REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# err

12.01.2021 17:56

W sumie uważam, że skatepark, to nie plac zabaw dla 6-o latka.
Jeśli rodzic tam był razem z dzieckiem, to co robił w tym czasie? Nie mógł ostrzec dziecka?

# Matka

12.01.2021 18:58

Od kiedy 6-cio latka puszcza sie na skajpark ? Tam jeżdżą dorośli którzy trenują te swoje sporty ja bym na przykład na boisko w środek meczu nie puściła swojej córeczki a to wydaje mi się że jest to samo. No nie wiem nieodpowiedzialni rodzice próbują wyciągnąć kasę od miasta.....

# Shagg

12.01.2021 19:09

Skatepark to nie plac zabaw xDD

REKLAMA

# Sk8 z Poznania

12.01.2021 19:10

Co to jest za pomysł żeby przyprowadzać tak małe dzieci na skatepark. Jeżdżę na deskorolce i takie dzieci to dla nas po prostu rosyjska ruletka. Nikt nie wie jak taki mały człowiek zachowa się widząc rozpędzoną osobę jadącą wprost na niego. Nie mówiąc o tym, że rodzice często przyprowadzają dzieci tylko po to żeby pozjeżdżały sobie na "tyłku" z ramp... Ignorancja i samowolne wprowadzanie dziecka w strefę niebezpieczną dla niego. Nikt nie będzie swojego zdrowia stawiał poniżej zdrowia "bąbelka", który sobie chce pobiegać, pojeździć na rowerku, czy plastikowej hulajnodze.

# Gość

12.01.2021 22:09

Mniejsze rampy z powodzeniem nadają się nawet dla 6 latków. Znam takich, którzy świetnie sobie radzą na hulajnodze czy deskorolce. Nie rozumiem hejtu, który wylewa się na rodziców. Jeśli dzieci siedzą przez komputerem to źle, ale jak widać jak wyjdą pod opieką rodziców to też niedobrze. A tata...szkoda, że zapomniał peleryny Supermana...przecież w locie powinien złapać dziecko, a najlepiej wieczorem przynieść swój sprzęt i naprawić zepsute barierki...Nie dajmy przyzwolenia na bylejakość pracy osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo na placach zabaw, w skejtparkach i innych tego typu miejscach.

# Nie mam nicki. Nie dali mi

13.01.2021 01:22

Skatepark nie plac zabaw.

REKLAMA

# Mati

13.01.2021 08:38

Drodzy rodzice jak chcecie wpuszczać dzieci poniżej 12 roku na skatepark to załatwicie im lekcje z instruktorem. Codziennie dochodzi do wypadków spowodowanych przez małe dzieci które nie wiedzą jak się poruszać po Skateparku.

# pZz

13.01.2021 10:08

6 latek z proteza zebow podziekuje rodzicom, a nie wladzom dzielnicy.

# Gazor

13.01.2021 12:51

Czemu dziecko nie miało kasku? Gmina ma o tym pamiętać?
Przecież to urazowy sport.

REKLAMA

# abc

13.01.2021 16:16

Jak przychodzę z dziećmi na tego typu miejscówki, to na początku zawsze wspólnie czytamy regulamin korzystania z danego obiektu. Niestety, przez kilka lat nie zauważyłem nikogo podobnego...
Rodzicu - myśl!!! Dziecko nie rozumie pewnych rzeczy!!!

# NNN

13.01.2021 16:19

Szkoda dzieciaka ale skoro matka wiedziala o uszkodzeniach czemu tego wcześniej nie zgłosiła a tym bardziej czemu pozwoliła mu się tam bawić.

# Na3alia

13.01.2021 20:05

Puszczanie 6 latka na skatepark faktycznie mądre posunięcie, na skateparkach jeżdżą nastolatki i dorośli a dzieci to dla nas zmora jadąc na deskorolce/hulajnodze/bmx nie mamy możliwości wychamowania tuż przed nim, drodzy rodzice pamiętajcie skatepark to nie plac zabaw.

REKLAMA

# Roberto Cavalli

14.01.2021 09:19

No tak hejt na rodziców , wszyscy tu tacy mądrzy . To rodzic winny bo wyszedł z dzieckiem z domu u w ogóle że pomyślał o wyjściu do parku . Masakra z wami

# err

14.01.2021 17:34

#Roberto Cavalli napisał(a) 14.01.2021 09:19
... rodzic winny bo wyszedł z dzieckiem z domu u w ogóle że pomyślał o wyjściu do parku . Masakra z wami

To Ty pierwszy to napisałeś, a insynuujesz innym.
Fe! Nieładnie!

# marcin_f

14.01.2021 21:58

#Mieszkaniec Tarchomina napisał(a) 13.01.2021 23:50
Wynoś się, spamerze, wszędzie tylko śmiecisz tymi swoimi kłamliwymi i nikogo nieinteresującymi wymysłami. Umyj się i wypierz ciuchy, wtedy wokół ciebie przestanie śmierdzieć szambem.

REKLAMA

# skejt

15.01.2021 15:22

#Matka napisał(a) 12.01.2021 18:58
Od kiedy 6-cio latka puszcza sie na skajpark ? Tam jeżdżą dorośli którzy trenują te swoje sporty ja bym na przykład na boisko w środek meczu nie puściła swojej córeczki a to wydaje mi się że jest to samo. No nie wiem nieodpowiedzialni rodzice próbują wyciągnąć kasę od miasta.....
dokładnie tak

# Łukasz1111

16.01.2021 19:18

Ludzie co za różnica czy barierka urwała się gdy oparł się o nią 6 latek czy było by to starsze dziecko ? Tu chodzi o fakt że barierka się urwała. Urwała się a nie powinna się urwać, miasto bierze pieniądze aby tego typu miejsca kontrolować i serwisować. Rodzice mają racje , wypadek jest z winy urzędników.

# emu

17.01.2021 15:46

#Łukasz1111 napisał(a) 16.01.2021 19:18
Ludzie co za różnica czy barierka urwała się gdy oparł się o nią 6 latek czy było by to starsze dziecko? ...

Cyt.:
"Według matki 6-latka dwa pręty w barierce były wyłamane już w październiku, a od tego czasu uszkodzenie się powiększało."
Czego nie rozumiesz w tym zdaniu?

REKLAMA

# max

17.01.2021 18:01

#emu tak też uważam że sytuacja jest jasna. Urwało się coś co miasto powinno kontrolować i na bieżąco naprawiać.

# Gość741852963

19.01.2021 01:31

Skoro Matka była świadoma uszkodzonej barierki na rampie to powinna nie dopuścić do zabawy dziecka w tym miejscy pomijając fakt że rampa nie jest miejscem przeznaczonym do zabawy przez 6-cio latka.
Z tego co mi się wydaje również na skate-parku powinien być jakiś regulamin który o tym informuje.
W każdym razie w tym wypadku w całości za krzywdę dziecka ponosi nieodpowiedzialny rodzic który powinien dopilnować żeby dziecka nie było w tym miejscu.

# www.kkk

19.01.2021 13:52

#Gość741852963 napisał(a) 19.01.2021 01:31]
Skoro Matka była świadoma uszkodzonej barierki na rampie to powinna nie dopuścić do zabawy ...
Skoro jesteś świadomy że w jezdni są dziury to nie wsiadaj do autobusu bo kierowca może stracić panowanie nad pojazdem i rozbić autobus !!!

REKLAMA

# Mieszkaniec Tarchomina

19.01.2021 14:41

Zajmijcie się tematem odrażającego smrodu na Tarchominie!
Znowu na Tarchominie śmierdzi goownem bardziej niż zwykle! Zjazd z mostu Północnego w Myśliborską przy policji, skrzyżowanie Ćmielowska - Myśliborska, skrzyżowanie Myśliborska - Botewa i od przejścia dla pieszych między Galerią a Biedronką aż do Biedronki (tu ciekawostka bo ostatnio tam goowna nie czuć, tylko coś jakby padlinę xd).
Pod Tarchominem, dokładnie pod Myśliborską płynie goowno z całej Warszawy od przepompowni Świderska przy moście. Spaceruję tamtędy codziennie wieczorkiem, codziennie śmierdzi!!!.

# marcin_f

19.01.2021 18:18

#Mieszkaniec Tarchomina napisał(a) 19.01.2021 14:41
Sam śmierdzisz, śmierdzący spamerze. Gdybyś się umył i wyprał łachy, to byś przestał śmierdzieć, ale jesteś idiotą i zwolennikiem PiS-u, a w twojej rodzinie i klasie społecznej wszyscy zawsze cuchnęli i będą cuchnąć.

# Też Tarchomin

19.01.2021 19:21

Dlaczego twierdzisz, że ten ktoś kłamie? Proszę przejść się o dowolnej porze dnia lub nocy koło trasy mostu MSC - po Obrazkowej, po Myśliborskiej i po okolicach. Śmierdzi od prawie pół roku i nikt się tym nie zajmuje. A gdy ktoś zdenerwowany chce zwrócić uwagę na realny problem, to jest wyzywany. Mnie też interesuje, dlaczego mogę na tym portalu przeczytać o remontach, parkach, nowych inwestycjach deweloperów, a o najbardziej uciążliwym problemie tej części Tarchomina ani słowa?

REKLAMA

# marcin_f

19.01.2021 19:42

#Też Tarchomin napisał(a) 19.01.2021 19:21
Wynoś się spamerze oszuście podszywaczu sam śmierdzisz jak wszyscy w twojej rodzinie i klasie społecznej.

# Też Tarchomin

19.01.2021 19:59

To się nazywa syndrom wyparcia. Za nic nie przyznasz, że na Tarchominie jest poważny problem ze smrodem ścieków z całego miasta płynących pod osiedlem. Zamiast odnieść się w jakikolwiek sposób do meritum - to wyzywasz i obrażasz osoby, które wskazują, że problem jednak istnieje.
Wyparcie, jak nic.

# marcin_f

19.01.2021 20:44

#Też Tarchomin napisał(a) 19.01.2021 19:59
Wynoś się spamerze oszuście podszywaczu sam śmierdzisz jak wszyscy w twojej rodzinie i klasie społecznej.

REKLAMA

# Te%u017C Tarchomin

19.01.2021 20:58

Ujadanie małego pieska nie jest w stanie mnie obrazić, spływa to po mnie.
I nie zmienia to faktu, że na Tarchominie śmierdziało, śmierdzi i chyba śmierdzieć będzie jeszcze dłuuugo..

# marcin_f

19.01.2021 21:53

#Te%u017C Tarchomin napisał(a) 19.01.2021 20:58
Jesteś spamerem, śmieciarzem, idiotą, gnidą i niczym. Tak jak dla zapchlonego kundla największym szczęściem jest wejść komuś do ogródka i się tam wypróżnić, najlepiej na samym środku, tak samo ty jesteś zbyt prymitywny i niedorozwinięty, by zrozumieć niestosowność twojego śmiecenia wszędzie spamem nie na temat.

# Te%u017C Tarchomin

19.01.2021 22:02

Pisanie o smrodzie na Tarchominie na białołęckim forum jest pisaniem nie na temat? :)

# marcin_f

20.01.2021 09:53

#Te%u017C Tarchomin napisał(a) 19.01.2021 22:02
Pisanie o smrodzie na Tarchominie na białołęckim forum jest pisaniem nie na temat? :)
Pisanie o smrodzie na Tarchominie w wątku o wypadku w skateparku? Trzeba być śmierdzącym, niedorozwiniętym umysłowo, pisiorskim spamerem słoikiem prowincjuszem koprofilem, by nie dostrzec wysokiej niestosowności wpieprzania się ze swoim goovvnem w każde możliwe miejsce.

# Te%u017C Tarchomin

20.01.2021 10:01

A czy zmienia to fakt, że na Tarchominie śmierdzi goownem z całego miasta? :)
Dobrze, że ludzie o tym piszą, im więcej tym lepiej, jest szansa że wreszcie coś zostanie z tym zrobione. Bo jak na razie to od lat tylko śmierdzi i nic się z tym nie dzieje.

# WWO

25.01.2021 12:01

Dobrze, Przyłożył dynią to się nauczy, że normy nie myślą za niego :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy