REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Drzewa umierają stojąc

# NN

02.10.2007 11:14

"Osiem hektarów starodrzewu między ul. Modlińską, Podróżniczą, Sąsiedzką i Żywiczną już wkrótce może się zamienić w plac budowy. O wydanie warunków zabudowy pozwalających postawić tam nawet siedmiopiętrowe bloki wystąpił do stołecznego ratusza właściciel działki Kredyt Bank."

# PIOTREK

02.10.2007 17:16

czekałem na ten moment kiedy to wykarczują ten starodrzew...doczekałem się......banda bandytów, gorszych od gwałcicieli noworodków.....gorsi od dr. mengele........dla mnie to tragedia, żyje wśród bandytów, którzy widzą tylko mamonę...czy którys z politykierów w obecnej kampanii wrzucił słowo "środowisko", NIE! Ta banda żyje tylko sloganami forsa, forsa, forsa ubranymi w ładne delikatne słowa...BANDA BANDYTÓW!!!!!!!!!!!!!!!

# PIOTREK

02.10.2007 17:19

A, przy Orneckiej też kręci sę podobna afera, ciekawe kto jest właścicielem tych terenów, za ile je kupił, a za ile je teraz sprzedaje...banda bandytów....

REKLAMA

# NN

03.10.2007 12:44

Intryguje mnie kwestia w jaki sposób miasto wywiązuje się ze swego obowiązku udostępniania terenów zielonych mieszkańcom, skoro działania są zupełnie odwrotne poprzez: ogradzanie, wycinanie drzew i w przedziwny sposób "poprawianie" planów zagospodarowania.
Widzę tu brak równowagi a także zupełny brak myślenia perspektywicznego. Wprawdzie czasem coś tam jest dosadzane, ale jaka to skala!

# piotrek

03.10.2007 18:32

MŚ i urzędy od ochrony środowiska to kliki, które są przykrywkami dla inwestorów, ciekawe dlaczego CBA dokładnie nie przyjrzy się dlaczego organy chroniące środowisko zawsze są po stronie bogatych niszczycieli tego środowiska?

# yyy

05.10.2007 23:28

Teren przy Modlińskiej to nie miejsce na las, natomiast co do wysokości budynków to 7 kondygnacji to jeszcze nie są wieżowce

REKLAMA

# spokojny

06.10.2007 06:15

do yyy
Jak zacznie ci brakować tlenu, a do tego wkrótce może dojść, bo to drzewa produkują to czym oddychasz, to jeśli dożyjesz tych dni być może zmienisz zdanie.
Tyle, że jeśli zdążysz zasadzić las, to pamiętaj że minie 20-30 lat zanim będziesz mógł w nim zbierać grzyby.
Za to przybędzie ci wielu nowych ziomali być może "zza Buga".
A wraz z nimi zwiększą się korki na Modlińskiej, i więcej spalin zaciągniesz w płucka.
do NN
Tereny zielone to kasa, a kasa korci jak cholera.
Kogo to interesuje, że nie ma u nas z prawdziwego zdarzenia terenów sportowo-rekreacyjnych. Że ścieżki rowerowe zarastają.
Skoro Gmina z własnym budżetem nie raczyła tego robić, tylko cięła drzewa, to czegoż wymagać od dzielnicy bez własnego budżetu.
Następne osiedle to CHWAŁA BUDOWNICZYM i punkty w klasyfikacji na najlepiej inwestujących - tylko w CO ?????????
P.S.
Myślenie jest podobno najcięższą pracą, więc po co się męczyć, najlżej jest wyciąć drzewa, postawić sypialnie i problem z głowy.

# piotrek

06.10.2007 18:37

teren przy ul. Modlińskiej , to nie miejsce na las.......ja uważam, że teren przy ul. Modlińskiej to teren na las i co mędrcu?
teren białeołęki to nie miejsce dla wieśniaków i urzędoli, którzy nienawidzą przyrody i traktują przyrodę jak coś bardzo złego....
jest taka działka przy modlińskiej, interesowała mnie, ale tam kilka dębów rosło...więc dałem sobie spokój i od razu wiedziałem, że te dęby po prostu w w ciągu krótkiego czasu uschną.....w niedługim czasie zdrowe, młode dęby uschły........
rozmawiałem kiedyś z takim bandytą od budowli osiedli.....mówi on...wie pan, to sie łatwo robi..kupuje pan w sklepie chemicznym środek.....nazwy nie podam i wstrzykuje pan pod korę, żadnych śladów i każda komisja przyjmuje........niech te q..rwy cieszą sie, że ja nie jestem we władzach, bo potraciliby te osiedla, dałbym zbudować, a potem milionik za 1 dęba, nikt w pomrocznej nie powtórzyłby takiego bandytyzmu, ale przecież to wolny kraj...dla bandytów!!!!!

# mistrz_ciętej_riposty

08.10.2007 13:05

piotruś - winę trzeba najpierw udowodnić... bo inaczej będziesz śmierdział późnym Gomułką, wczesnym Gierkiem...
A może chcesz śmierdzieć solidarnym socjalizmem?

REKLAMA

# piotrek

09.10.2007 10:17

zgadza się że winę trzeba udowodnić......ale same nie uschły ot tak nagle, a inne drzewa zielone są...wolę śmierdzieć późnym wiesławem, czy wczesnym edziem niż pachnieć aktualnym jarkiem , bądź olkiem.

# mistrz_ciętej_riposty

09.10.2007 15:20

skoro wolisz to leć i zapisz się do ORMO. A może nie wiesz co to było ORMO? Może matka sławka będzie tak dobra i Ci wytłumaczy?

# spokojny

09.10.2007 20:23

do mistrza_ciętej_riposty
A czy ty Mistrzu widziałeś na własne oczy Gomółkę lub Gierka ?
Czy widziałeś na własne oczy choćby jednego ORMOC-a ?
Czy wiesz, że za ich rządów w Biała była ostoja zwierzyny takiej jak łosie?
Masz rację piotrek w tym co piszesz !!!!

REKLAMA

# piotrek

10.10.2007 09:50

szkoda, że admin wyciął mój post po wpisie "mistrza ciętej patelni", adminie czy słowo czarnuch jest czymś niedobrym, przecież kojarzy się z kolorem czarnym- wyszczuplającym, przecież nasze politykiery wożą swoje literki czarnymi autami z silnikami po 440 KM...oj adminku bo pomyślę, że jesteś rasistą(tką).

# piotrek

10.10.2007 10:00

a co do wpisu spokojnego, to w białej łosiów nam nie brakuje, wystarczy spojrzeć za okno, jak pieknie biała "się rozwija"....jaja sobie robią ze słów rozwija, według łosiów rozwój to niszczenie całego ekosystemu, według łosiów rozwój to asfalt, beton, korki, gówna na trawnikach, tam gdzie wcześniej były dęowe lasy, meliny pijackie co krok, spaliny, jarmarki, spalarnie , szamba, btsy, betoniarnie, asfalciarnie, oj czy którys z łosiów pedzioł kiedyś....las, zieleń, trawa, łąka-nie tereny inwestycyjne!!!!!!!
łosie wypad na bagna, bo już takie bagno zrobiliśta z białej, kontynuując to po dzień dzisiejszy, że gorzej juz byc nie może, oj ludki, ludki zatrciliśta w pogoni za pieniędzmi podstawowe cechy samoobrony, beton, szambo, spaliny i asfalt nie zrobia z was zdrowszych ani szczęśliwszych, chyba, że.........ale to już sprawa cba.....

# spokojny

10.10.2007 18:14

do piotrka
Piotrze. Czy nie pamiętasz jak w FSO ustrzelili łosia - pisała o tym prasa.
Ba, nawet zatłukli w Białej tygrysa razem z weterynarzem.
Jestem całym sercem za pozostawieniem pasa zieleni od Białej do Kabat.
Kiedyś widziałem mapę z lotu ptaka jak wygląda ten pas, który ma dawać tlen dla mieszkańców Warszawy.
Teraz z tego pasa zostały tylko kosmyki.

REKLAMA

# piotrek

11.10.2007 08:49

pamietam ,kilka lat temu rozpruł sie u mnie na ul. o siatke u jurka na podwórku, w tym roku przepłynął 10 m od mojej łódki, to są kampinoskie zwięrzątka....zieleń jest przeszkodą dla meliorantów, budowniczych, a forsę z "zieleni" można zarabiać nieprawdopodobną, ale trzeba troche zainwestować, a nasze łosie potrafią tylko grabić i wziąśc pod stołem bez inwestowania...konkluzja od czasów gierka nie zmieniło się nic, cały czas klika coraz bardziej zbufonowana, przyszłość jest gorsza, coraz trudniej, mniej zdrowiej , a władza coraz nachalniejsza i mniej licząca(wcale) się z pospołem...jedyna pociecha żyć nie będą wiecznie...zreszta juz chowają sobie bufonów na następców...twarze na obrazkach przedwyborczych wytapetowane, ale bije od nich oszustwem......

# domy szkieletowe

26.09.2016 22:01

nie lubię gazet
__________________
http://www.topbud.pl/
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe