REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# anatol

23.09.2021 10:42

ale piękny przykład hetrofobii...
Czy inne noclegownie są tylko dla heteronormatywnych?
A tu wyłącznie dla nieheteronormatywnych...
liberalny podejście to tolerancji i wolności...

# Tybulec

23.09.2021 11:17

A kiedy będą dedykowane przystanki oraz autobusy dla gejów?

# Chris

23.09.2021 13:32

Nawet moi znajomi z innych dużych miast oczywiście o lewicowych "antypisowskich" poglądach itd uważają, że jest to klasyczny przejaw pogardy dla zasady równości, bezstronności samorządu finansowanego przez ogół, elementarnych zasad integracji społecznej itd.

REKLAMA

# KOD

23.09.2021 15:30

Pani wiceprezydent to bardzo dobra osoba pomaga potrzebującym

# New

23.09.2021 22:20

Czyli pani wiceprezydent wykazuje zainteresowanie, komu potencjalny lokator hotelu wkłada swoje przyrodzenie, tudzież dla kogo potencjalna lokatorka rozkłada nogi. Ciekawe. Czy osoby zamieszkujące hotel będą kontrolowane pod kontem zadeklarowanych preferencji seksualnych? Można by np. komisyjnie stwierdzać, czy delikwent dostaje wzwodu w obecności osoby tej samej płci.

# Wiedzacy

23.09.2021 22:52

Ludzie , nie macie pojęcia , nie piszcie .
Sam jestem raczej homofobiczne nastawiony ale wiem jakie tragedie przeżywają młodzi ludzie w wieku np 16-20 lat, uczący się , których nagle ojciec wyrzuca z domu i nie mają gdzie się podziać , a w przypadku udania się do noclegowni lub zwyczajnego hostelu, pewnie nocy by tam nie przezyli , dzięki polskiej znanej już na całym świecie tolerancji.
Pomyśl gdyby w takiej sytuacji znalazł się twój brat, siostra, przyjaciel ...dzieciak z sąsiedztwa ....

REKLAMA

# New

23.09.2021 23:07

#Wiedzacy napisał(a) 23.09.2021 22:52
Nie przypuszczałem, że personel noclegowni lub standardowego hostelu ustala, jakie zachowania seksualne cieszą lokatora.

# Wiedzacy

23.09.2021 23:17

#New napisał(a) 23.09.2021 23:07
#Wiedzacy napisał(a) 23.09.2021 22:52
Nie przypuszczałem, że personel noclegowni lub standardowego hostelu ustala, jakie zachowania seksualne cieszą lokatora.
chodziło mi o współlokatorów ....

# japierniczę

24.09.2021 01:08

#Wiedzacy napisał(a) 23.09.2021 22:52
w przypadku udania się do noclegowni lub zwyczajnego hostelu, pewnie nocy by tam nie przezyli , dzięki polskiej znanej już na całym świecie tolerancji
Wszystkie dane wskazują, że polska tolerancja jest w światowej czołówce. Polska jest aktualnie jednym z najbezpieczniejszych krajów świata, także dla tzw. mniejszości seksualnych. Jeśli ktoś uważa inaczej, powinien podeprzeć się jakimiś danymi.

REKLAMA

# ks. Zbyszek

24.09.2021 06:57

Jak dla mnie - bomba.

# WrednyKocur

24.09.2021 10:36

To jest niezgodne z prawem! Nie można segregować ludzi wg. religii, wieku, preferencji politycznych, płci, czy orientacji seksualnej! Nikt nawet nie ma prawa się o to dopytywać! To jest plucie w twarz konstytucji!

# qvertz

25.09.2021 17:11

Nie ma takiego słowa - zastępczyni.

REKLAMA

# loki

27.09.2021 15:05

komuno wróć

# Kej Kej

29.09.2021 04:14

Ale w jaki sposób osoby odpowiedzialne za casting będą weryfikować, czy jestem bądź nie jestem nieheteronormatywna? Czy wystarczy, że powiem, iż lubię całować kobiety, i już mogę sobie zanocować za darmo w stolicy, gdy przyjadę na zwiedzanie? Czy może każą mi na żeńskim fantomie zaprezentować, jak prawidłowo wykonać min*tę?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024