dziki w spokoju! Dopóki ludzie ich nie będą nagabywać nikomu krzywdy nie zrobią! Jeżeli zabudowuje się naturalne siedliska dzikich zwierząt to jest normalne że te zwierzęta będą w swoje "rodzinne" strony wracać. Jeżeli ktoś chce mieszkać w lesie musi się liczyć z dziką przyrodą! Odstrzelcie się sami!

# RENIA

08.04.2018 08:24

Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba go wprowadzić .Populacja tych zwierząt jest za duża i stanowią one zagrożenie dla mieszkańców. Zapraszam w okolice lasku przy Cylichowskiej i Szafranów tam można zobaczyć i spotkać je w biały dziń. Budzą postrach ludzi spacerujących z dziećmi czy osób starszych. Nie czekajmy aż się wydarzy tragedia.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA