REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Smyczu

23.01.2021 02:39

No i głupia baba powinna teraz odpowiadać za zabicie dzikiego zwierzęcia.

# Wredny Kocur

23.01.2021 12:54

Na rejsie Pogorią, w miejscowości Bonifaccio doznałem szoku kulturowego. Za nie posprzątanie po psie 3000 euro, za wyprowadzenie bez smyczy i kagańca 10000 euro. Miejscowość turystyczna jak widać potrafi skutecznie zwalczyć ludzką głupotę i wydaje mi się, że taki zamordyzm w mandatach, to jedyny, skuteczny sposób. W lesie bielańskim też bezustannie psy biegają luzem, a co wesołe, spuszczane są najczęście tuż przy wejściu koło tablicy tego zabraniającej.

# Czytelnik

23.01.2021 13:03

Ludzka bezmyślność i nieodpowiedzialność!!! Masz swoje zwierzę to zabezpiecz je tak, żeby jemu się nic nie stało i żeby ono samo nie było zagrożeniem dla innych ludzi czy zwierząt. Takie postępowanie powinno być karane. Wpłata na rzecz schroniska dla zwierząt lub dla organizacji zajmujacych sie dzikimi zwierzętami plus Lasy Państwowe. A jak kogoś nie stać to prace społeczne na rzecz takich instytucji. Takiej sytuacji można było uniknąć, tylko ludzie-opiekunowie zwierząt muszą użyć rozumu.

REKLAMA

# adamus

23.01.2021 16:52

Tytuł powinien brzmieć: Zamordowana sarna przez egoistyczną psiarę.

# grzegorzg1960

23.01.2021 18:24

W tych lokalizacjach w październiku 1944 roku walczyły z niemiecką 19 Dywizją Pancerną jednostki 1 Armii WP, głównie 1 DP im. T. Kościuszki, 6 pułk piechoty 2 DP im J.H. Dąbrowskiego, kompania karna i inne mniejsze.

# observer

23.01.2021 22:52

#grzegorzg1960 napisał(a) 23.01.2021 18:24
W tych lokalizacjach w październiku 1944 roku walczyły z niemiecką 19 Dywizją Pancerną jednostki 1 Armii WP, głównie 1 DP im. T. Kościuszki, 6 pułk piechoty 2 DP im J.H. Dąbrowskiego, kompania karna i inne mniejsze.

Ten wpis na pewno miał znaleźć się pod artykułem o tonących zwierzętach?

REKLAMA

# Rafał

24.01.2021 06:38

Trzask prask i nic nie działa . Straż miejska to fikcja jak i cały ratusz na bankowym .

# observer

24.01.2021 11:57

#Rafał napisał(a) 24.01.2021 06:38
Trzask prask i nic nie działa . Straż miejska to fikcja jak i cały ratusz na bankowym .

Mam podobne zdanie, jednak widok patrolującego funkcjonariusza straży miejskiej, najlepiej z pontonem pod pachą, gotowego do akcji akurat w tym miejscu, to nieco wygórowane oczekiwanie.

# Orto Graff

24.01.2021 12:09

#grzegorzg1960 napisał(a) 23.01.2021 18:24
W tych lokalizacjach...
Cóż to za koszmarna nowomowa! Jak można tak kaleczyć język polski? Wstyd, grzegorzu!

REKLAMA

# Sprawiedliwy

24.01.2021 13:09

Szkoda sarny,psa trzeba uśpić a na właścicielkę nałożyć wysoką karę pieniężną.

# observer

24.01.2021 16:23

Niepotrzebnie tracisz nerwy; olej go.
Zamiast odszukać odpowiedzialnych za taki stan rzeczy i z nimi toczyć boje, wylewa tutaj swoje żale, licząc na innych - niech ktoś coś z tym zrobi.
Rozumiem, że warto zwrócić uwagę na jakiś problem, ciekawostkę, ale to co wyczynia #Mieszkaniec Tarchomina może się równać z plagą tzw. pożyczkodawców, piszących głównie w języku czeskim, którzy okresowo opanowują tutejsze forum.
Uważam, że od dawna powinien tutaj wkraczać administrator i zbanować takich użytkowników.

# Czytelnik

24.01.2021 22:53

Zdarza się - zwierząt żal, ale szczęśliwie nie zginął człowiek.

REKLAMA

# ader

25.01.2021 11:00

#Czytelnik napisał(a) 24.01.2021 22:53
Zdarza się - zwierząt żal, ale szczęśliwie nie zginął człowiek.
Ludzie to nawóz, tylko zwierząt szkoda.

# HannaPL

25.01.2021 11:07

Polska jest przerażająco wprost zapsiona. Odchody walają się wszędzie, wszędzie rozbestwione krzywonogie buldożki, charczące i dyszące wskutek wad genetycznych spowodowanych chowem wsobnym. A po co to wszystko? Żeby głupi ludzie mogli się cieszyć, choć cieszyć się nie ma czym.
Dla dzikich zwierząt obecność psów w ich środowisku to wielki stres. Sarnie, zającowi, dzikowi nie wytłumaczysz, że psiuńcio jest łagodny.

# Ryba

25.01.2021 14:01

#observer napisał(a) 24.01.2021 16:23

Rozumiem, że warto zwrócić uwagę na jakiś problem, ciekawostkę, ale to co wyczynia #Mieszkaniec Tarchomina może się równać z plagą tzw. pożyczkodawców, piszących głównie w języku czeskim, którzy okresowo opanowują tutejsze forum.
Porównanie zupełnie nielogiczne. Gościu zwraca uwagę na paskudny i bardzo realny problem i nie zajmuje się reklamą jakiegoś podejrzanego biznesu.

REKLAMA

# Ryba

25.01.2021 14:11

#observer napisał(a) 24.01.2021 16:23

Zamiast odszukać odpowiedzialnych za taki stan rzeczy i z nimi toczyć boje, wylewa tutaj swoje żale, licząc na innych - niech ktoś coś z tym zrobi.
Naprawdę taki jesteś mądry? Niby co? Radzisz człowiekowi żeby dorwał Trzaskowskiego i mu wpier....ł? Od tego, by za niego toczyć boje są radni z naszej dzielnicy i dziennikarze. I chłop rozpaczliwie domaga się ich uwagi za pośrednictwem tego portalu. I ma do tego prawo! To jest wielki problem w tej części dzielnicy. Czego tu nie rozumiesz? Wyobraź sobie, że masz tam od lat mieszkanie i nagle budują Ci nieszczelną rurę z łajnem - i nic sobie z tego nie robią, że cholernie śmierdzi. A Ty okna nie możesz otworzyć, a spacer nagle jest problemem.

# Ryba

25.01.2021 14:16

#observer napisał(a) 24.01.2021 16:23
Uważam, że od dawna powinien tutaj wkraczać administrator i zbanować takich użytkowników.
A ja bym banował takich, co innych chcą banować. Mądrale straszne. Nie chcesz, nie czytaj.

# marcin_f

25.01.2021 17:37

#Ryba napisał(a) 25.01.2021 14:16
A ja bym banował takich, co innych chcą banować. Mądrale straszne. Nie chcesz, nie czytaj.
A ja bym banował takich, co wszędzie łażą w poszukiwaniu smrodu. Francuskie pieski straszne. Nie chcesz, nie wąchasz.

REKLAMA

# Werka29

25.01.2021 19:07

#marcin_f napisał(a) 25.01.2021 17:37
A ja bym banował takich, co wszędzie łażą w poszukiwaniu smrodu. Francuskie pieski straszne. Nie chcesz, nie wąchasz.

Jak można skarżącego się na realny problem Tarchomina nazywać francuskim pieskiem? Śmierdzi potwornie i to jest fakt.
Jak można nie wąchać smrodu wokół którego niestety się żyje? Masz jakieś spektrum autyzmu czy co?

# Ryba

25.01.2021 19:14

#marcin_f napisał(a) 25.01.2021 17:37
A ja bym banował takich, co wszędzie łażą w poszukiwaniu smrodu. Francuskie pieski straszne. Nie chcesz, nie wąchasz.
Ja Ciebie wcale nie szukam więc sam widzisz, zarzut Twój, że wszędzie szukam smrodu jest nieuzasadniony. Przeciwnie! Wypier....j, jak już tu powiedziano.

# marcin_f

25.01.2021 19:31

#Ryba napisał(a) 25.01.2021 14:16
Sam śmierdzisz śmierdzielu spamerze wieśniaku idioto chamie jołopie pisolubie gnido ludzka, u ciebie w rodzinie wszyscy śmierdzieli, śmierdzą i będą śmierdzieć, bo to macie wrodzone z racji pochodzenia z najniższej możliwej klasy społecznej i nie zmieni tego nawet twoje idiotyczne zmienianie nicków przy każdym pier****ciu.

REKLAMA

# Branek

25.01.2021 19:39

#Ryba napisał(a) 25.01.2021 14:16
A ja bym banował takich, co innych chcą banować.
Przypomina mi się żartobliwy napis na murach, malowany w ostatnich latach komuny: "Zabrania się zabraniać"...

# observer

25.01.2021 19:54

#Ryba napisał(a) 25.01.2021 14:16
A ja bym banował takich, co innych chcą banować. Mądrale straszne. Nie chcesz, nie czytaj.

Nie zauważyłeś, że należałem do osób solidaryzujących się z ludźmi narzekającymi na problem smrodu?
Wskazałem jednak, że nachalne, uporczywe zaśmiecanie monotematycznymi wpisami wszystkich tematów na tym forum utrudnia pozostałym korzystanie z niego. Wszyscy tutaj już zdążyli zapoznać się z tematem i tyle.
Skoro nic to nie dało to znaczy, że nie tędy droga. Liczysz, że radni to czytają i coś mogą pomóc, a widziałeś tutaj jakieś ich wpisy, które o tym świadczą?

# Ryba

25.01.2021 20:54

Tyle jesteś wart co ten wpis! Zazwyczaj zakończyłbym słowem,,żegnam". Ty jesteś wyjątkowy więc tylko powtórzę: Wypier....j

REKLAMA

# Ryba

25.01.2021 20:56

Sorry to powyżej było oczywiście do niejakiego marcinka...

# marcin_f

25.01.2021 21:10

#Ryba napisał(a) 25.01.2021 20:54
Jak byś się nie spiął, i tak pozostaniesz śmierdzielem, spamerem, wieśniakiem, idiotą, chamem, jołopem, pisolubem, gnidą ludzką i zerem. A teraz sam wypier...aj wąchać swój smród rodzinny.

# Werka29

25.01.2021 21:53

#marcin_f napisał(a) 25.01.2021 21:10
Jak byś się nie spiął, i tak pozostaniesz śmierdzielem, spamerem, wieśniakiem, idiotą, chamem, jołopem, pisolubem, gnidą ludzką i zerem. A teraz sam wypier...aj wąchać swój smród rodzinny.

Ty autystyczna niedorobiona pokrako, wypad pod ruską granice skąd przyjechałeś!

# marcin_f

25.01.2021 22:04

#Werka29 napisał(a) 25.01.2021 21:53
Choćbyś śmieciu postował spod 100 różnych nicków, zawsze będziesz śmierdzielem, spamerem, wieśniakiem, idiotą, chamem, jołopem, pisolubem, gnidą ludzką i zerem. A teraz wypad do śmierdzącego murzynowa pierdzieć w lepiance, bo tam twoje miejsce.

# Werka29

25.01.2021 22:55

#marcin_f napisał(a) 25.01.2021 22:04
Choćbyś śmieciu postował spod 100 różnych nicków, zawsze będziesz śmierdzielem, spamerem, wieśniakiem, idiotą, chamem, jołopem, pisolubem, gnidą ludzką i zerem. A teraz wypad do śmierdzącego murzynowa pierdzieć w lepiance, bo tam twoje miejsce.

Ciebie wyraźnie irytuje fakt, że ktoś pisze publicznie, że na Tarchominie śmierdzi fekaliami i że jest to bardzo duży problem tego osiedla.
Zatem, od dzisiaj będzie nas dwóch: Mieszkaniec Tarchomina i ja.
NA TARCHOMINIE ŚMIERDZI GOWNEM Z CAŁEGO MIASTA !!!!!!!!

# Werka29

25.01.2021 22:58

Mam jeszcze jeden szatański pomysł, tak wypozycjonować w googlu artykuły o problemie ze smrodem ścieków na Tarchominie, żeby wyskakiwały jako pierwsze po wpisaniu słowa Tarchomin ;)

# marcin_f

26.01.2021 00:49

#Werka29 napisał(a) 25.01.2021 22:58
Co najwyżej uda ci się wypozycjonować siebie i twoją cuchnącą goovvnem rodzinę na naczelnych śmierdzieli Tarchomina, a może i całej Warszawy.

# Werka29

26.01.2021 07:48

#marcin_f napisał(a) 26.01.2021 00:49
Co najwyżej uda ci się wypozycjonować siebie i twoją cuchnącą goovvnem rodzinę na naczelnych śmierdzieli Tarchomina, a może i całej Warszawy.

Nie zamkniesz swoimi wyzwiskami nikomu ust i od teraz już dwie osoby będą pisać w internecie o tym, że na Tarchominie śmierdzi płynącym pod osiedlem gownem z całego miasta. A to ciebie najbardziej boli i będziesz mógł jedynie sobie pobluzgać :)
NA TARCHOMINIE ŚMIERDZI GOWNEM Z CAŁEGO MIASTA !!!!!!!!

# Vex

26.01.2021 09:09

Ty (Werka) jesteś jakaś niedorozwinięta..jeśli masz 29 lat, to serdecznie ci współczuję i z całego serca życzę zdrowia.

# Ryba

26.01.2021 10:40

#observer napisał(a) 25.01.2021 19:54

Skoro nic to nie dało to znaczy, że nie tędy droga.
Tylko skąd wiesz, że nie dało? To nie jest takie proste, że jak dalej śmierdzi, to nie dało. Może to jest dopiero etap zasianego ziarna i na efekty poczekasz jeszcze?

# Ryba

26.01.2021 10:44

#observer napisał(a) 25.01.2021 19:54
Liczysz, że radni to czytają i coś mogą pomóc, a widziałeś tutaj jakieś ich wpisy, które o tym świadczą?
Przyznaję, rzadko były takie wpisy, ale jednak były! Prócz tego to nie musi działać tak, że coś napiszesz, jakiś radny to przeczyta i jutro załatwi a pojutrze się na forum pochwali. Zazwyczaj mogą to być procesy dużo bardziej skomplikowane i czasem możesz nawet się nie domyślać, że iskierką która je uruchomiła były wpisy na tym forum.

# Ryba

26.01.2021 11:17

#observer napisał(a) 25.01.2021 19:54

Wskazałem jednak, że nachalne, uporczywe zaśmiecanie monotematycznymi wpisami wszystkich tematów na tym forum utrudnia pozostałym korzystanie z niego.
Na tym forum jest mnóstwo wpisów, w których ciągle wracamy do tych samych tematów (metro, tramwaj, blokowiska itp itd). I dobrze, bo to nam doskwiera, chociaż gdybym był złośliwy, to zauważyłbym, że przecież wiedziały nasze gały co brały, jak się tu osiedlaliśmy, więc co to za lamenty bez końca - czemu (na szczęście!) nie krzyczysz: "banować",bo to zdarta płyta! Na tym forum co chwilę ujawniają się jakieś osobniki najwyraźniej z dysfunkcją intelektualną i emocjonalną (by nie powiedzieć psychiczną), co potrafią tylko obrażać i nic więcej ( marcinek :)) - czemu nie krzyczysz: banować (moim zdaniem znów na szczęście, bo jak nie pozwoli im się rozładować paskudnych emocji, to jeszcze sąsiadów podpalą albo coś innego zrobią co najmniej tak samo parszywego). A banować chcesz ewidentnie skrzywdzonego przez Miasto człowieka, który może przez kilkadziesiąt lat żył w okolicy w miarę spokojnie, aż mu Miasto rurę z fekaliami poprowadziło pod oknem w taki sposób, że śmierdzi i co więcej nie komunikuje nawet, że coś z tym fantem zamierza zrobić. I jeszcze chociaż, gdybyś był deweloperem który buduje w okolicy i ma obawy, że to mu interes jego wołanie o rozwiązanie problemu psuje. Ale nie, Tobie apele człowieka o rozwiązanie paskudnego problemu komfort czytania psują! Naprawdę?!

# observer

26.01.2021 12:13

Dobra, nie chcę banować, czytać i udzielać się na tym forum. Nie chcę nikogo irytować, a mnie również atmosfera dyskusji przestała odpowiadać. Nawiasem mówiąc zauważyłem, że nick, jaki sobie tutaj obrałem, był już wcześniej używany przez kogoś innego.
To mój ostatni wpis, więc możesz mnie już oszczędzić.

 drugastrona

26.01.2021 14:29

Szkoda, że nie udało się uratować sarny, bo durne psy uganiające się za dziką zwierzyną to żadna strata.

# Tommm

26.01.2021 21:06

Widać niewiele osób ma realny pogląd na sytuację. Psy muszą mieć dostarczoną odpowiednią ilość ruchu na świeżym powietrzu. Raczej nazwałbym to nieszczęśliwym wypadkiem. Nikt tu nie jest niczemu winien. Pies ma swój instynkt. Czy ktoś z komentujących pomyślał jak czuje się właściciel tych zwierząt czytając komentarze? Gadanie, że wina jest wyłącznie po stronie właściciela zwierzęcia jest oznaką braku wyobraźni i teoretycznej wiedzy dotyczącej posiadania psa. Nie jest napisane jaki to był pies. Buldog, york czy husky.. Wiele zwierząt atakuje w obronie własnej. Nikt tam nie był więc nikt nie ma prawa mieszać z błotem właściciela psa.

# Hau!

26.01.2021 22:53

#Tommm napisał(a) 26.01.2021 21:06
Wiele zwierząt atakuje w obronie własnej.
Dlatego atakował sarnę?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe