REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dodatkowy dochód

 AdamWeb

28.09.2021 00:02

Zawsze brakuje mi pieniędzy. Moja pensja wystarcza jedynie na opłacenie czynszu, zakup jedzenia i ubrań. Bardzo chcę podróżować po świecie, ale nie mogę tego zrobić bez dodatkowych dochodów. Może macie dla mnie jakieś rady, gdzie mogę uzyskać dodatkowy dochód?

 TeddyBear

28.09.2021 07:48

Myślę, że nie jesteś sam, żyjąc w ten sposób. W naszym kraju bardzo trudno jest zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć wszystko. Czy widzicie, że wielu naszych rodaków wyjeżdża do pracy do Anglii i Niemiec? Jeśli chodzi o dodatkowy dochód, niektórzy z moich znajomych zebrali pieniądze i zainwestowali je w bitcoiny, a teraz badają nowe trendy w tym temacie. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://ekipaforex.pl/. To może być właściwe rozwiązanie dla Ciebie.

 WeigelP

28.09.2021 18:01

W większości przypadków większość ludzi ma tylko tyle, by zapewnić sobie byt, ale nie wszyscy na to narzekają. Ale jeśli chcesz czegoś więcej, podróżowania lub czegokolwiek innego, możesz spróbować znaleźć lepszą pracę lub coś w tym stylu. To jedyna rzecz, którą mogę ci polecić.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy