REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Habanero

20.01.2021 19:02

Pizza mega słaba , już lepsza mrożonka giuseppe

# DonGiovani

20.01.2021 19:15

Skladniki marnej jakosci a sosy kupne jak nic, lapka w dol
Pizza nadaje sie tylko na darmowe konkursy

# Marzanna

21.01.2021 08:45

Jak mam ochotę na pizzę to w aplikacji roomservice wybieram pizzerię i zamawiam. Zawsze ciepłe jedzenie dowożą. Spoko jest to, że mają dostawy na terenie całej warszawy.

REKLAMA

# observer

21.01.2021 10:39

#Marzanna napisał(a) 21.01.2021 08:45
Jak mam ochotę na pizzę to w aplikacji roomservice wybieram pizzerię i zamawiam. Zawsze ciepłe jedzenie dowożą. Spoko jest to, że mają dostawy na terenie całej warszawy.

Może ma ktoś opinie pozytywne/negatywne o dwóch pizzeriach przy placu zabaw - rejon Odkrytej?

 drugastrona

21.01.2021 16:43

#observer napisał(a) 21.01.2021 10:39
Może ma ktoś opinie pozytywne/negatywne o dwóch pizzeriach przy placu zabaw - rejon Odkrytej?

Znam dobrze obie. Obie oferują bardzo smaczne pizze, ale nieco różnią się ciastem. W FP ciasto jest cieńsze, w V nieco grubsze. Obie szczerze polecam, jak dla mnie najlepsze na osiedlu obok LB na Odkrytej. Ta ostatnia to prawdziwa włoska pizza (takie jadłem we Włoszech), więc dla mnie pierwsze miejsce na osiedlu, a V i FP to bardzo solidne "prawie że" włoskie pizze, na drugim miejscu na osiedlu. Zupełnie co innego niż amerykańska "buła" z TeleP czy PizzaH i jednak poziom wyżej niż DaG czy LaT (które są poziom wyżej od pizzerii o podobnych nazwach na D).

# observer

21.01.2021 19:07

Dzięki za fachową opinię.
Ja nie mam takiej wiedzy na ten temat, we Włoszech jadłem pizzę tylko raz i to baaaardzo dawno, aczkolwiek jeszcze pamiętam tamten potężny smak oregano, którego nie dało się spłukać podanym winem i trzeba było neutralizować to jakimś preparowanym ziarnem, pewnie kukurydzianym.
W tych dwóch lokalach, z których korzystałem, pizza wydawała się smaczna i dlatego byłem ciekaw, czy to tylko moje, subiektywne odczucie. O tej trzeciej, należałoby chyba powiedzieć - pierwszej, nie słyszałem, chociaż też jest blisko.
Będę musiał spenetrować to miejsce.

REKLAMA

# Mieszkaniec Tarchomina

22.01.2021 06:38

Jak smakuje pizza spożywana wśród swojskich aromatów dolatujących z pobliskiej Czajki?

# observer

22.01.2021 18:55

#Mieszkaniec Tarchomina napisał(a) 22.01.2021 06:38
Jak smakuje pizza spożywana wśród swojskich aromatów dolatujących z pobliskiej Czajki?

A jest tam jakaś pizzeria? Tutejsze są oddalone o ponad 4 kilometry...

# Werka29

23.01.2021 10:03

Z Aluzyjnej 4 do Czajki akurat jest niecałe 1,5 km, niestety i to często czuć.

REKLAMA

# observer

23.01.2021 11:17

#Werka29 napisał(a) 23.01.2021 10:03
Z Aluzyjnej 4 do Czajki akurat jest niecałe 1,5 km, niestety i to często czuć.

Z Aluzyjnej 4 do Odkrytej 4 są dodatkowe 2 kilometry.

# Werka29

23.01.2021 11:20

Myślałam, że rozmawiamy o pizzerii wymienionej w artykule, na Aluzyjnej 4, ale ok.

 drugastrona

26.01.2021 14:39

#observer napisał(a) 21.01.2021 19:07
Dzięki za fachową opinię.
O tej trzeciej, należałoby chyba powiedzieć - pierwszej, nie słyszałem, chociaż też jest blisko.
Będę musiał spenetrować to miejsce.

Nie ma sprawy. Przy czym pomyliłem się w poprzednim poście: LB jest jeszcze na Świderskiej, a nie na Odkrytej. Latem jest fajny ogródek na dosłownie 3 stoliki - też polecam (chociaż jeżeli ktoś nie lubi hałasu przejeżdżających obok autobusów, to pewnie nie skorzysta).

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break