REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Duże psy na Tarchominie

 jolanta

27.11.2008 19:14

Miałam dziś przykrą historię z psem labradorem a właściwie z jego właścicielką.Idąc do szkoły po syna sąsiadki ze swoją niepełnosprawną córką podbiegł do nas duży pies bez smyczy , kagańca.Córka panicznie boi się psów a ten próbował z kilku stron do niej dotrzeć. I co dziwne ,po zwróceniu uwagi właścicielce(która stała na schodach przed swoją klatką na Erazma)ta kazała mi się nie odzywać bo jest policjantką.Skandal moi Państwo.A przede wszystkim wstyd.Ale ta pani chyba nie pojęcia o prawie panującym w naszym mieście.O kulturze już nie wspomnę.Ludzie apeluję o więcej wyobraźni,po ulicach chodzą zdrowi ale też chorzy ludziechoc choroby na oko nie widać.

# bwradny

27.11.2008 20:04

pisaliśmy o tym w Aveciarzu dawno www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/aveciarz/003/18, sam też miałem kilka nieprzyjemnych spotkań... Kultura nie idzie w parze z rozwojem demograficznym Białołęki

# mika

27.11.2008 22:21

Sama mam labradora i wiem jakie to łagodne psiskao,ale jak jestem w miejscu gdzie jest ryzyko że pies do kogoś podbiegnie i np. z radością na niego skoczy zawsze jest na smyczy.Bardzo kocham psy,ale trzeba uszanować to że nie każdy lubi jak obcy pies go obwąchuje,albo liże nie mówiąc już o skakaniu na niego.Zgadzam się że dziecko może się takiego labradora nawet przestraszyc bo chociaż to łagodna ''bestia'',ale malutki to on nie jest:)
Pozdrawiam wszystkich właścicieli labradorów z Białołęki

REKLAMA

# cobra22

27.11.2008 22:23

Psy powinny być wyprowadzane w kagańcu i na smyczy, jeżeli nie pomagają ustne zwrócenia uwagi należy zadzwonić po Straż Miejską, która w takich przypadkach ma obowiązek przyjechać, a pani policjantka niech się wylegitymuje, wtedy można powiadomić oficera dyżurnego o zaistniałej sytuacji.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.11.2008 08:56

... Pani pozwoli, Pani Jolu, ze Matka przeniosa fragemencik Pani wypowiedzi do Watku " Kwioty polskie, czyly... "
Nasze Forum chyba nigdy nie bylo zrodlem informacji cytowanych w tym ( lub tamtym ) miejscu, a Pani casus, przepieknie wpisuje sie do szkicowanej w tym, watku charakterystyki postaw resortowego bydla i funkcjonariuszy zwiazku wyznaniowego. Smaku niewatpliwie doda, ze planowany cytat znajdzie sie pod sprawa brutalnego morderstwa, a wiec przypadku, ktory ladnie wpisuje sie pod wypowiedz dokonana na stopniach wejscia do klatki schodowej.
Niech to dla Pani i dla innych bedzie ostrzezeniem, aby w takich sytacjach nigdzie nie dzwonic !

# bwradny

28.11.2008 08:59

Cobra ma rację. I jak zrobiłem.
Właściciel z psem poszli do swojego mieszkania. Straz miejsca przyjechała po godzinie. Wskazałem klatkę. Powiedzieli, że mam im doprowadzić podejrzaną do auta, bo oni nie mają prawa chodzić po klatkach... A policja? Policja kazała przyjść do siebie, spisać protokół i postanowiła sprawę przekazać dzielnicowemu. Reakcji zero. A przygody z psem i właścicielką były jeszcze nie raz. Przestałem reagować, kiedy zaczęto nam grozić...
Gaz paraliżujący jest tańszy od telefonów i dojazdów na policję...

REKLAMA

# Blady

28.11.2008 10:49

Tę naszą "Straż Miejską" to należałoby zlikwidować. To są darmozjady. Obiboki tylko jeżdzą tymi swoimi samochodami i powietrze zużywają.
Pieprzone nieroby. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie dlaczego na Żoliborzu, Bielanach czy w Centrum Straż Miejska działa normalnie i jest dla ludzi, a w naszej dzielnicy jest tak jak widać. Od wielu, wielu miesięcy bez zmian, a my za to płacimy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.11.2008 11:30

... bo to cwele chodzace na smyczy radzymisko - ratuszowego bydla i zarazem znajomi krolika, pozatrudniani wedlug rodzinnych i biznesowych koneksji. Czy ty kiedys moze dostrzegles taka chyba okolo 50 letnia bladz, skojona w sam raz na niedzielny rynek Wyszkowa, z odpustowymi, tombakowymi kolczykami w uszach ? Jak byla wysiadala z radiowozu marki lanos ... co by to nie bylo, to panstwowego pojazdu wozacego za nasze podatki d...e szmacie zaanagazownej w interesy miejscowych ''aktywistow'' ?

# zszokowana Aldona

30.11.2008 15:08

Ponosi Cię Mateczko. Może te zwierza z wyglądu zwierzęce mają nakaz od władz Białołęki (poufny ) by szeroko propagowaną kulturę na którą ktoś przekazuje w naszym imieniu środki propagować dalej .Że wpierw obwąchują wskazując tych niemytych od tygodni właścicieli i właścicielki .A póżniej w drugim etapie będą im (wstyd mi to wypowiedzieć) jestem czystą dziewicą próbować odświeżyć poprzez ...a w kolejnym gryż aż do skutku.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.11.2008 16:22

A Matce, po raz nie wiadomo ktory, po takiej deklaracji (!) przychodzi na mysl kawal, opowiadany juz tu chyba przez Matke, wiec stary.
Ale moze nie slyszalas, wiec...hm? :
Paraduje slepiec z laseczka kolo sklepu rybnego, mija wejscie i mowi:
Czolem Dziewczeta !

# cobra22

30.11.2008 20:37

Do bwradnego:
I co na to dzielnicowy?Brak reakcji-trzeba zareagować o stopień wyżej.To prawie jak w naszym urzędzie dzielnicy.
Gaz to na właścicielkę jest przeznaczony czy na psa?
Grożono Panu i Pan się przestraszył? Nie można tego typu spraw ignorować, tylko reagować.Proszę opisać ten temat w swojej gazecie i zostawić kilka egzemplarzy" Aveciarza" na biurku komendanta komisariatu i niech komendant odniesie się pisemnie do tego artykułu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy