REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Gość

26.03.2012 10:57

"dojechał pod stację o 16.05, a powinien o 16.02, w konsekwencji mogłem sobie podziwiać odjeżdżającą SKM wysiadając z autobusu (odjazd 16.05)."
Wystarczy myśleć i wyjechać wcześniej zamiast liczyć na to, że autobus nie spóźni się ani minuty.

# mała

26.03.2012 19:23

łatwo powiedzieć, rano to jest istna walka z czasem:-), sama to wiem. na szczęście dojeżdżam do PKP legio autem;-)
p.s. jestem w szoku bo skm i km jeżdżą od zmiany rozkładu jazdy w grudniu 2011 według rozkładu! serio nie wiem co się nagle takiego wydażyło że nagle po tylu latach jeżdża jak w zegarku szwajcarskim.
obstawiam cięcia z pensji i się zebrali w sobie;-)

# LosDemolos

27.03.2012 16:10

Nie trzeba było obcinać pensji - wystarczyło poprawić stan taboru i uprać się z poważniejszymi remontami torowiska. Kolejarze na prawdę nie są złośliwymi bestiami, które tylko czekają na to, żeby popsuć pasażerowi dzień (taką przynajmniej mam nadzieję :) )

REKLAMA

# moherowy ninja

15.05.2012 01:11

Czego się czepiacie, przecież urzędnicy UM i Smogorzewski nie muszą dojeżdżać do Warszawy, więc co ich obchodzi jakiś rozkład jazdy i autobusy.To nie ich problem, sami się o to martwcie.Przyjdą wybory to sobie o Was przypomną - na chwilę ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break